Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Rahim filminden sonraki reglde azalma olması normal mi? bilgisi olan yazabilir mi? Yaşayan var mı bu durumu? Öncesindede yumurta toplatmıştım onun mu etkisi var anlamadım.

Yardımcı olabilecek var mı

Eklentiler

• IMG_20230415_061850.jpg
    198 KB · Görüntüleme: 122
  • IMG_20230415_061832.jpg
    154,1 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20230415_061630.jpg
    176,6 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_20230415_061708.jpg
    224,2 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20230415_061809.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 124
Tuplerden zor geçti ama ulaştı zor ulaştı dedi yani 4 5. Ay dene olmazsa tüp bebek dedi o yüzden kafam karışık 11 inde randevum var doktora gidecem başka doktora göstericem yani ulasmissa yumurta takibi vs neden yapılmicakı yada ameliyatla açılmaz mi onu tam soramadım daha doğrusu o an ki üzüntü ile aklıma gelmedi birde narkoz etkisi ile çok iyi değildim

Rahim filminden sonraki reglde azalma olması normal mi? bilgisi olan yazabilir mi? Yaşayan var mı bu durumu? Öncesindede yumurta toplatmıştım onun mu etkisi var anlamadım.
Bnm aksi çoğalmişti hatta 6gün sürdü 4gün süren regl sürem

Hsg sonrası çok kişi hamile kalıyor zaten.
İnşallah siz de kalırsınız.

Canım ben daha yeni geçen ay cektirdim özelde.. 5 dk bile sürmüyor anlık vurup geçiyor hiç korkma bence sakin kalmaya calis dayanilmayacak bir acı değil

Selamlar geçenlerde buraya yazmıştım hanımlar, dün histeroskopi yaptırdım, doktorum spiral taktırdı yapışma olmasın diye. 6 mayısta spiral çıkartılacakmış. Sizce spirale rağmen yapışma olur mu yaptıranlar deneyimlerini yazarsa çok sevinirim. Spiral çıkartılması da ağrılı bir işlem mi?

Gecmis olsun islemin ucreti ne kadar tuttu acaba sanirim bana da yapilacak

Ben devlette çektirdim bana doktorum ilacı alıp gelirsen bugün çekelim dedi şansıma ilacı bulduk ve anestezi olmadan çektirdim 15 dk kadar sürdü sanırım işlem hazırlık aşaması uzun sürüyor çektirmek sanırım Max 3 dkdır çok kötü bi ağrı hissi hissediyorsun ama dayanılmayacak gibi değil ben çok nazlı biri olarak söylüyorum dayanılır için bi kötü oluyor benim tansiyonum düştü biraz yattım, bi kaç gün lekelenmem oldu o kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…