Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Merhaba simdi okudumda neden evliliginizin tadini cikartmiyorsunuz 7 ay cok kisa bir sure cocuk icin ben o yasta olsam herhalde en az 7 yil cocuk yapmaz evliligin tadini cikartirdim. Hem kaygiya hic gerek yok kendiliginden olur stres yapip isinizi dahads uzatmayin.

Herkes bişi diyor canım napalım biz de kararsiz kaldık valla inan öyle bi aile var ki düşman başına

Rahim filmini neden abartıyorlar anlamadım . Ben de çekildim ama özelde . Anestesizye gerek yok . Eğer çok darsa acır çok aşırı dar olması lazım vajinanızın.
Korkulacak hiç bişey yok o kadar rahat sakin gittim ki . Sizde gözünüzde büyümesin

Canm seni korkutmak gibi olmasn ama acı eşiğine bağlı birazda tabi ama ben çektirdim benim rahmin gerideymis onunda etkisi olabilir belki ama canm çok yandı insallh sen dayanabilirsin benmde aneztezisizdi

Bacım bak bu kadar insan acıyor diyorsa yalan söylemiyordur değil mi? Özelde çekilenle devlette çekilen bir mi anestezi ile çekilenle anestezisiz çekilen bir mi? Herkesin ağrı eşiği bir mi? Biri gitsin özelde epiduralla bebek doğursun sonra doğum sancısı abartılıyor diye gelsin buraya yazsın. Saçmalamayın Allah aşkına. Benden önce çoktan kadına serum taktılar acillik oldu ağrıdan 2 adım atamadı. Benimse tüpler kapalı diye 3 kere ilaç verildi. Her koşul için aynıymış gibi yorum yapmayın. gayet de ağrı eşiğine göre ağrılı bir süreç. İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Sen

Herkes bişi diyor canım napalım biz de kararsiz kaldık valla inan öyle bi aile var ki düşman başına
Esin ve sen onemlisin aile kapiyi kapatinca disarida kaliyor onlarin soyledikleri yuzunden aranizi bozmayin. Hem cok gencsiniz hemde daha cok zamaniniz bar onunuzde. Ben 39 yasima girdim ilk cocugum olcak 5 yildir evliyiz 9 kere denedim tam 3 yil icinde birseyler olmuyosa zorlamayacaksin. O kadar denedim cevat hocaya gittim kendiliginden oldu resmen.hepimiz sok olduk. Kafana taktikca bu isi uzatirsin biliyorum kolay degil takmamak ama gorusmeyi minimuma indir ailesiyle.

Aa oldu yani şuan sağlıklı değilmi 2.için mi siz istiyorsunuz ya bu arada gerçekten öok haklısın eşim o kdr seviyoki o kdr mutluyuz ki olmazsa da asla seni bu yğzden birakacsk deilim diyor hiç çocuğmz Olmasa dahi dedi tüp bebek müp bebek tutmasaa bile seni asla birakmicam dedi sağolsun o çok destekçim mesela bayramda ailelerin yanına gidicketk orda kendmi kötü hissederm dir bni antalyaya tatile götürme karari aldi allah yuvamızın huzurunu bozzmasin inşallah her namazımda duamı ediyorum biz elimizden geleni yapıyoruz eksiği fazlasi ile gerisi takdiri ilahı

Anestezi ne demek canım bende çektirecem de merak ediyorum

Hayir ilk cocugumuz bizim daha evet rahim filminden sonra hamile kaldim tup bebek denemelerimin hic birisinde olmadi. Neden olmasinki oyle dusunme tabikide olacak hem cok gencsiniz hemde yolun basindasiniz daha.Onemli olan sizin mutlulugunuz disaridaki insanlari mutlu etmemiz mumkun degil bizden her zaman fazlasini isterler o yuzden siz birbirinize sahip cikin elbet cocugunuzda olacak buna inanin. Sadece dusunmeyin siz dusundukce bu is dahada uzar tecrubeyle sabit cunku

Maşallah yaaa bnde hsg çekildim bu ay eşimde tam yumurtlma gnü az içime kaçmiş olablr meni endişeliyim bakalm ayın 15ni bekliyormm bu ay hamile klammam lazm çnki antbyrtk kullandm kafaya da bu ay hiç takmadim gebeliği valla dua ettim namaza başladm o biraz içimi ferahlatti mesela belkide o rahatlatti biraz biliyorm ki allah ne zmn isterse o zmn vakti var hani. Düşünmedim bu ay hiç önmzdkş ayda inş böyle olur çok teşekkür ederim arkdşm güzel sözlerin için bu sölediklernde çok rahatlatti bni

Valla inan arkadaşim bende cektirdiö özelde anestesiziz hastaneye güvendm son model cihaz kullanirlar falan die sna anlatamam çektiğim aciyi anlayamazsın yani üç kere verildi sivi bana iki tüpten birer tane bi kezde geçim de direnç var dedi öyle verdi ilacı tam 3kez sivi verdi doktor öldüm öldüm dirildim önme ne gelirse yoldum vajinam dar mi değil mi bilmiyorum sebep ne bilmiyorum ama çok berbat bişeydi pskljm bozldu hatta titredim bi süre çikinca işlemden bu abarti olmuş olmuyordur yaşanılanlar bumlar yani

Ben özelde çekildim dedim anestezili çekildim demedim . Özelde olsa anestesizi yoksa can yanar . Benim acımadı . Zaten acımaz garantisi veriyorlar . Yalan mı söyleyeyim yani . Acıyan diyen kadar acımayan diyen de çok . Kendi yaşadığımı söyledim .
baktım kendimi sıkıyorum o zaman acıdı sıkmayı bıraktım kendini rahat bırak dediler acımadı. İlaç verdiler içeriye o zaman da karnıma gaz sancısı gibi ağrı girdi ve bitti

Sonemed İstanbul da çektirdim acısız garantisi veriyorlar anestesi almadan . Ben kendimi kastığımda acıdı kasmayı bıraktım acımadı . Demekki hepimize Farklı oluyor . Ama ben şaşırmamın sebebi hiç acımadı anestesiz olmaması rağmen bu yüzden öyle diyorum canım yoksa kim ister birinin canı yansın

Yani ben ilaçsız oldum ilk gün adet sancısı gibi bir ağrı oldu başta 10 sn kadar sonra bitti yAni bağırmayıp çırpınmadığım içşn doktor bayıldım sandı ve beni kontrol etti yAni çokta tepki verilecek bişey değil ama benm acı eşiğim çok yüksek ondan olabilir

Antibiyotik kullansanda bisey olmazki ben hamileligimi ikinci ayda ogrendim yerlesme kanamasindan dolayi ve farkinda olmadan neler yaptim neler hapmi icmedim saunayami gitmedim hamamami gitmedim yegenimle carpisan arabalara bindim o kadar cok varki daha yaptigim hic bir sey olmadi hic korkma.

Ama bnm ilacımın adı monodoks yani kürtaj olanlara veriken antbytk bu baya uzun düzenli kullandım 7günde bitti ilaç … içerideki enfeksiyonu öldürmek içnmiş bunun kullanımında korunmak gerekmiş bikaç doktora daha daniştim bnde istemezdm bi ay dha kayıp yşamak

Hmm onu bilmiyorum. Dedigim gibi herseyin daha cooooook basindasin hic kendine stres yapma olacak yarin olunca kendine kizarsin neden kendimi yormusum diye.

Hmm onu bilmiyorum. Dedigim gibi herseyin daha cooooook basindasin hic kendine stres yapma olacak yarin olunca kendine kizarsin neden kendimi yormusum diye.
Çok teşekkür ederim cok sağol canım bn bir de biziö ailede erken menepoz vae o sbeple hemn istiyorum amh yasıma göre düşük ne yazık ki 1.78 çikti amh ben de bir an önce olsun istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…