Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Dermoid kist Ameliyatı oldum doktorum ameliyat sırasında tüplerime de baktı açık. Kapalı değilmiş. Hatalı çekimden dolayı tüpler kapalı sonucu verdiler elime hakkımı helal etmiyorum.
Kendinizi çok kastığınız için olabilir. Hsg öyle acılı bir işlem değil çünkü. Bilemiyorum yani.

Kendinizi çok kastığınız için olabilir. Hsg öyle acılı bir işlem değil çünkü. Bilemiyorum yani.
Doğru işlem malzemeleri var bunun için. Her hasta rahat durcak diye bişi yok. 10dk lık işlem için 45dk hastayı o pozisyon da tutarsalar tabi kasar.Narkoz verselerdi çok zorsa. Onu da kabul etmediler kendilerini cihazlarını övüp durdular. Gittik gördük ben ASLA tavsiye etmiyorum HSM görüntüleme merkezini.

Yani bilemiyorum ama siz kendinizi aşırı kasıp sıktığınız için çekilememiştir işlem muhtemelen, çünkü bende zorlandığımda ''kendinizi sıkarsanız sizin açınızdan problem olabilir'' dediler bana. O zaman bıraktım kendimi. Narkoz içinde aç gitmeniz lazım muhtelemen, aa acıdı narkoz verin durumu olmuyor. Aynı yer, 2 tam tersi yorum en mantıklısı korkan varsa anestezi altında olsun ama inanın korkacak kasılacak birşey yok. Sizin talihsizliğiniz diyelim.

Randevu oluştururken narkozlu çekiliyor mu dedim, hiç gerek yok cihazlarımız son sistem çok kısa süren bi işlem için narkoz tercih etmiyoruz dediler. Demek ki benim gibi kendini kasan hastalar için narkoz tercihi bulundurabilirler. İşlem öncesi aç gelin diyebilirlerdi.Buna biz kendini kasan hastalar karar verelim, merkezlerini övenler değil. Çay kahve ikramından önce işlemleri dört dörtlük yaparlar diye umut ederek gittik aylarca tüpüm kapalı zannederek çare bulup durdum. Doktor doktor gezdim, tüp açma için kürler kullandım. Yazık günah değil mi becerikler yüzünden.

Hanımefendi bana niye yükseldiniz anlamadım ki?
Gerçekten aşırı derecede korkmanız lazım o işlemi yaptıramamanız için.
Tüpünüzün kapalı çıkması da tamamen sizin kendinizi kasmanızla alakalı bir durum işte, onu söylemek istiyorum. Kendinizi kasmasanız çıkmazdı, keşke narkozlu olan bir yere gitseydiniz. Normalde okuyan arkadaşlara tavsiyem gerçekten korkulacak bir işlem değil, muayeneden hatta cinsel ilişkiden çok daha basit birşey. Ben sizin azizliğiniz dedikçe siz yok beceriksizler yok şöyleler böyleler diyorsunuz kendinizi kasmasaydınız keşke.

Hanımefendi sizin kolay diye anlattığız işlem bana acılı bi şekilde yapıldı bende bunu anlatamıyorum. Kendimi kastım diye orda yarım saat bana işlemi zorla yaptırmaya Çalışmaları onların beceriksizliği. Kendimi kastım diye acı mı çektirmeleri gerekirdi. Bende bu işlemi yaptıracaklara asla bu merkezi tercih etmemelerini, daha profesyonel işinin ehli bi yere gitmelerini tavsiye ediyorum.

Hanımefendi kastığınız için acıyor diyorum zaten, keşke devam etmelerine izin vermeseydiniz. Kendinizi kasarken kasmayı bırakmaya çalışsaydınız? 45 dakika elinizi kolunuzu bağlamışlar gibi konuşuyorsunuz masadan kalkmam zor değil yani.

Hayırdır siz oranın bi çalışanı falan mısınız öyle düşünüyorum artık bu kadar savunduğunuza göre. Ben deneyimimi paylaştım tavsiye etmediğimi söyledim sizin gibi o merkezi savunan bi üye daha çıkmadı. Hayret bişi siz kendinizi kasmadımız ben kastım mecbur muyum sizin gibi davranmaya. Yazmayın bi daha yorumuma cevap istemiyorum. Ben HSM GÖRÜNTÜLEME MERKEZİNDEN MEMNUN KALMADIM ASLA DA TAVSİYE ETMİYORUM. BİTTİ.... Hadi hoşçakalın.

Evet çalışanıyım, nereden bildiniz. evet mecbursunuz, kendi hatanızdan dolayı insanlara çamur atmanıza kızdım yani. Neyinden korkuyorsunuz bu kadar şaka gibi, çocuk nasıl doğuracaksınız o daha ağrılı bir durum? Daha fazla konuşmayacağım ya, ısrarla anlamıyorsunuz siz. Hadi iyi günler.

Lütfen sakin olun, polemiğe girmeyin rica ediyorum.

Merhaba gozunuzu hoc korkutmayn korkuck hic bir sey yok ben cektirdim ve sonrasinda normal hayatima geri dondm agri sizi hic bir sey olmadi

Nasıl yetiştiğimi bir ara kulağınıza fısıldarım

Bu arada randevunuz varmış, inşaallah siz ve herkes bir sıkıntı yaşamaz, hepinize çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim pazartesiye ertelendi ya anestezili yapacak ben anestezi istemiyordum biseyler yemiştim. Öyle cok zor olur dedi ama burda okudum yapan cok vat

Echomar var zistanbul Şişlide Cevat Bayrak var arkadaşlar ona öektirin kesinlikle anestezi yok ağrıda ilacı verince çok azıcık regl ağrısı gibi oluyor o kadar. Tabsiye ederim

Merhaba hsg onerdi doktorum ama 4750 tl diyor hastane baya pahalı geldi bana yarın bir kac yer daha arastiracagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…