Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

İstnabhldaysan kuzum Şişli echomar bi hemen araştır hemen hem de

İstnabhldaysan kuzum Şişli echomar bi hemen araştır hemen hem de
Merhaba canim, prof Volkan bey acibadem hastanesi aradi. Hsg filminin yanlış olduğunu souledi doktor 2 tupum tıkalı iken hamile kalanicahimi filmin yanlış çekildiğini söyledi. Rahmim t seklinde oldugu için düşük yaptığımı yani dar olduğunu söyledi. Sanırım rahim genişletme ameliyatı olacam.

Evet canım bugün çok şükür acibadem hastanesi aradi filmin yanlış olduğunu söyledi. Rahmim tersmis ve dar olduğu için düşük yaptığımı söyledi. Tikali değil dedi doktor tüp bebek merkezine gönderilmemi bile saçma buldu. Rahim filmini çok detaylı incelemiş kesinlikle yanlış çekildiğini souledi

Sen nerde cektrdinnkuzum cokngecmıs olsunn rabbim şifa versin sana

Anladım canım keşke kan pihtilasmasina da baktirsaydin burdan birisi senin gibi sürekli hamile kalıp düşük yapıyordu kimyasal gebelik yani sonra kan pıhtılaşması olduğunu öğrendi ve iğnelere başlamıştı sonrasında sağlıklı bir çocuğu oldu belki seninde vardır gebe kalmadan önce tüm testlerini yaptirmani öneririm sana

Tum testlerin yapıldı canım hormon testi de verdim. Çok şükür öyle birsey çıkmadı değerlerim ve yumirtarim gayet sağlıklıymıs. Sadece t rahim olması dusuklerime neden oluyormus

Kızlar bende birşey sormak istiyorum. Bu ay film çektirdim bende sıvı verilirken hissediyoruz sizde o his kaç defa oldu yani sıvı kaç defa verildi bende 2 defa oldu ve sonrası 1 saat ağrı ve kusma ile geçirdim yatırdılar ilaç verdiler acaba yanlış işlem mi yapıldı da ağrı oldu yoksa biseyler kapalıydı açıldı anlamadım

Bende üç defa verdiler sıvıyı kişiden kisiye degisen bir durum böyle bir kıyaslama yapamazsiniz cok agri varsa veya devam eden kanama varsa doktorunuzla görüşün islem zaten genel olarak ağrılı bir işlem benimde ağrım olmuştu, ama ertesi güne kendimi iyi hissediyordum. Geçmiş olsun

Merhabalar arkadaşlar,
16 Temmuzda rahim filmi yani hsg çektirdim. 8 Ağustosta regl oldum. İlk önce kahverengi bir akıntı oldu sonra pembe bir akıntıya dönüştü ve devamında normal regl halime dönüyorum diye düşünürken bugün tekrar kahverengi akıntıya dönüştü. HSG çektirdikten sonra ilk reglde sorun yaşayanlar oldu mu?

Teşekkür ederim :) yok hayır 1 saatlik bir agriydi sonrasında bişey olmadı inşallah işe yarar hepimiz olumlu sonuçlar alırız

Hamile olabilir misiniz

ah keşkeee ama arada sanki normal regl gibide geldi bir iki kere ama pembeydi... rengi normalde koyu olurdu bu yüzden kafam karıştı
Ben normal regl olmuştum hsg sonrasında. Bir iki gun bekleyin normal rengine döner zateb sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…