Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Arkadaşlar aranızda rahim filmi çekildikten sonra regl gecikmesi yaşayan varmı (gebelik testi yaptık negatif arkadaşlar)
Galiba bir gecikme yaşadım ama aynı durumu yaşayan var mi merak ettim sat 5 Şubat dı

Arkadaşlar aranızda rahim filmi çekildikten sonra regl gecikmesi yaşayan varmı (gebelik testi yaptık negatif arkadaşlar)
Galiba bir gecikme yaşadım ama aynı durumu yaşayan var mi merak ettim sat 5 Şubat dı
Ben bu sitede geciken yada erken olan duydum

Korkmayın korkacak anestesilik hiç bir durum yok çok rahat bir işlem devlette olmadım özel bir mr klinikte oldum ama her ikiside çok ama çok basit bir işlem Allahın mucizesine sizde tanık olun bire bir görüyorsunuz

benim gecikti canım daha öncede konuşmuştuk seninle hala gelmedi dün test yaptım negatif yine rahim filmindedir diye düşünüyorum artık bende
hmm kacinci
benim gecikti canım daha öncede konuşmuştuk seninle hala gelmedi dün test yaptım negatif yine rahim filmindedir diye düşünüyorum artık bende
hmm kaçıncı ayi filmin

merhaba 2 kez karnımda bebeğimin kalbi durdu ilki 9 haftalık ikincisi 15 haftalıktı artık hsg çektirmek istiyorum bugün normal doğum+kürtaj olalı 37. günüm henüz adet olmadım hemen bu ay çektirebilir miyim ?

Canim ben cektirdim dediğin gibi pek agri olmadi. Bende 250tl verdim özel.hasyanede batman yasam hastanesinde. Daa adet olmadım ben ama bu ay pek bi belirtti olmadı zaten. Muhtemelen adet olucam. Zaten bi dahaki ay da adet olursam eğer aşılama kesinleşir bizim için. Sen hiç adet olmadınmi hsg den sonra

Bneim rahim filmi sonucum bu

Eklentiler

• P_20200311_190032_1.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 73
Evet tatlım şubatın başında adet gördüm ve film çektirdim daha adet görmedim, benmde tek belirtim adetime 10 gün kala çok fena bi sancı girmişti karnıma ve göhüslerimde hassaslık vardı aslında klasik adet belirtileriydi, bende bu ay hemen beklemiyordum ama nasip çok şükür

Ben devlet Hastanesi'nde anestezili çektirdim çok korkuyordum ama anestezi alınca hiç bişey hissetmedim haliyle. Uyandıktan sonra sadece normal olarak adet sancısı gibi sancılarım oldu dayanilmayacak bir agri olmadı çok şükür çektirdim kurtuldum dedim

Arkadaşlar merhaba tekrar umarım yardımcı olursunuz benim 10 günlük bi adet gecikmem var şuan rahim filminden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum bende ama 2-3 gün evvel akıntımın içinde iğne ucu kadar pembe bişi gördüm sonda önemsemedim dün gece de aynı şekilde bu defa küçük tırnağın ucu kadar kılcal damar şeklinde pembe bişi geldi akıntıyla birlikte 2-3 defa acaba adet mi olucam dedim sabah kalktım sadece akıntı geliyor sol göğsümde karıncalanma var bunu yaşayıp adet olan oldumu acaba sökülmeye çalıştığı için mi böyle yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…