Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

ne bilim aneztezi falan yazmışlar canım ben aneztezli yaptırmaya fırsatmda yok normal devlet hastanesinde baktırıcam bilemiyorum hepsini okudum korktm
Anestezi yapmıyorlar genelde. Yapsalar dahi cok az dozda oluyor yani işlem zaten bi kac dakikalık birsey sonrasinda hemen uyanıyorsun yani sarsmiyor ameliyatlardaki gibi büyük ihtimalle enestezi yapmazlar ya bak nasl biliyomsn az bi adet sancısı gibi. Onu zaten her ay çekiyoruz. Korkulacak birsey yok vakit de almaz tek başına yaptirip da dönebilirsn evine

Anestezi yapmıyorlar genelde. Yapsalar dahi cok az dozda oluyor yani işlem zaten bi kac dakikalık birsey sonrasinda hemen uyanıyorsun yani sarsmiyor ameliyatlardaki gibi büyük ihtimalle enestezi yapmazlar ya bak nasl biliyomsn az bi adet sancısı gibi. Onu zaten her ay çekiyoruz. Korkulacak birsey yok vakit de almaz tek başına yaptirip da dönebilirsn evine
teşekkür ederim canım içimi rahatlattın vallahi umarım bi sorun çıkmaz

Adet oldum canım yazmıştım sana yukarı tarafta gözden kaçırdın galiba :) sen 8 gün kaldı demiştin nasıl durumlar test yaptın mı?
gordum canm yumurtlama gununu iyi degerlendir doktor cagrmismiydi seni yarin adet gunum yani 24. gunu gecen ay 17.gunde oldum yani gecen ayi geciyor

gordum canm yumurtlama gununu iyi degerlendir doktor cagrmismiydi seni yarin adet gunum yani 24. gunu gecen ay 17.gunde oldum yani gecen ayi geciyor
Evet canım klomen verdi onu kullandım bu ay cuma günü doktora gideceğim yumurtlamw haftasına giriyorum şimdi hayırlısı inşallah olur. Sen bi test yapsaydın o zaman? senin baya geçmiş

Bende bugün çektirdim bi problem yokmuş çok şükür rabbim herkese böyle iyi haberler nasip etsin rahim filiminden sonra adet gecikmesimi oluyor

Bende bugun cektirdim antalyada yasiyorum. Benim normalde agri esigim yuksektir ama vajinal muayene korkum cok fazla istemsiz olarak kasiliyordum. Doktorumda anestezili cekimi kabul etti sağ olsun, sıkıntı cikmadi sukur. 5 yillik evliyiz. Esimde de bende de bir sey yok. Demek ki vakti saati degilmis daha..

avrupa yakasinda rahim filmi nerde cektirebilirim bilgisi olan varmi birde fiatlar nasil

Kızlar rahim filminde eğer tüpler tıkalıysa çok ağrı oluyor diyorlar bu konu hakkında fikriniz var mı doğruluk oayı nedir çok merak ediyorum bende bugün çektirdim inanılmaz zor oldu benim için filme bakıyorum rahim görünüyor ama tüpler görünmüyor bir iki yerdede tüpler tıkalıysa zor oluyor diye okudum acaba tüplerim mi tıkalı benim :/

Kızlar rahim filminde eğer tüpler tıkalıysa çok ağrı oluyor diyorlar bu konu hakkında fikriniz var mı doğruluk oayı nedir çok merak ediyorum bende bugün çektirdim inanılmaz zor oldu benim için filme bakıyorum rahim görünüyor ama tüpler görünmüyor bir iki yerdede tüpler tıkalıysa zor oluyor diye okudum acaba tüplerim mi tıkalı benim :/
Ceken doktor yada doktoruna sonuclari gosterdn mi onlar daha iyi biliyolar. Ben ccektirdim benm cok zor oldu rahmimde perde oldugi icin icime ilac gitmedi ameliyat olmam gerektigini soyledi ceken doktor sonra kendi doktoruma gitti ona oyle dedi gun vercekler iste adetimi bekliorm umarim sendede oyle bisi olmaz canim

X