Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Denicem canım insaAllah gördügm zaman haber ederim bian önce görürüm şifasını :anneadayı::halay:

İnsallah gerek kalmazda hamile olursun çünkü bence hak edıyosun iki senedir bekliyorsun canım beni mutlaka haberdar et ama :KK76:
Bence görürsün canım alternatif tıpla gebe kalan cok canım gönlünü ferah tut

Aynen terzi kendi söküğünü dikemezmis napmak istediğini ıyi düşün

Peki ne kadar süre yapiyosun bunu
Biliyo musun ben yaptım bi kere :KK71:
Şimdi adetin bitiminde yapıyosun bunu.adett kanaman bittiğinde gece yatmadan önce bi lt süte bir bağ maydanozu elinle yolup kaynayıncaya kadar pişiriyon.kaynadıktan sonra onu bir kovaya döküp, beline battaniye gibi bişeu sarıp üstüne çömeliyosun yanı buharına oturuyon.ama alt taraf komple çıkarıyon cıplak oluyo yani.yarım saat üstünde çömeliyosun.biraz terliyo ama dikkat et sakın üşütme.yarım saat geciktkten sonra hemen yatağa giriyon eşinle ilişki olacak beş gün beş gece bu işlem yapılıyo.beş gecede ilişki oluyo ama ilişkiden sonra banyo yapma sakın üşütmemen lazım.birax karışık oldu ama :KK31:

5 gün 5 gece olunca ertesi günü illaki banyo yapılıyor dimi :) sen ne kadar süre yaptın illaki hastalık bittikten sonra mı olucak bide 5 gün mü geçerli çok soru sordum :)

5 gün 5 gece olunca ertesi günü illaki banyo yapılıyor dimi :) sen ne kadar süre yaptın illaki hastalık bittikten sonra mı olucak bide 5 gün mü geçerli çok soru sordum :)
Önemli değil canm kafana takılan ne varsa sor ben bu maydanozu cok araştırdım.valla ben banyo yapmadım yapılmıyor diye biliyorum birax kokuyo insan birazda günaha giriyo insan ama Allah ne için yaptığımızı biliyo ama.evet hastalık bittikten sonra olması şart çünkü adetten sonra hamile filan kalırsan ve bu maydanozu yaparsan düşüğe sebep olur Allah korusun.sakın amq sakın adetten önce yapma.bide dikkat et cok üstüne çömelip kendini yakma çünkü cok sıcak dikkatli ol iyice bi araştır genede

Beş gün banyo yapmamak yazıyor mu ya neden yapılmıyor canım üst üste bide

Beş gün banyo yapmamak yazıyor mu ya neden yapılmıyor canım üst üste bide
Valla banyo yapılmıyor diye biliyorum ama ben üç gün dayanabildim doğrusu.bişeu olmax banyo yaparsan eğer.ben bu ay yapmıştım bu körü sonra doktora gittim ilaç fitil Cinsel ilişki yasağı derken doğal olarak gebelik olmadı sen bunu iyice araştır bi vardır bunu yapan emin ol.

Arastırıyim canm insaAllah faydası olur sen bi etki gördün mü akinti falan oldumu

Arastırıyim canm insaAllah faydası olur sen bi etki gördün mü akinti falan oldumu
Şimdi ne yalan söyleyeyim bende zaten akıntı vardı ama terleyince akıntı mı termi belli olmuyordu.ama peçeteye sildiğimde sapsarı bişeyler akıyodu.bide şunu söyleyim köy sütü olsun mandıradan bulabilirsen çok daha etkili olsun.bu işlemi yaparken yanında sana destek veren biri olsun çünkü bacaklar on dakika sonrasında ağrımaya başlıyor.yorulunca eşinden destek alırsın.

Ben bu brokoliyi kullandım ya çok agrım oldu böbreklerim de sonra kasiklarımda ağrılar oldu bildiğin ameliyat olmuş gibiydim 5 6 gün sürdü şimdi kullanıyorum agrım yok acaba etkisi oluyormudur

Ben bu brokoliyi kullandım ya çok agrım oldu böbreklerim de sonra kasiklarımda ağrılar oldu bildiğin ameliyat olmuş gibiydim 5 6 gün sürdü şimdi kullanıyorum agrım yok acaba etkisi oluyormudur
Ağrı olduguna göre oluyordur ama çok aşırı ise bi doktora görün yada ara ver dikkat et kaş yapayım derken göz çıkarma aman.kadınların en hassas bölgesi çünkü

Allah şifasını versin insaAllah deneyelim dediğin gibi köy sütü alayım yakınlarında falan kullanipta etkisini gören varmı

Ara verdim dün 2. Haftama başladım bugünlerde yok doktora gittiğinde bilemiyorlar açıkçası hamile olana kadar gitmeyi düşünmüyorum istediğimiz sonucu vermiyorlar derdin ne sorunun ne ultrasonla bak kan tahlili yap gönder hep aynı gitmemek daha iyi

Allah şifasını versin insaAllah deneyelim dediğin gibi köy sütü alayım yakınlarında falan kullanipta etkisini gören varmı
Yakınlarımda görmedim ama bu siteden kullanıpta hamile kalan çok bende burdan gördüm özellikle tüpleri kapalı olanlar iltihabı olanlar yapıyormuş.denemekte fayda var canım inşallah şifa bulursun ama adetin beşinci günü yani kanama durduğunda yap canım

X