Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Olur insaAllah canm doktorun ne diyo çocuğum olmuyo diyince doktora yeni evliyim deme 1 senelik evliyim de hızlandirin tedavilik bisey varsa en azından geç kalmış olmazsınız gerçekten beklemek çok zor illaki demiyorum ama hayırlısı ile almak kadar güzel bir şey yok evladın

Olur insaAllah canm doktorun ne diyo çocuğum olmuyo diyince doktora yeni evliyim deme 1 senelik evliyim de hızlandirin tedavilik bisey varsa en azından geç kalmış olmazsınız gerçekten beklemek çok zor illaki demiyorum ama hayırlısı ile almak kadar güzel bir şey yok evladın
Ne bilim canım ya hiç aklıma gelmedi yalanım çıkarsa ya ortaya o zaman cok utanırım vallaha.doktora korunmuyoruz dedım beş aylık evliyim dedım cok yeni daha yumurtalıklar güzel rahim duvarı güzel dedi.sonra hormon istedi onlarda normal dedı.tüplerde sıkıntı olabilir mi acaba dedım ona şimdi bakamayız bir senenin dolması lazım dedı folik asit verdi akıntım var diye ilac verdi bide bu ay da beklicem olmazsa baska bir klinik var oraya gidicem.hayırlısıyla bebwlerimizi kucağımıza alırız insallah.

Bence dene denemeden bilemezsin ki daha yeni evlisin ilerki aylarda olur haýırlısıyla nerdeki özele gittin

Bence dene denemeden bilemezsin ki daha yeni evlisin ilerki aylarda olur haýırlısıyla nerdeki özele gittin
Ben ığdırda yasıyorum küçük bir yer bulut hastanesi diye bir yer. Düşün sadece bir tane kadın doğumcu var bu hastanede ilgisiz davranıyo.arkadasım bir uzman doktor önerdi özel kliniği varmış oraya gidicem insallah.sen devlet hastanesine mi yoksa özele mi gidiyosun

3 4 kez devlete gittim hep gidip geliyorum hormon testi sonra ultrason bakıyor böyle oldu benim istediğim şeyler bunlar değil neyse başka bi doktora gittim devlet hastanesi direk bu doktor hsg cektirdinmi dedi hayir dedm çünkü bu zaman a kadar doktorların bunu istediği yoktu izmirde özel hastanede çektirdim izmirdeki doktoru beğendim ilgi alaka var ama orayada gidip gelmek masraf uzak yani denizlide olduğumuz icin

3 4 kez devlete gittim hep gidip geliyorum hormon testi sonra ultrason bakıyor böyle oldu benim istediğim şeyler bunlar değil neyse başka bi doktora gittim devlet hastanesi direk bu doktor hsg cektirdinmi dedi hayir dedm çünkü bu zaman a kadar doktorların bunu istediği yoktu izmirde özel hastanede çektirdim izmirdeki doktoru beğendim ilgi alaka var ama orayada gidip gelmek masraf uzak yani denizlide olduğumuz icin
Hımm evet doğru haklısın uzak olduğu için hem masraf hemde yorucu olmalı senin için. Ama izmirde çok iyi kadın doğumcular var, kordon kadın doğum var mesala orda o da cok iyi bi hastane. Ama biraz pahalı bi kere gitmiştim. Kist için muayene olmuştum.bekardım o zamanlar tabi

Bende medifemaya gitmiştim ayşe hanima çok ilgili doktor çokta beğendim
Kist demişken kistmi vardı sende

Bende medifemaya gitmiştim ayşe hanima çok ilgili doktor çokta beğendim
Kist demişken kistmi vardı sende
Evet vardı 6.5 cm di hemde ilaçla tedavi oldum eridi.ama bu ay iki kere ultrasona girdim doktor görmedi bişey.olsaydı görürdü demi

Herhalde gorurdu canım sen kafana onu takma ıyi düşün ıyi olsun kendinde sorun olcak diye düşünme hem esin de görünmemiş doktora olmaz diye düşünme

Herhalde gorurdu canım sen kafana onu takma ıyi düşün ıyi olsun kendinde sorun olcak diye düşünme hem esin de görünmemiş doktora olmaz diye düşünme
Biliyorum canım yani stres yapmak iyi değil ama napayım.sen nasıl dayanıyorsun prki stres yapmıyo musun

Düşünmemek stress yapmamak elde değil eşimin desteği çok iyi geliyor kür kullanıyorum takviye gıdaları kullanıyorum benim sıkıntım tüplerim kapalı düsünmemeye çalışıyorum

Düşünmemek stress yapmamak elde değil eşimin desteği çok iyi geliyor kür kullanıyorum takviye gıdaları kullanıyorum benim sıkıntım tüplerim kapalı düsünmemeye çalışıyorum
Ayy geçmiş olsun canım ya üzüldüm bak şimdi.ee tüpleri açmak için operasyon filan geçirmeyi düşünmedin mi canım

Hayır canım düşünmedik araştırdı eşim açabildikleri mualla kişiler var yani açabilmeleri kesin değil o yüzden istemedik doğal yoldan açılsın diye brokoli kürü uyguluyorum bu 2.haftam yanında takviye edici gıdaları kullanıyorum biraz maliyetli ama olsun denemeye değer

Çok teşekkür ederim canım ama ben kötü düşünmüyorum her derdi veren Allah bununda çaresini verir hem çoğu kişi hamile kalmış benim durumumda olan

Hayır canım düşünmedik araştırdı eşim açabildikleri mualla kişiler var yani açabilmeleri kesin değil o yüzden istemedik doğal yoldan açılsın diye brokoli kürü uyguluyorum bu 2.haftam yanında takviye edici gıdaları kullanıyorum biraz maliyetli ama olsun denemeye değer
Hımm anladım canım. Maydanoz ve süt buharıda işe yarıyormuş tıkanık tüpler için denedin mi hiç

Evet duymuştum şu aralar çok araştırıyorum ne ıyi gelir diye onuda denicem incir kürü varmış onuda yapicam sırayla hangisi ıyi gelirse

Çok teşekkür ederim canım ama ben kötü düşünmüyorum her derdi veren Allah bununda çaresini verir hem çoğu kişi hamile kalmış benim durumumda olan
Tabi ki canım Allah insana çekemeyeceği yükü vermezmiş. Allah kucağını boş bırakmasın tez zamanda bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Evet duymuştum şu aralar çok araştırıyorum ne ıyi gelir diye onuda denicem incir kürü varmış onuda yapicam sırayla hangisi ıyi gelirse
İncir kürü şey ama yumurta gelişimi için kullanılıyor ama maydanozu ve sütle cok hamile kalan var ama adetin 5. Günü başlanılıyor diye okumuştum

Ay insaAllah canım ne güzel kelimeler dimi hayırlısını versin sanada bana da isteyen herkese :)

Ay insaAllah canım ne güzel kelimeler dimi hayırlısını versin sanada bana da isteyen herkese :)
Bak bence sen şu maydanozu araştır iyice canım belki işine yarar.Allah dert verıyo ama dermansız bırakmıyo.insallah vesile olur.bebeğin olur şu çift çizgiyi görürsün.bak canı gönülden söylüyorum.:KK15:

X