Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Bende dayanaklıyım şimdi çok kararsız kaldım anestezimi alsam peki siz filmi cekerlerken monitör de vs görebiliyormsnz

Acaba aradaki fark ne çok fazla etkilenmedm diyen var yalnzm başka şehirde çekilecek uyumak istemiyrm kendi ayagımla cıkaym diyorum odadan yaptırıp

Acaba aradaki fark ne çok fazla etkilenmedm diyen var yalnzm başka şehirde çekilecek uyumak istemiyrm kendi ayagımla cıkaym diyorum odadan yaptırıp

Acıya direniyosan korkma ayni jinekolojik muayene gibi, benim cok rahat geçti yattim kalktım

Acıya DAYANAĞIM yüksek sanırım.bide tam tersi bagırarak son buluyormus ne gülerim kendime sonra ama neyse yarın yazarım korkunun ecele faydası yok

acıya dayanıklılıkla alakası yok. tüpler temiz ise verilen ilaç zaten kayıp gidiyor ağrı sızı olmuyor. tüplerde tıkanıklık yada yapışıklık var ise ilaç o yapışıklığı açıyor. o da ağrılı oluyor.

:işsiz:Sanırım kişiye göre ağrı hassasiyeti değişiyo

Eşinin gelme fırsatı yokmu yalnız gitme her ihtimale karşı

ben anestezi aldım arkadaşlar şuan yeni cktm doktor dayanırsın abartılı ağrı yok ama hreketlemen işimi zorlaştırır dedi bir dahaki aya aksar dedi aman ver bakalım doktor aneteziyi o halde dedim verdi bir baktm odadm iyim azck adet başlangıcı gibi sancm var o kadar yaptırın kızlar salın kendinizi

ben anestezi aldım arkadaşlar şuan yeni cktm doktor dayanırsın abartılı ağrı yok ama hreketlemen işimi zorlaştırır dedi bir dahaki aya aksar dedi aman ver bakalım doktor aneteziyi o halde dedim verdi bir baktm odadm iyim azck adet başlangıcı gibi sancm var o kadar yaptırın kızlar salın kendinizi
Kaca ve nerde yaptirdiniz

Kızlar bende haftaya hsg cektircem etlik zübeydede ama korkuyorum.bayagdır okuyorum tecrubelerinizi ve sanırım hastaneden aglayarak cıkıcam

Kızlar bende haftaya hsg cektircem etlik zübeydede ama korkuyorum.bayagdır okuyorum tecrubelerinizi ve sanırım hastaneden aglayarak cıkıcam
Kasma kendini lütfen inşallah doğum yapınca sancılar çekeceğiz değilmi o yüzden minnak ağrı nedir ki kasarsan çok hissedersin

Haklısın tabi canım ama korkmamak elde degil.birde bende 12 cm miyom var ve acık ameliyat olucam saten yapısıklık riski oluyomus ameliyattan sonra bunu istemeleri şimdi sinir bozucu.

Selamlar. Bende yarın rahim filmi çektiriyorum. Anestezi alıcam. Doktorum hissetmezsin kolay olur dedi. Ağrı kişiye göre değişir risk almayalım dedi. Ben anestezi alıcam ama yine de korkuyorum

merhaba arkadaşlar bende cektirdim sadece ilaci verirken adet sancisi gibi bi agri oluyo sonra 3 yada 4 saniye sonra geciyo korkulcak birsey degil ben kendim gittim ve geldim eve hatta yurudum korkmayin

Bugun cektirdim ve cok kötüydü bitarafı kapalı cıktı belki oyuzden ama acılmadıda saten 2 3 kere verdi ilacı bidaha verse dayanamazdım galiba..

X