Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

@MaviKE
Mavikelebek0134 rahim filmini enniyi yerde cektirdm..bakirkoy radyotom.merkezinde..baska yer asla tavsiye etmiyorm..bu bir...ikincisi filmi cektirli bir sene bir ay oldu..koca bi sene..ve hic bi doktor rahmimim T seklinde oldugunu gormedi bile.Allah bildigi gibi yapdin..histeraskopi ile prof yucel karamana duzeltick ins..kizlar normal doktorlarla vakit kaybetmeyin kafanizi karistrmayin derim..gercekdn akil alir gibi deil..rahim.seklini bi doktor filimde nasil gormez..bolelerinn meslegini elinden alicaksin

Tatlım merbaba canım ne kadar yansa da çektirdim kurtuldum çok şükür İstanbul da oturmuyorum maalesef küçük bir şehir de yaşıyorum gittiğim yer de özel hastaneydi 320 tl ödedim

Tatlım merbaba canım ne kadar yansa da çektirdim kurtuldum çok şükür İstanbul da oturmuyorum maalesef küçük bir şehir de yaşıyorum gittiğim yer de özel hastaneydi 320 tl ödedim
Kiyamam ya off of okdr iyi anliyormki seni..rabbim.acilarinn keferaterini bebek.olarak nasip etsn ins bizlere...herkeese yanii..bnm cektirdigim.yere istanbul disindn gelen cok..bilgi veriyormki ins ileride okuyanlars faydamiz olur..peki rahim filmindn snra sonucunuz ne oldu nasil oldu..adet duzensizligi varmiydi sizde

Rahim filmini ertelemeyi dusunuyorum bi sure bu zaman icinde kullansam bi zarari olur mu en azındanbisey varsa temizler mi
Bahsettiğiniz klomen mi? Kist yapma olasılığı çok yüksek olduğu için doktor kontrolünde kullanılıyor ve doktor devamlı yumurta büyüklüğüne bakıyor. Kaş yapayım derken göz çıkarmak Olmasın Allah korusun..

Kızlar bende dün çektirdim. Iyi bir yerde sözüm ona acısızmış c kollu alet vs varmış. Daha önce çektirmediğim için acı konusunda kıyas yapamayacağım ama canım çok acıdı. Adet ağrısı gibi dediler. Ben deli gibi adet sancısı çektim bu yaşıma kadar ama hsg de hissettiğim on katıydı. Sonuç olarak sol tüp tıkalı. Rahmim Y şeklinde. Henüz doktorumla görüşemedim aranızda Rahmi Y şeklinde olup ameliyat vs çözüm bulan var mı? Süreci çok merak ediyorum.

eejanaika ...ben rahim filmimi istanbul bakirkoy radyotom da cektirdim.en iyi.yer diyebilirim..yorumlari ayrintili.yaziyyim ki.ileride insanlara faydamiz olsn..bnm filim uzun surdu tek tupume cunku 6 kez felan ilac yollladilr acilmadi..ve bir hafta oncesi ogrendim ki yani bu hafta ogrendmki rahmim.T seklindeymis..sok oldm..profosor filime bakip soledi..bunca zaman bi dunya para verip gttgm doktor bunu solemedi..t ve y seklinde gebe kalanlar genelde risk altinda..hayallerimle mi oynandi paramlami zamanimlami hanhisine yanayim bilemiyorm..tedavisi histeraskopi.olucksin...bn mesela bu hafta felan olucm ins..adet bittikdn snraki bir hafta icinde olunuyo..yer olarak.istanbulda yasiyorm..sen neredesin ..yardimci.olayim

EzgiNdm tatliim...sana tavsiyem rahim filimini asla ve asla erteleme..istanbulda tasiyorsan bakirkoy radyotom.da cektir..en iyi en son teknoloji orasi...ve benden en iyi tavsiye rahim filmini saglam.adam.gibi adam.doktorlara goster..bn filmi bir sene once cekdirdm..ve hic bi doktor rahmimin T seklinde oldugunu solemedi..bu hafta ogrendim..dusunebliyormusun bi doktor bunu goremiyo filimde.....

Bende istanbuldayım. Echomarda çektirdim dün. Eşimin sonuçlarını alınca doktorumla görüşcem. Şimdilik sadece filmin raporunu yazan radyoloğun dediklerini biliyorum. Rahim Y şeklinde. Hamile kalsan bile düşük ihtimali çok yüksek vs dedi. Sol tüp de tıkalı. Tahlillerimiz tamamlanınca doktorla görüşelim yüksek ihtimal tüp bebekle dalcaz olaya. Beklemek istemiyoruz. Acaba ameliyattan sonra ne kadar sure korunma verilir bilgin var mı? Bu arada çok geçmiş olsun. Aynı dönemde aynı şeyleri yaşıyoruz bilgi alışverişinde bulunalım olur mu

merhaba kızlar.. bende geçen cuma rahim filmi çektirdim..doktorum anestezli yapacağını söyledi zaten. uyutulup kendime gelmem yarım saat sürdü..ağrım da olmadı sonrasında hiç.kanamam da leke şeklinde aynı gün oldu sonra olmadı..çok şükür temiz çıktı kanallarım açık...
Allah isteyen herkesin kucaklarını bebişle doldursun...aminn

eejanaika merhaba tatlim cok gecmis olsn..evet T ve Y seklinde olanlar dusukle sonuclaniyor genelikle..ama benm.rahim filmimde rahim seklije dair bisey yazniyor...sennkinde yaziyormu

Sibel-inci gecmis olsn tatlim..rahim filimindn snra gebe klma ihtimalin yuksek..tuplerin acik sanslisin ::)))

eejanaika merhaba tatlim cok gecmis olsn..evet T ve Y seklinde olanlar dusukle sonuclaniyor genelikle..ama benm.rahim filmimde rahim seklije dair bisey yazniyor...sennkinde yaziyormu
Histeraskopidn snrami bekleme.suresi....hic blmiyorm..bu hafta olucm.snirim.yazarim sana...ama ben bir iki.gun diye bliyorm

Histeraskopidn snrami bekleme.suresi....hic blmiyorm..bu hafta olucm.snirim.yazarim sana...ama ben bir iki.gun diye bliyorm
Geçmiş olsun şimdiden. Bekleme süresinden kastım hamile kalmak için ne kadar beklemeliyiz. Rahmin iyileşmesi vs illa ki bi korunma süresi vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…