Rahim filmi hsg icin bakar misiniz

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
Adet olunca ara dediler dün adet ololdum. Ama az adet görüyorum başta kahverengi siyah geldi. Suan kırmızıya döndü ama az akıyor. 2 Eylül de randevum var bi sorun teşkil eder mi, gecen ay aralikli ve az aka aka 10 gun sürdüğünü normalde ise 7 gun adet olduğumu soyledim. 7 gun sonrasina randevu verdi. Eger adetim bitmezse bi sorun olur mu araya hafta sonu girecek, yardim edin nolur

Adet olunca ara dediler dün adet ololdum. Ama az adet görüyorum başta kahverengi siyah geldi. Suan kırmızıya döndü ama az akıyor. 2 Eylül de randevum var bi sorun teşkil eder mi, gecen ay aralikli ve az aka aka 10 gun sürdüğünü normalde ise 7 gun adet olduğumu soyledim. 7 gun sonrasina randevu verdi. Eger adetim bitmezse bi sorun olur mu araya hafta sonu girecek, yardim edin nolur
Adetiniz bitmezse ararsınız günü değiştirirler. Adetliyken rahim filmi çekilmiyor o yüzden mutlaka arayıp bilgi verin bitmezse.

Şimdi sizin tahminen adetiniz 1 eylülde bitecek ama ya bitmezse diyorsunuz. 1 eylülde arayıp adetim bitmedi diyeceksiniz sonraki haftada herhangi bir güne randevu verecekler. Rahim filminin hemen adet biter bitmez ertesi gün çekilmesi gerekiyor diye algılamışsınız sanırım öyle bir şey yok. Adet bittikten sonraki bir hafta on gün içinde çekilmeli sadece.

Randevunuz 2 eylülde değil mi? Size tarih verip adetiniz ne zaman biterse o zaman gelin mi dediler?
Normalde adetim 7 gun sürer. Dun basladi dedim. Dunle birlikte sayarsak 31 inde bitmesi lazim. 1 inde gebelik testi istedi 2 sinde hsg randevusu verdi.

Kadina; gecen ay battan önce kanamam oldu ve 10 gün sürdü bi gün oldu bi gun olmadi tarzında, ama normalde 7 gün kanamam oluyor dedim 7 gun yazdi

Şimdi sizin tahminen adetiniz 1 eylülde bitecek ama ya bitmezse diyorsunuz. 1 eylülde arayıp adetim bitmedi diyeceksiniz sonraki haftada herhangi bir güne randevu verecekler. Rahim filminin hemen adet biter bitmez ertesi gün çekilmesi gerekiyor diye algılamışsınız sanırım öyle bir şey yok. Adet bittikten sonraki bir hafta on gün içinde çekilmeli sadece.
Kadina söyledim pazartesiye sallansa bisey olur mu dedim o kadar uzamaz hemen cekilmesi lazim dedi

Normalde adetim 7 gun sürer. Dun basladi dedim. Dunle birlikte sayarsak 31 inde bitmesi lazim. 1 inde gebelik testi istedi 2 sinde hsg randevusu verdi.

Kadina; gecen ay battan önce kanamam oldu ve 10 gün sürdü bi gün oldu bi gun olmadi tarzında, ama normalde 7 gün kanamam oluyor dedim 7 gun yazdi
Tamam 31inde arayın bitmedi deyin bitmezse. Sonraki haftaya randevu verirler.

Kadina söyledim pazartesiye sallansa bisey olur mu dedim o kadar uzamaz hemen cekilmesi lazim dedi
Adetiniz bitmezse çekilemez. Siz 31inde arayın adetim bitmedi deyin. Hemen çekilmesi lazım değil ayrıca. Sadece o bir hafta içinde çekilmesi gerekiyor.
Evet hafif bir leke bile içeride hala kanama alanı olduğunu gösterir. Kanamanizin tamamen bitmesi lazım.

Adetiniz bitmezse çekilemez. Siz 31inde arayın adetim bitmedi deyin. Hemen çekilmesi lazım değil ayrıca. Sadece o bir hafta içinde çekilmesi gerekiyor.
Evet hafif bir leke bile içeride hala kanama alanı olduğunu gösterir. Kanamanizin tamamen bitmesi lazım.
Tamam cok teşekkür ederim evde biseyler kaynatip iceyim baride hemen aksin gitsin yavas yavas ve azar azar akiyo , hic biseyler kaynatip denedinizki adet söktürucu olarak

Bide Kadina söyledim pazartesiye sallansa bisey olur mu dedim o kadar uzamaz hemen cekilmesi lazim dedi her hastane bir degil herhalde
Ben de eylulde çekileceğim, adet olduğum hafta değil diğer haftanın son gününe verdiler randevu. Ama ben çok erken yumurtluyorum ve adetim üç gün sürüyor dedim. Adet olduğum haftaya çektiler, adetin bitmezse ara sonraki haftaya atalım dediler. Bu kadar.

Anladim cok teşekkür ederim anestezili mi çektireceksiniz
Açıkçası sormadım nasıl yapıyorlar. Anestezili de olsa anestezisiz de olsa benim için farketmez. Ağrısı çok olacaksa bile daha önce cektirenler kaldırmış o ağrıyı sonuçta ben de yapabilirim diye düşünüyorum. Pek anestezi taraftarı da değilim sanırım. Kişiden kişiye de değişiyormuş ağrı olup olmaması. Kimisi adet sancısı gibi diyor, kimisi adet sancısından daha fazla. Anestezi ile olanların bazıları da uyandığımızda ağrı vardı diyorlar, her şekilde ağrılı olacaksa olacak yani. Bir de benimle gelebilecek kimse yok o yüzden anestezili olursa sonrasındaki o leyla halimle dönüşte zorlanırım diye düşünüyorum. Kan verdiğimiz gün reçete yazilacakmis, anladığım kadarıyla ağrı kesici ve antibiyotik yazacaklar. Zaten beş dakika kadar sürüyormuş.
Saldım çayıra modundayim yani. 😀 Aman ya sağlık olsun da, sağlıcakla bir bebem olsun da gerisi önemli değil gibi.

X