Rahim filmi hakkında bilgi.

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
583
163
Merhaba ben devlet hastanesinde rahim filmi çektirmek istiyorumda.Bulunduğum yerde eğitim araştırma hastanesine kadın doğum doktoruna gittim ona söyledim o da beni biyere yönlendirdi sanırım infertelite bölümü kapıda tüp bebek falan yazıyordu.Ordakiler de adet olunca gel dediler yarın gidicem inşallah.Sormak istediğim şey şu devlet hastanesinde benim gibi rahim filmi çektirmek isteyip gidip çektiren varmı neler oldu sizden neler istediler süreç nasıl ilerledi yardımcı olabilecek varmı?

Merhaba ben devlet hastanesinde rahim filmi çektirmek istiyorumda.Bulunduğum yerde eğitim araştırma hastanesine kadın doğum doktoruna gittim ona söyledim o da beni biyere yönlendirdi sanırım infertelite bölümü kapıda tüp bebek falan yazıyordu.Ordakiler de adet olunca gel dediler yarın gidicem inşallah.Sormak istediğim şey şu devlet hastanesinde benim gibi rahim filmi çektirmek isteyip gidip çektiren varmı neler oldu sizden neler istediler süreç nasıl ilerledi yardımcı olabilecek varmı?
Kuzum rahim filmi basit bi işlem özelde çektirdim ama adet bitiminde çekiliyor kanamam olmaması lazım ve hiç ilişki olmasın çok bi agrosı yok eger tıkanık degilse

Kuzum rahim filmi basit bi işlem özelde çektirdim ama adet bitiminde çekiliyor kanamam olmaması lazım ve hiç ilişki olmasın çok bi agrosı yok eger tıkanık degilse
Anladım teşekkür ederim inşallah bende bir an önce çektiririm yaşadığım yerde özeller çok yüksekmiş sanırım o yüzden bi devlette çektirmeyi denicem inşallah bir an önce çektirebilirim🤲🏻

Rahim filmi çektirdim ve yalancı T şüphesi dendi .hafif basıklık varmış rahimde bu konuda bilgisi olan var mı . Aşılama düşünüyoruz bu engel olur mu

Anladım teşekkür ederim inşallah bende bir an önce çektiririm yaşadığım yerde özeller çok yüksekmiş sanırım o yüzden bi devlette çektirmeyi denicem inşallah bir an önce çektirebilirim🤲🏻
nerede yaşıyorsunuz

HSM radyolojide hsg filminde kampanya var. üstelik balon kateter ile bayan ekip tarafından yapılıyor, tamamen ağrısız bir sitemle.

Merhaba benim çok ağrılı olmuştu komada gelmiştim eve böyle bir agri yok.. çok ağrılı idi .. hiç bir sorunda yok dediler doktorlar 4 tüp bebek demesi yaptim sonuç rabbim nasip olmadı . Kalitesiz emriyo dedi en son geçen ay neagatif sonuc aldim.. reglimden sora özellikle 2 gün geçmeyen bir kasik ağrısı batmasi kramp yasiyorum bel ağrısı bir hafta önce lekelenme yaşadım 3 kez günde bir kere.. dedim kist falan mi var acaba reglime 2 gun kaldi bilgisi olan varmi acaba ...

X