rahim filmi ektireceim yardm

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
rahim filmi çektirmek istiyorum ve hastahane aıyorum sskyı tawsiye ediuyormusunuz ,fiyatlar ve anlatıldığı kadar acıyomu korkuyorum ii ve fiyatıda uygun b,i yer arıyorum yardım edin lütfen

merhaba öncelikle rahim filmi çektirmiş biri olarak sakın kafaya takma ben narkozlu çektirdim doktorum öyle önerdi ama narkozsuz çekilen arkadaşlarım var.ben izmirde özel bir yere 350 ytl ye çektirdim 15 dk baygın kaldım kalktıgımda hiç agrım olmadı 2 gün çok az kanamam oldu ertesi gün gezdim hep
kafaya takmaya degmez canı kıymetli biriysen narkoz isteyebilirsin zaten narkoz az veriliyo ve ufak işlem oldugu için sarsmıyo geçmiş olsun istanbulda olmadıgım için yer konusunda yardım edemiyecegim ama üniversite hastanelerinde ssklılara çekiyorlar onu biliyorum şimdiden geçmiş olsun bu arada mutlaka çektir çünkü senin hakında her detayı ögreniyorlar bende filmde perde çıktı ameliyatını oldum umarım temiz çıkar kolay gelsin

rahim filmi çektirmek istiyorum ve hastahane aıyorum sskyı tawsiye ediuyormusunuz ,fiyatlar ve anlatıldığı kadar acıyomu korkuyorum ii ve fiyatıda uygun b,i yer arıyorum yardım edin lütfen
Arkadaşım,için rahat olsun.Kesinlikle abartıldığı kadar korkunç bir işlem değil.Ben,korkudan ağlayarak gittim,gülerek eve döndüm.İşlem sırasında çok az bir ağrı oluyor ama kısa sürede geçen bir ağrı.Ben işlemden önce,voltaren fitil kullandım.Genital bölgeye yakın olmasından dolayı ve çok çabuk etki etmesinden dolayı işlemin ağrısız geçmesine faydalı oluyor.ben üniversitede,ssklı olduğum için hiç para ödemeden çektirdim.Anestezi alma bence,hem doktorun için hem de senin için gereksiz bir teferruat.Rahat ol.Ben herkesle helalleşip gittim,o kadar yani:kedi:Ama bitti çok şükür,darısı senin başınaopuyorumnanaktan

Ben de özelde anestezi ile çektirdim.Bir arkadaşım çok acı verdiğini söylemişti, benim de canım tatlıdır. Çok hafif bir anestezi veriyorlar zaten, hemen uyanıyorsun. Uyandığımda karın ağrım oldu. Adet sancısı gibiydi. Bir iki gün hafif lekelenme tarzı kanama da oldu.

fiyat ve yer konusunda bişey diyemicem ama bana da rahim filmi çektirirken acı duyulduğu söylenmişti, genel anesteziyle çektirmiştim, ama bi arkadaşım ayık çektirdi onda hiçbi sorun olmamış, eğer işi riske atmak istemiyosan genel anestezi alabilirsin, aama anestezinin de kötü yanları var, mesela bende aptallık derecesinde unutkanlık yapmıştı

kızlar çok sağolun çektireceğim bidahaki ay inşallah 200 tlye buldum sağolsun babacığım araştırmış bi kaç dr aramış sormuş fffiyat çok ii demişler hastahane içinde güzel yorumlar yapmışlar sanırım bidahaki ay yaptırıcam anesteziyede drlaaa karar vericem inşallah bana dua edin temiz çıkayım

X