Rahim filmi cektirip hamile kalan var mi ?

Hsg sonrası tedavi ya da başka birşey için gittiniz mi yoksa beklediniz kendiliğinden mi oldu
Ben folik asit dışında hiçbir şey kullanmadım canım, eşim vitamin kulllaniyordu.
Hsg de de arkuat rahim olduğumu öğrendik doktor müdahale etmeye gerek görmedi bir daha bir tedavi olmadım o yüzden

Ben folik asit dışında hiçbir şey kullanmadım canım, eşim vitamin kulllaniyordu.
Hsg de de arkuat rahim olduğumu öğrendik doktor müdahale etmeye gerek görmedi bir daha bir tedavi olmadım o yüzden
Çok iyi sağlıklı bir hamilelik dilerim. Ben de hsg sonrası tekrar folik asite başladım, beklesem mi yoksa reglide gitsem mi çok kararsızım

Çok iyi sağlıklı bir hamilelik dilerim. Ben de hsg sonrası tekrar folik asite başladım, beklesem mi yoksa reglide gitsem mi çok kararsızım
Teşekkür ederim darısı başına inşallah hsgden sonra doktora gitmedim ama evde ovulasyon testi yaptım, aksi gibi o 2 ayda da yumurtlamam olmadı sonra 3. Ay eee başlarım takilmiycam artik olursa olur dedim hiç bişey yapmadım. Hatta eşimle ve arkadaş grubumuzla sürekli geziler planlar bisiler yaptık. O ay hamile kalmışım o sebeple benim en en büyük tavsiyem stresten uzaklasmak.. ne yapıp edin stresten uzaklastirin kendinizi. Benim bir de Eşimde sperm sorunu vardı yani bizim iki taraftan da sikintiliydi süreç ama o ay eşimde stressizdi bı salmislik hali gelmişti ikimize de, bu yüzden diyorum herkese stresten kaçın diye

Teşekkür ederim hiç ovulasyon yapmadım programdan yumurtlama günü takibi de işe yaramadı bende. Kesinlikle stres sebebiyle olduğunu düşünüyorum. Bi kafayı rahatlatabilsem bu aylardan ümidim var bakalım

Bende hsg sonucumu aldım bgun sol tupten sorunsuz geçti doktor ama sağ tupten gcmedi basınçla verdm ilacı snrasnda biraz gecti dedi ben yne soldurdum gülleri niye bilmiom çok moralim bozuldu bunca zmndr bu yüzden olmuyor dmkki çünkü geçen ay doktora gittiğimde sağ yumurtaligindan yumurtlamissin demişti smdi ne oldu yni ve hicbisey de demedi onermedi doktor da kalakaldim böylece

Aslında tek yumurtalikla da hamile kalmak gayet mümkün kaldı ki sizin diğerindeki tikaniklikta açılmış ki ilaç geçmiş. Lütfen moralinizini bozmayın kötü bir sonucunuz yok aslında

Aslında tek yumurtalikla da hamile kalmak gayet mümkün kaldı ki sizin diğerindeki tikaniklikta açılmış ki ilaç geçmiş. Lütfen moralinizini bozmayın kötü bir sonucunuz yok

Aslında tek yumurtalikla da hamile kalmak gayet mümkün kaldı ki sizin diğerindeki tikaniklikta açılmış ki ilaç geçmiş. Lütfen moralinizini bozmayın kötü bir sonucunuz yok aslında
Ama cevabı beni hiç tatmin etmedi şimdi açılmış mi oluyor ki

Ama cevabı beni hiç tatmin etmedi şimdi açılmış mi oluyor ki
Yorumlayan kişi kimdi kadın doğum doktorunuz muydu? Benim de hafif tıkanıklığım vardı ama ilaç geçtiği için önemsemedim doktorum da öyle, ben daha çok arkuat oluşuna takılmıştım o zaman

Yorumlayan kişi kimdi kadın doğum doktorunuz muydu? Benim de hafif tıkanıklığım vardı ama ilaç geçtiği için önemsemedim doktorum da öyle, ben daha çok arkuat oluşuna takılmıştım o zaman
Evet kadın doğum ama işte yabancı ya birde acaba tan da anlaşamadık mi dye de düşünmedim değil çünkü beni odadan çıkaran bayannda fil esnasında icerdeydi hani oda gecti gecti açıldı sağda hadi bi kızınız olur dedi gülerek

Süpermis hiçbiseyi dert etmenize gerek yok o zaman rahat olun birkaç stres yapmayi bıraktığınız anda bir bebisiniz olacak

Ben şubatta çektirdim hala bişey yok dün yine adet oldum 10aydır bebek deniyoruz ama yok

Merhaba öncelikle tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.benimde eşimde ileri hareketinde biraz düşüklük varmış. İlişki için gün aşırımı denediniz yoksa 2 günde birmi yoksa kafanıza göremi.bende 10aydır deniyorum bi türlü olmadı ovulasyon testleriyle hep. Rahim filmi çektirdim tüpler açık, hormon değerlerim güzel yunurtalıklarım güzel bi tek eşimde ileri hareket hızı düşük.ama bendeki stres zirvede çok takıyorum

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için inşallah siz de güzel haberi en kısa zamanda alırsınız :)

Bir gün dolu bir gün boş yani 2 günde 1 şeklindeydi ama arada yapmadığımiz da olmustur ben o ay ovulasyon da yapmadım kendimi strese sokmadim dediğim gibi bir salmaniz lazım beyninizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…