Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

Benim çünkü ilk başta tüp kapalı diye olmuyor denildi sonrasında başka doktor kontrolünde yumurtalarda da sorun olduğu anlaşıldı doktor tek tüp engel değil dedi yumurtaları büyütüp iğne vuruldu vuruldum bugün

Dogal gebelige engel degil ancak zorluyor biraz ne kadar zamandir deniyorsunuz
Ben 7 ayda hamile kaldım kimyasal gebelik oldu sonra 9 ay hamile kalmayınca doktora gittim orda tupumun biri açık biri tikali cikti 2 ay oldu daha öğreneli hemen de asilama ve sonrasında tupe gecicem beklememek icjn olur ama ne zqman olur bilmiyorum nasip tabi bir arkadaşım hemen kaldı tek tuple oglu olacak zorlamasininnnedeni açık olan tarafa denk gelmesi lazım yüzde 50 şans var

Yok femara ve catlatma ignesi kullandim buay iki ay daha hu sekilde olmazsa asilama denicez. Siz yumurta alıp takibi yaptırdınız mı onlarda bir problem yok değil mi
Anladım canım ben direkt aşılamaya gecicem temmuzda asilamada da takip yapıyorlar

Evet tek tüp engel değil canım yumurtaları da büyütüp catlaiyorlar zaten

Açık olan tüpünüzün tarafından sağlıklı yumurtlayıp çatladığı takdirde doğal gebe kalabilirsiniz
Evet aynen öyle işte takip yaptırmadan da anlaşılmıyor nerden yumurtladigimiz ya öyle deneyerek denk gelmesini bekleyecektik ki zaman kaybı bence ya da yumirta takibi şuan ki gibi en doğrusu nerden yumurta olduğunu görürsünüz en azından bende dediğim gibi aşılamaya gecicem temmuzda orda da yumurta takibi yapacaklar sadece spermlerj kendileri koyuyorlar

Valla biz 1 yildir bekledik olmadi. Yumurtluyorum ama catlamiyormus.

Evet pko da varmis hic adet duzensizligi ve diger belirtileri yasamadigim icin bilemedik bu yasa kadar
Haklısın canım pkonun da tüp bebekte şansı çok yüksek ama .Allah hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…