Rahim filmi çekilen ay gebelik olur mu??

Ben iki defa Rahim filmi cektirdim birincisinde bir tüpüm tikaliydi 8 ay geçti hamile kalmadım üstelik aşılama bile yaptırdım olmadı. Eylül ayında tekrar Rahim filmi cektirdim hem kapalı olan tüpü açtırdım doktor 6 ay süre verdi flimden sonra gebe kalanlar oluyor dedi. 2 aydır henüz gebelik olmadı.
İnsallah en hayırlı sekilde gebelik olur da bizde bu duyguları yaşayabiliriz canım 😢

Merhabalar geçmiş olsun sizin kistiniz kaç cm cıktı? Ben rahim filmini özelde cektirdim anestezi altında açıkçası hicbirsey hissetmedim ama normalde ağrılı olduğunu söyleyenlerde var dayanabildiğini söyleyenlerde. Devlette de oluyor ama sanırım sıra beklemek vs gerekebilir . Ben ve eşim hormon testi de yaptırdık, ayrıca eşim sperm testi de verdi. Bu aşamalar izlenecek yol için önemli. Bir de yaş faktörü tabii
8 ml kistim küçük ilaç falan vermedi doktor. Ocakta tekrar gidicem ona göre eğer kiste büyüme falan varsa yapılması gereken her şeyi yaparım

Herkese merhaba, inşallah Rabbim hepimize hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip eder en kısa zamanda 🧡 Bende de çikolata kisti çıktı 4 aydır deniyoruz. Bende rahim filmi çektirmek istiyorum. İnternetten araştırdım ama devlette oluyor mu ? Acılı bir işlem mi ? Başka yaptırmam gereken tahlil falan var mı ? Bilgi verirseniz çok sevinirim 🌸
Merhaba siz güzel haberi alabildiniz mi inşallah olmuştur 💐 benim de bu ay 4. ay olacak yine olmazsa ben de film çektirmek istiyorum ama 1 sene olmadan çekmiyorlar diyorlar. Çok merak ediyorum ben de başka bi sorun yok çok şükür ama enfeksiyon geçirmiştim birkaç kere o yüzden şüpheleniyorum. Siz çektirdiniz mi nasıl oldu

Merhaba siz güzel haberi alabildiniz mi inşallah olmuştur 💐 benim de bu ay 4. ay olacak yine olmazsa ben de film çektirmek istiyorum ama 1 sene olmadan çekmiyorlar diyorlar. Çok merak ediyorum ben de başka bi sorun yok çok şükür ama enfeksiyon geçirmiştim birkaç kere o yüzden şüpheleniyorum. Siz çektirdiniz mi nasıl oldu

Merhaba, hormon testi vermiştim, eşimde aynı şekilde hiç bir sorun çıkmadı doktor 1 sene dolsun dedi. Bende rahim filmi istedim. Üniversitenin özeline geldim şuan hastanedeyim. Anestezi için testleri veriyorum Çarşamba ya da cuma çekilecek. Genellikle öğrendiğim kadarıyla siz söylemediğiniz sürece doktorlar rahim filmini söylemiyor. Bence 1 senenin dolmasının gereği yok siz de gidip isteyebilirsiniz.

Merhaba, hormon testi vermiştim, eşimde aynı şekilde hiç bir sorun çıkmadı doktor 1 sene dolsun dedi. Bende rahim filmi istedim. Üniversitenin özeline geldim şuan hastanedeyim. Anestezi için testleri veriyorum Çarşamba ya da cuma çekilecek. Genellikle öğrendiğim kadarıyla siz söylemediğiniz sürece doktorlar rahim filmini söylemiyor. Bence 1 senenin dolmasının gereği yok siz de gidip isteyebilirsiniz.
Bakalım benim eşim test vermedi belki önce ondan isterler. Benim yakın bi arkadaşım çekildi 1-2 gün sonra adet sancısı gibi sancı çekiyorum demişti ama o ertesi gün geldi işe. Çok hissetmediğini söyledi ama anestezili oldu yanlış bilmiyorsam.

Maşallah Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 😊 bende rahim filminden sonra adet gördüm ve klomene başladık dün inşallah benimkide tutar
İnşallah Allah sizlere de nasip etsin. Rahim filminden sonra ihtimal çok artıyor. Ben daha önce de klomen tedavisi görmüştüm ama ilk defa rahim filmi çekilince tuttu.

Amin amin inşallah 🤲🏻 bende rahim filminden önce bir kere klomen denemiştim ama tutmadı inşallah bu sefer tutar 🤲🏻😊
İnancınızı hiç kaybetmeyin. Ben de bir buçuk yıl çabaladım. Ya hiç olmazsa diye çok korktum ama şimdi bebeğime bebek arabası alıyorum. Sizlere de nasip olsun. Çok güzel bir hismiş. Allah isteyen bakabilecek durumu olan kimsenin kucağını boş bırakmasın. ❤️

X