Rahim filmi anlayan varsa bakabilirr mi lütfen

İnşallah canım Malatyadasın demek :) ozaman sen anestezili çektirdin anestezisiz ve ağrısız çektirenler varda merak ettim bu yüzden geçmiş olsun içini ferah tut herşeyde bir hayır vardır buna inanıyorum

Seninde korkmana hic gerek yok hersey olacağına varıyor gercekten benim eşimin ileri hareket sorunu var ama bende kendimden emin olmak istedim bakalim nasip artik

Canim hangi ülkedesin hatirlayamadim seni takip ediyordum ben Fransa'da yaşiyorum ve burda rahim filmi yaptirdim uyutmadilar evet acisi agrisi oluyor ama dayanilacak kadar 10 dakika surdu temiz cikmisti insallah sende guzel sonuclar alirsin

Benim çekmiş oldugum hsg o zaman peki farkı ne
Bu fotoğrafını attığın rahim filmi ama benimki gibi mi oldu acaba ?
Rahimle ilgili problemleri görüp , eğer bir sorun varsa onarıp çıkıyorlar veya düzeltip.
Rahim filminde sıkıntıları ne derece görüyorlar bilmiyorum bana orası kapalı bir oda gibi düşün ve hsg ile bakabiliriz ,rahim filmiyle değil demişlerdi.
rahim filmini,tüplerle ilgili bir sıkıntı var mı diye bakacaktık çünkü tüp bebek tedavisinde yüksek dozlarda ilaç kullandığım için sıvı birikmiş olabilirdi vs

Anladim çok sağol aydınlatın beni sen hamilesin sanırım Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin insllah banada dua et lütfen

Anladim çok sağol aydınlatın beni sen hamilesin sanırım Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin insllah banada dua et lütfen
Ne demek canım
Amin , dualarım seninle
Allahım tez vakitte hayırlı , Sağlıklı evlatlar nasip etsin

Canim hangi ülkedesin hatirlayamadim seni takip ediyordum ben Fransa'da yaşiyorum ve burda rahim filmi yaptirdim uyutmadilar evet acisi agrisi oluyor ama dayanilacak kadar 10 dakika surdu temiz cikmisti insallah sende guzel sonuclar alirsin
Canım bende hatırlıyamadım heryere yorum yapıyorum Almanyadayım ben burda bana histereskopiye benzer bir kapalı ameliyat gibi bişey yap diye tutturdular Almancası Bauchspieglung 3 delik açıyorlar karından rahime girip bakıyolar kamerayla bende kendimce ne gerek var istanbula gider yaptırırım düşüncesindeyim ..

Olabilir Türkiye'ye gitme imkanin varsa orda yaptir tabi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…