Rahim duvari inceligi lutfen bakar misiniz?

cansin001

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
620
168
Kizlar ilk defa adetim gecikti 6.gunumdeyim gebelik söz konusu değil.. bende dun doktora gittim ultrasonla bakti temiz bisey yok yumurtaliklarin cok guzel dedi fakat rahim duvarin ince dedi östrojen düşüklüğü mu var bakalim dedi. Hormon testi yapti hormon testimdede bisey cikmamis cok güzel degerler normal dedi. 45 gun adet olmazsan gel söktürücü yazarim dedi. Rahim duvari ince dediniz dedim sordum. Yok ben ostrojen düşüklüğü vardir gibi dusundum ama yok dedi yinede yesillik falan bol ye yesil sebzeler tuket dedi hap falanda vermedi. Simdi aklima takildi rahim duvarinda sorun varmi yokmu bisey anlamadim. Fakat ben 2-3 kerede doktora gittimnboyle bisey diyen olmadi. Hatta temmuzda da gitmistim. Sizce takmalimiyim yoksa yanlis mi gordu bu doktor anlamis degilim. Reglimde yok dun cok az bir leke geldi olacak sandim olmadimda 38.gun bugun. 45 gunu beklicem söktürücü yazmasi icin

Duzenlidir gecn ay 3 gun gecikti ama oldum hatta az oldum yerlesme kanamasi falan sandim test yaptim negatifti. Bu ayda boylr oldu. Doktor ilk defa olan bisey bundan bisey cikmaz dedi bana ama korktum ister istemez. Arada regl sancilari gelip gidiyor
Olacaksındir telaslanma mevsim geçişlerinde olabiliyor, stres zamanında da olabilir, endişelenecek bişey yok dediyse doktor yoktur

Akışına bırakırsanız düzene girecek vücut tepkime gösteriyor emin olun
Olabilir şuan reglim başladı teşekkür ederim ilgilenip yazdiginiz için. Peki bisey sorucam bu rahim duvari inceligu nedir skinti yoktur degil mi yanlis gordu cunku östrojen düşüklüğü var sandim ama hormon degerlerin guzel dedi

Yeşillik bolvbol yiyin rahim adet olcagi zaman incelir atar vücut tabaka tabaka öyle birşey de olabilir

Yeşillik bolvbol yiyin rahim adet olcagi zaman incelir atar vücut tabaka tabaka öyle birşey de olabilir
Bilmiyorum ama sonradan oyle bisey yokmus gibi devam etti doktor ben oyle sandim diyerek. Degerler guzel delince değişti. Netten araştırdığımda adet doneminde ve hamilelikte kalinlasirmis yoksa ince olmasi normalmiş gibi bi yazi gördüm.

Aksine adet doneminde incelir mi yani . O zaman ben dun gittim inceydi bugun regl oldum. Normal bir durum degil mi

Aksine adet doneminde incelir mi yani . O zaman ben dun gittim inceydi bugun regl oldum. Normal bir durum degil mi
Evet normal.bir durum adet olcagin zaman rahim duvarinin kalınlığı incelir ve adet başlar internetten bile baksaniz bu şekilde yazıyor hiç kafanizi bulandirmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…