Rahim alma ameliyatı

Birnur06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
12
7
39
Iyi akşamlar arkadaslar.aranizda rahmi alinan varsa yaşadıklarınızı anlatırmısınız oncesi sonrası sağlık durumunuz nasıl?öyle bi durumum söz konusu sarkma ve idrar kacirma var ama cevremde bu ameliyati olan kimse yok bende korkuyorum sonrasinda neler bekliyor diye

Arkadaşımın doğumda alınmıştı kanama durmaması sebebiyle 5 yıl önce. Adet göremiyor ve çocuğu olamayacak, onun dışında hayatını etkileyen bir durumu olmadığını söylemişti, bir de belli bir yaştan sonra kemik erimesi riski olanilirmiş, onun da çözümü var zaten dikkat ederse...

Annem rahmin etrafını saran kistleri nedeniyle rahmini aldırmıştı. Birden adet görmesi kesildi. Aniden menapoza girince psikolojik olarak kendini kötü hissetmişti. Onun dışında bir problem olmadı.

merhaba,21 ocakta histerektomi oldum.Yumurtalıklarım alınmadı.Menepoza girmedim.6 saat süren ameliyattan sonra sıkıntısız1,5 ay gecirdim.Rahim duvarım asırı kalındı ve cok fazla kanamam oluyordu.Şimdi rahatımUzun yıllar kansızlık sorunları yaşadım.Ameliyat sonrası 2 ünite kan kendime geldim.Oh be dünya varmış

ameliyat oldunuzmu?rahim alma ve idrar torbası sarkma ameliyatini birlikte oldum.hic korkulacak birsey yok emin ellerde olmanız yeterli.izmirde iseniz dr.umu önerebilirim.

ameliyat oldunuzmu?rahim alma ve idrar torbası sarkma ameliyatini birlikte oldum.hic korkulacak birsey yok emin ellerde olmanız yeterli.izmirde iseniz dr.umu önerebilirim.
Cok teşekkür ederim olmadim henüz tam karar veremiyorum ameliyat stresi galiba bigun olucam diyorum ertesi gun vazgeciyorum zaten kaçış yok hem rektosel hem rahim sarkmasi var adetimde cok geliyor eninde sonunda olucam.izmirde degilim bursadayim ama içimi rahatlattiniz tekrar teşekkür ederim

Annem rahmin etrafını saran kistleri nedeniyle rahmini aldırmıştı. Birden adet görmesi kesildi. Aniden menapoza girince psikolojik olarak kendini kötü hissetmişti. Onun dışında bir problem olmadı.
Tesekkur ederim cok gecmis olsun.bana yumurtaliklarimin alinmayacagi soylendi yani menapoz durumu olmayacak ama genede büyük operasyon oldugu için cok korkuyorum

Cok teşekkür ederim

Tesekkur ederim cok gecmis olsun.bana yumurtaliklarimin alinmayacagi soylendi yani menapoz durumu olmayacak ama genede büyük operasyon oldugu için cok korkuyorum
Anneminde yumurtalıkları duruyor fakat adetten kesildi. Hiç korkma sıradan bir ameliyat gibi düşün ameliyattan sonrada bol bol egzersiz yap ilerde altına kaçırma problemi yaşamamak için

Rektosel ameliyatı oldunuz mu tavsiye ediyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…