Rahim ağzında yara lütfen bilen varsa bakın :(

Yakımca hamilelik olmuyor diyorlar herkes birsey söylüyor canım öyle moralim bozukki anlatamam zaten çok zor günler geçirdim birde bunu kaldıramıyıcam
Canım hiç kafana takma bende ilişki sırasında kanama oluyor diye gitmiştim yara var dedi yakalım dedi

Gittiğimde regl günümdü her zaman düzenli olurum dedim ki regl olmadım isterseniz bekleyelim. Bikaç gün yok yok hamile değilsindir dedi yarayı yaktı

Ama hamileymişim sonra bayağı düşük tehlikem filan oldu ama çok şükür bişey olmadı

Canım ozaman bu yaraylada hamile kalınabiliyor öylemi allah evladını sana bağışlasım çok teşekkür ederim bana umut oldun inşallah bende kalırım

Bircok kadinda olan bir durum. Akıntı cok olur, regl bitiminde kahverengi akinti olur. Kücükse fitille geçer. Yakmadansa dondurma işlemi(kriyoterapi) daha iyi. cok basit bir islem hatta.
Yapmaniz gereken,genital hijyene dikkat etmek, bol su içmek, camasirlarinizi 90 derecede yikayip utulemek..
Geçmis olsun

Çok sağolun inşallah öyle olur ya internette neler neler yazıyor şok oldum
İnternet bilgi kirliliği. Hiç okuma bile boşa moral bozarsin. Benimki muhtemelen hala geçmedi 6.5 aylık hamileyim şu an. Hamilelikle yaranin zerre alakası yok.

Evet bu uyarıların aynısını yaptı doktorum dün akşam saatlerinde olduğu için randevum, çıktığımda eczaneler kapanmıştı biraz gecikmeli başlayacağım fitile. Yaktırmak gerekirse yaktırırım tabi önemli olan sağlık doktorum hemen uygun görmedi sadece. Allah şifa nasip etsin tüm bekleyenlere

Çok çok geçmiş olsun tekrardan
Yüzeysel küçük bir yara dedi geçer inşallah fitille

Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah yaraya herhangi bir tedavi uylanmadanmı hamile kaldınız
İnşallah teşekkür ederim.
Yok defalarca fitil kullandım. İyileşiyor sonra geri oluşuyor. Ama son halini bilmiyorum. Pandemi vardi gidememistim.

Anlıyorum geçmiş olsun tekrardan, internete bakmayayım diyorum ama çok kötü şeyler yazıyor gerçekten çıldırıcam testin sonucunun çıkmasına 6 gün var nasıl geçiricem bilmiyorum
Smear testi mi?
Benim hamileliğimin 12. Haftasında doktor amniyotik bant var dedi. Nete baksan neler neler yazıyor dedi, hiç bakma da kafana da takma dedi. Baktım cidden boğulan bebekler mi dersin, elleri, ayakları kopan bebekler mi? O yüzden internet bilgi çöplüğüdür. Hiiic kafana takma. Smear testi rutindir ben de veriyorum her sene.

Hayır doktor sitesinde bir doktor rahim ağzı yaralarının kanama yapmadığını, kanserlerin kanama yaptığını söylemiş. Çok da net konuşmuş. Söyleyen bir doktor olunca insan çok kafaya takıyor. Allah korusun neler neler geliyor akla smear testinden bahsediyorum evet

Ailede var mı rahim kanseri yaşayan?

O zaman bir şey olmaz. Rutin kontrol dediğim gibi. İçiniz ferah olsun.
Teşekkürler zaten doğru kaynaklardan araştırınca rahatladım ben de. İnternet gerçekten doğru kullanılmadığında sorunları büyütmekten başka işe yaramıyor. Herkese geçmiş olsun umarım şifa bekleyen herkes iyileşir

İnşallah teşekkür ederim.
Yok defalarca fitil kullandım. İyileşiyor sonra geri oluşuyor. Ama son halini bilmiyorum. Pandemi vardi gidememistim.
Merhaba benimde durumum sizle aynı defalarca fitil kullandım iyilesiyor sonra geri oluşuyor. Bende son halini bilmiyorum yaktırmadım da. Ama bana baya şikayet yaratmaya basladı sarı renkli akıntı ve cinsel ilişkide ağrı yapıyor. Sizde de var mı böyle problemler?

Aynen vardı maalesef. Yakma değil de, dondurmayı öneriyorlar daha çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…