Rahim ağzında yara lütfen bilen varsa bakın :(

Bende bugün doktora gittim rahim ağzında yara varmış geniş bir alana yayılmış yakarız dedi ama bende hamilelik düşünüyorum bu şekilde olupta hamile kalan arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız gerçekten çok moralim bozuk.

Bende bugün doktora gittim rahim ağzında yara varmış geniş bir alana yayılmış yakarız dedi ama bende hamilelik düşünüyorum bu şekilde olupta hamile kalan arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız gerçekten çok moralim bozuk.
Canım moralini bozma hamile kalmak istiyorsan eğer stres yapmamalısın çünkü çok etkiliyor. Ben hamilelik düşünüyordum olmuyor diye doktora gittiğim zaman vajinal muayene sırasında doktor yara olduğunu söyledi ve fitil verdi sonrasında yaktı hiç bı sıkıntı olmadı 1 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım

Sizdede yaramı vardı bende aynı durumdayım hamilelik istiyorum doktor yakalım dedi ama ben istemiyorum hamileliğe engel olur diye çok üzülüyorum siz bana umut oldunuz rabbim evladınızı size bağışlasın inşallah bende hamile kalırım
Evet bendede varmış ama hiç haberim yoktu işte doktor muayene ederken söyledi korkacak bişey yok dedi fitil verdi sonrasında yakmıştı yani hiç bı sıkıntı olmadı. Zaten gebeliğe engel olacak olsa yapmazlar ki

Sizdede yaramı vardı bende aynı durumdayım hamilelik istiyorum doktor yakalım dedi ama ben istemiyorum hamileliğe engel olur diye çok üzülüyorum siz bana umut oldunuz rabbim evladınızı size bağışlasın inşallah bende hamile kalırım
Rabbim tez zamanda sanada isteyen herkese de versin inşallah

Canım moralini bozma hamile kalmak istiyorsan eğer stres yapmamalısın çünkü çok etkiliyor. Ben hamilelik düşünüyordum olmuyor diye doktora gittiğim zaman vajinal muayene sırasında doktor yara olduğunu söyledi ve fitil verdi sonrasında yaktı hiç bı sıkıntı olmadı 1 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım
Yakımca hamilelik olmuyor diyorlar herkes birsey söylüyor canım öyle moralim bozukki anlatamam zaten çok zor günler geçirdim birde bunu kaldıramıyıcam

Yakımca hamilelik olmuyor diyorlar herkes birsey söylüyor canım öyle moralim bozukki anlatamam zaten çok zor günler geçirdim birde bunu kaldıramıyıcam
Öyle düşünmeyin. İçiniz rahat değilse başka doktorda gidebilirsiniz. Yarayı doktor bana dediği zaman bende çok araştırdım ama hiç öyle şeyler duymadım internetten baktım hiç böyle şeyler görmedim de açıkçası yani gebeliğe engel olacağına dair

Öyle düşünmeyin. İçiniz rahat değilse başka doktorda gidebilirsiniz. Yarayı doktor bana dediği zaman bende çok araştırdım ama hiç öyle şeyler duymadım internetten baktım hiç böyle şeyler görmedim de açıkçası yani gebeliğe engel olacağına dair
Birileri yara engel diyor birileri yakma engel diyor kime inanacağımı şaşırdım ne yapacağımı bilemiyorum artık başka bir doktora daha muayene olucam bakalım o ne diyecek

Moralinizi bozmayın benim doktorum bugün yakma işleminin doğurganlığı etkilediğine dair hiçbir şey söylemedi bir yan etkisi olmayan 5 dakikalık acısız bir işlem dedi. Yaşım küçük olduğu için uygun görmedi sadece. Sizin şikayetleriniz neydi, yara olduğunu nasıl farkettiniz?

Moralinizi bozmayın benim doktorum bugün yakma işleminin doğurganlığı etkilediğine dair hiçbir şey söylemedi bir yan etkisi olmayan 5 dakikalık acısız bir işlem dedi. Yaşım küçük olduğu için uygun görmedi sadece. Sizin şikayetleriniz neydi, yara olduğunu nasıl farkettiniz?
Aynen banada doktor öyle söylemişti ki gerçekten 5 dakika bişey sürdü hatta afedersiniz yanık kokusu bile gelmişti :KK70: ona çok gülmüştüm yani acımıyor bile:)))

Aynen banada doktor öyle söylemişti ki gerçekten 5 dakika bişey sürdü hatta afedersiniz yanık kokusu bile gelmişti :KK70: ona çok gülmüştüm yani acımıyor bile:)))
Size de çok geçmiş olsun tekrar 🙏🏼 Zaten benim gözümü korkutan şey yakma işleminden ziyade smear testi için kanser taraması denmesiydi ama o da yıllık bir rutinmiş sanırım. İnşallah sorunsuz çıkar o da

Yanmam ve hafif akıntım vardı geçen ay gittim önemli değil dedi fitil verdi geçmeyince bu ay yine gittim bu seferde yara var dedi geniş alana yayılmış dedi

Ben eşimin görevinden dolayı seneye çocuk düşünüyorum sizce seneye kadar enfeksiyon çoğalır mi hafta içi bir doktora gittim yara var o kadar ilac fitil kullanmışsın yeter artık dedi ve hiç bir şey kullanma dedi tüplere yansır mi acaba ? Kimisi yakılınca rahim ağzı küçülüyor daralıyor spermler geçemiyor diyor korkuyorum bende olmicak diye 🥺

Smear testi adet görmeye başladıktan sonra her kıza, kadına yapılan rutin bir taramadir. Rahim ağzındaki yara da, herkes de olabilen bir sey. Bebek için engel teşkil etmiyor. Ben fıtıl kullandım 4 5 ay geçiyor, sonra geri oluşuyor. En mantıklısı yaktırmak. Doğumdan sonra yaktiricam ben.
Fitili düzenli ve iyice içeri itecek şekilde kullanın verdiyse. Ve sabaha kadar lavaboya gitmeyin. Bir faydası olmaz. Bir de aklınızda olsun, ilişki yasak fitil kullanirken kesinlikle.

X