rahim ağzı yetmezliği tanısı konanlar lütfen yardım

ruzgar90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2013
68
32
merhaba arkadaşlar ben 5aylık hamileydim ve maalesef 6 hafta önce doğum yaptım ,yüksek bi ihtimal rahim ağzı yetmezliği imiş.2.de rahime dikiş atılır dediler.benm gibi böyle olan var mı acaba.dr kontrollerm 15 gün aralıktaydı.önceden fark edilmiyor mu.ne kadar korunmam gerek çok kararsızım dr ilk adetinden sonra korunmayı bırakabilirsinz dedi ama 3-4 ay korunmayı tavsiye edenlerde varmş.fikir verirseniz sevinirim.

arkadaşlar durumum belirttiğim gibi bursada iyi bir jinekolog arıyorm yardım edin

arkadaşlar durumum belirttiğim gibi bursada iyi bir jinekolog arıyorm yardım edin

Merhabalar geçen yıl 2 kasım 2013 de 22 haftalıkken bebeğimi rahim ağzı yetmezliğinden kaybettim. o zaman ki doktorum ( esentepe tıp merkezi - demet haytoğlu ) telefonla aradı rahim ağzı yetmezliği olduğunu başından bilinemeyeceğini sonraki gebelikte dikiş koyulacağını söyledi . bir daha o doktora gitmedim. doktor araştırdık ve ziya çetin ile tanıştık. çok iyi ve ilgili bir doktor. aralık 2013 de ilk kontrole gittim 6 ay korunma önerdi. eylül ayının başında tekrar hamile olduğumu öğrendim. şu an 15 haftalık hamileyim geçen hafta pembe mavi hastanesinde serklaj yani dikiş işlemini yaptı. şu an sabırla mayısı bekliyorum.

ziya çetin'in muayenehaanesi zübeyde hanım cd. konur hastanesi karşısında.

X