Rahim ağzı yarası

Victoriaa89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2019
742
906
Arkadaşlar rahim ağzında yara çıktı. Fitil verdi doktor. Bu süre zarfında cinsel ilişkiye girilir mi? Bi de Ankara’da önerdiğiniz bir doktor var mı? Dondurma ücreti nedir? Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Ben varım ben :) bende yok yok hersey var. Rahim yarası var gynomax diye bir fitil verdi doktor. 3 gün kullanılacak. Kullanma boyunca ilişki yok dedi.nasıl kullanacagimi anlattı. Dondurmaya yakmaya gerek yok dedi.sadece 2 ay sonra kontrol ve smear dedi.

Smear testini yaptırdım sonuç daha çıkmadı . Büyüklüğü ne kadar bilmiyorum ama muhtemelen fitille geçmez yakarız sonra dedi. Benim fitiller çok ama 2 hafta süre

Doktor neyle korundugumuzu sordu bana. Prezervatif diye söyledim. 2 ay boyunca prezervatif kullanmayın belki alerjin vardır Yaran ondan olmuştur. Kendi kendine geçebilir dedi. 2 ay sonra da kontrol dedi ama benim bi şikayetim yoktu. Akıntı yanma acı gibi.

Bu arada ankarada değilim eskişehirdeyim. Bi çok tanıdığım ankarada ali Ayhan ve Kutay biberogluna gidiyor memnun olduklarını biliyorum.

Bendede vardi ama dondurma gibi bisey soylemedi dr.antibiyotik ve fitil vermisti.bidahaki gittigimde baya azalmis demisti 1 kutu daha verdi fitil.

Geçmiş olsun kızlar. Cinsel ilişki sonrası kanamam oluyodu bi de kasık ağrım. İdrar yolunda da enfeksiyon çıktı bi ilgisi var mıdır bilmiyorum. Biz ilkel yöntemlerle korunuyoruz. :KK48:

Geçmiş olsun kızlar. Cinsel ilişki sonrası kanamam oluyodu bi de kasık ağrım. İdrar yolunda da enfeksiyon çıktı bi ilgisi var mıdır bilmiyorum. Biz ilkel yöntemlerle korunuyoruz. :KK48:
İlkel yöntemler en iyisi galiba doğum kontrol hapı önermiyor Dr um :) prezervatif De kullanamıyorum hayırlısı artık doğum kontrol hapini çikolata kistinden dolayi kullanamıyorum .hiçbir şikayetim yoktu benim umarım fitille yaralarimizi sarabiliriz

Evet ameliyata gerek kalmaz inşallah. Ben bir sene kullandım bıraktım doğum kontrol hapını. Vücudumuza zarar vermeye gerek yok

Arkadaşlar rahim ağzında yara çıktı. Fitil verdi doktor. Bu süre zarfında cinsel ilişkiye girilir mi? Bi de Ankara’da önerdiğiniz bir doktor var mı? Dondurma ücreti nedir? Bilgilerinizi paylaşırsanız çok
sevinirim
... Ben 4 ay önce doğumdan 6 saat sonra bebeğimi kaybettim, tekrar hamile kalmak istiyorum o yüzden doktor kontrolüne başladım özeline gidiyorum a dan z ye herseye baktı rahimde yara var dedi normalde kanama yok ama oraya soktupu alet hep kan olmustu korktum bende, neo penotran fitil verdi akşamları 7 gün kullandım kontrole gittiğimde biraz iyileşme vardı yarayı bana da gösterdi bi cihazı vardı sadece bu doktorda varmıs burda, yara da iyileşme vardı ama fitil bi hafta daha kullanmam gerektiğini söyledi eğer geçmezse yarayı yakacağım dedi salı günü kontrole gideceğim bakalım son durum nedir, eğer yaranın yakılması gerekirse 650 TL ücreti varmış, tekrar hamilelik düşündüğümüz için cok titiz davranıyor sağolsun en ufak bir sorun bırakmak istemiyor elinden geldiğince bu arada ilişki yasağı verdi, fitil kullanırken yasak, yara geçene kadar

İlkel yöntemler en iyisi galiba doğum kontrol hapı önermiyor Dr um :) prezervatif De kullanamıyorum hayırlısı artık doğum kontrol hapini çikolata kistinden dolayi kullanamıyorum .hiçbir şikayetim yoktu benim umarım fitille yaralarimizi sarabiliriz
İşte geri çekilme yöntemi bir korunma yöntemi değil diyolar. Bizde kullanamıyoruz prezervatif. Bakalım artık hayırlısı

İşte geri çekilme yöntemi bir korunma yöntemi değil diyolar. Bizde kullanamıyoruz prezervatif. Bakalım artık hayırlısı
O olmuyor bu olmuyor ne yapacağımızı da şaşırdık artık. Doktorum açık açık kendi yöntemlerinizle korunun her ay sonu gebelik testi yap dedi öyle yapıcam artık.

Bebek çok istiyorum ama daha 5 ay önce kürtaj oldum. Tedavim bitmeden olmasi biraz riskli diyor doktorum. Keşke olsa da sağlıkla gelseee:KK15:
Bende bebek istiyorum ama düzenimizi oturtturmayı, ona iyi bir gelecek sağlamayı ve anne olmaya hazır olmayı bekliyorum. Evet tesavinin bitmesi lazım önce. Yakın zamanda kurtulursunuz inşallah

Günaydın kızlar, dün doktora gittim rahim ağzında yara vardı iki kutu fitil kullanmama rağmen geçmedi, dün 10 dk bile sürmeyen operasyonla doktorum yarayı yaktı, lazerli bi cihazı püskürtme gibi bi yöntem, hiç bilmedim hiç acımadı, sadece var la yok arası sızlanma oldu, onun dışında korkulacak abartacak hiç bişe yok diyebilirim , ama doktorun cihazları son derece iyi kendiside dedi cihaz cok iyi olduğu için hiç bilmeyeceksin acı olmayacak dedi, eğer sizde de geçmez yakılacak derse stres yapmayın korkmayın, haftaya kontrole çağırdı ama ben işlerim nedeniyle iki hafta sonra gideceğim yara iyileşene kadar ilişki yasak,, yaranın tekrarlaması cok düşük ihtimal dedi, kontrolde baktığımız da tamamen geçmiş olur yara dedi,

X