Rahim ağzı yarası olan var mı??

En önemli etken stres galiba ben ilk denemede olur diye düşünürdüm hep gerci iki aydır deniyoruz. Cok takmamak lazım demekki:))) Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Hayırlı evlat olsun inşallah

En önemli etken stres galiba ben ilk denemede olur diye düşünürdüm hep gerci iki aydır deniyoruz. Cok takmamak lazım demekki:))) Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Hayırlı evlat olsun inşallah
Amin canım inşallah biz 10 aylık evliyiz, neredeyse evlendigimizden beri deniyoruz ilk aylari saymazsak 8.falandı.o yüzden hiç kafana takma zamanı var

Arkadaşlar kime yaptırdınız tedavinizi ve ne kadara yaptırdınız?? ben de yaptırmak istiyorum hem ilişkide acı çekiyorum hem de akıntıdan bıktım

Arkadaşlar kime yaptırdınız tedavinizi ve ne kadara yaptırdınız?? ben de yaptırmak istiyorum hem ilişkide acı çekiyorum hem de akıntıdan bıktım
Antibiyotık ve sogan kürünü denedin mi? Denemeden cerrahi müdaheleye basvurma bence

Canım denemedim ama bildiğim kadarıyla alternatif bir tedavisi yok ondan denemedim bir şey nasıl oluyor herhahgi bir zararı var mı?
Var var olmaz mı.. sürekli kanamam oluyordu ilişki sonrası acısı akıntısıda cabası. Soğan kürü ve aksef antibiyotik ile 15 günde kurtuldm. Doktor yakacaz dedi bidahaki muayenede ise aaa gecmiş dedi

Var var olmaz mı.. sürekli kanamam oluyordu ilişki sonrası acısı akıntısıda cabası. Soğan kürü ve aksef antibiyotik ile 15 günde kurtuldm. Doktor yakacaz dedi bidahaki muayenede ise aaa gecmiş dedi
Ayy çok şaşırdım canım nasıl uyguladın tam anlatsana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…