Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

geçmiş olsun altop hanım.eminim en kısa zamanda,sağlıkla,aramıza katılacaksınız.

Tedaviniz karşılık verir daha yeni çok geç kalınmış bir evre değil bu süreçte stresten uzak durun ve kırmızı mercimekten uzak durun kafanıza kesinlikle takmayın Rabbim inş şifa verir birde birşey soracağım affınıza sığınarak belirtileri tam olarak nedir ve Nasıl anlaşıldı

Neden kırmızı mercimek? o_O

Çok geçmiş olsun ben yumurtalik kanseri geçirdim. Öğrendiğim de 3. Evreydi. Ameliyat oldum kemoterapi aldım radyoterapi aldım . Ve allaha şükürler olsun şuan iyiyim . Tabi her 3 ayda kontrolüm var sürekli yeniden hasta olacağım korkusuyla yaşıyorum ama Rabbim birdaha yaşatmZ inşallah size de Rabbim şifalar versin yardımcınız olsun. İyi haberlerinizı bekliyoruz. Patoloji sonucu ciktimi kemoterapi alacak misiniz ?

Arkadaslar hastanedeyim. Sinirlerim cok bozuk. Aglama krizlerine giriyorum resmen. Psikolog geldi. Beni hicbirsey mutlu etmiyor. Oglumu cok ama cok ozledimm.

Merhaba her seyden cok korkar oldum . Herseye olumsuz tarafindan bakiyorum. Ölmekten cok ama cok korkuyorum. Bu hastaliktan hic kurtulamiycam gibime geliyor.
sakın ama sakın olumsuz düşünme, tedavini olacak ve iyileşeceksin.
çoookkk uzun yıllarda yaşayacak, torunlarını göreceksin.bu hastalıktan kurtulacaksın ,tedavini ol, sonra beslenmene dikkat et, kendini mutlu edecek şeyler yap, zamanla herşey ama herşey düzelecek bak gör.

Bol bol dua okuyun Allah sifa versin cocugunuza bağışlasın sizi..cok gecmis olsun..Kendinizi salmayin.Psikolojik tedavinizi de ihmal etmeyin.Hersey yoluna girecek azcik sabir ve güçlü durun.Cocugunuz icin güçlü olun moralinizi yuksek tutun onun size ihtiyaci var..Allah yardımcınız olsun..

Merhaba her seyden cok korkar oldum . Herseye olumsuz tarafindan bakiyorum. Ölmekten cok ama cok korkuyorum. Bu hastaliktan hic kurtulamiycam gibime geliyor.

Her şeyin iyi olacağına inanın, olumlu düşünün, inanın çok daha ölümcül türlerini atlatanlar var siz genç bir birey olarak çok rahat atlatacaksınız, metabolizmaniz kuvvetli. Kuvvetli de kalması gerekiyor bu yüzden kendinize iyi bakın. Canınızı sıkmayın stres metabolizmanizi da etkiler. Her şey çok güzel olacak emin olun. Çocuğunuzla daha çok mutlu günler geçireceksiniz

Her şeyin iyi olacağına inanın, olumlu düşünün, inanın çok daha ölümcül türlerini atlatanlar var siz genç bir birey olarak çok rahat atlatacaksınız, metabolizmaniz kuvvetli. Kuvvetli de kalması gerekiyor bu yüzden kendinize iyi bakın. Canınızı sıkmayın stres metabolizmanizi da etkiler. Her şey çok güzel olacak emin olun. Çocuğunuzla daha çok mutlu günler geçireceksiniz
Cok sagolun.

olumsuz tarafından bakmayın lütfen.herşey güzel olacak kurtulacaksınız.artık bu tarz kanserler,grip gibi oldu.iyileşen çok tanıdığım var.

X