Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Sakin olun lütfen.Bakın doktorunuz da işe yaradı demiş. İnternetten hiçbir şey araştırmayın.Onlar en kötü ihtimalleri yazıyorlar.Siz kendi doktorunuzu dinleyin bol bol dua edin.Rabbim şifa versin inşallah.İyileşince burada yazacaksınız boşuna o kadar korkmuşum diye Hoppa
Insallahhhh. Bir iyileseyim neler yapmiycam ki.

canım sıkma canını allah in izniyle iyileseceksin tabi. Birçok arkadaşın dediği gibi lütfen ama lütfen internetten hastalık araştırma. Ve sadece doktorunu dinle ona inan.ben de bu kanserden ölen görmedim. Erken teşhis daima hayat kurtarir. Mesela benim annem.daha meme kanserini atlattı. hep moralini yüksek tutarak. Lütfen cocugunla ilgilen kendine bir mesgale bul ve tedavini ol.bundan birkaç ay sonra kızlar iyileştim diye konu acacaksin bak burada

canım sıkma canını allah in izniyle iyileseceksin tabi. Birçok arkadaşın dediği gibi lütfen ama lütfen internetten hastalık araştırma. Ve sadece doktorunu dinle ona inan.ben de bu kanserden ölen görmedim. Erken teşhis daima hayat kurtarir. Mesela benim annem.daha meme kanserini atlattı. hep moralini yüksek tutarak. Lütfen cocugunla ilgilen kendine bir mesgale bul ve tedavini ol.bundan birkaç ay sonra kızlar iyileştim diye konu acacaksin bak burada
Insallahhh canim insallah kurtulucam.

Merhaba seni üzmek istemem ama belirtilerin nelerdi su an bende hpv virüsü taşıyorum sanırım yaşım 20 ellerimde çıkan sıgıller büyüdü çoğaldı daha sonra rahmimde çıktı cok küçük noktalar halınde ve makat a kadar çoğalmış az az küçük küçük ve üstelik 7 haftalık hamileyim. İnsallah bu hastalığı yenersın Can'ım en içten dileklerim Allah yardımcın olsun bana mesaj atarsan yada belirtilerini yazarsan cok memnun olurum

Merhaba seni üzmek istemem ama belirtilerin nelerdi su an bende hpv virüsü taşıyorum sanırım yaşım 20 ellerimde çıkan sıgıller büyüdü çoğaldı daha sonra rahmimde çıktı cok küçük noktalar halınde ve makat a kadar çoğalmış az az küçük küçük ve üstelik 7 haftalık hamileyim. İnsallah bu hastalığı yenersın Can'ım en içten dileklerim Allah yardımcın olsun bana mesaj atarsan yada belirtilerini yazarsan cok memnun olurum
Duzensiz adet kanamalarim vardi canim. Kontrollerini yaptirdin mi.

Annem ama ilk evrede teşhis edildi 39 yasinda annem şuan ve yumurtalık + rahimini aldilar ve sorun ortadan kalkti sizde acele gerekenleri yapin baska sekilde dagilmasin virus

Hayır ben bugün tam olarak anladım hpv olabileceğini randevu aldım hastaneden peki cilt üzerinde cikan sıgıller için yani hpv için cildiye ye mi gitmeliyim
Hic bilmiyorum canim. Sigil hic cikmadi bende. Ama kadin doguma kesin gorun. Hamileyaen seamer testi yapilmistir kesin.

Allah şifalar versin. neyseki 2. evre Rabbim tez zamanda kurtulmani nasip etsin.
bendede simur da ascus çıktı yarın HPV testi yaptiricam bende tedirginim acıkcası ya kötü çıkarsa diye. sizin tam olarak ne zman belli oldu. Birde hangi aşamalardan geçtiniz.

X