Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Allahım acil şifalarınızı göndersin, insallah aldığınız ilaçların herbir damlası şifa olmuştur yarın hayırlı haberlerinizi bizimle paylaşın ...
Hayatta herşey olacağına varıyor , bakın Türkiye'de belki de onlarca hastanenin sahibi, çok varlıklı insanlar bile aniden ölüp gidebiliyorlar , mukadderat, o an gelip çattıysa ne bir dakika iler ne de geri gider.
Siz hastalığa ölüm gözü ile bakmayın, hasta olduğumuzda tedbirimizi alıp, tedavimizi olup, gerisini Allah'a bırakmalıyız , belki biz de hastayız fakat henüz bilmiyoruz , ölüm hepimize eşit uzaklıkta .

İnsallah siz kalbinizi ferah tutun, en kötüsünü getirmeyin hiçbir zaman aklınıza .
Allah sizi önce güzel yavrunuza ve bütün sevdiklerinize bağışlasın... Yarın güzel haberlerinizi almak dileği ile...

Insallahh yarin guzel haberler vericem insallahhh

altop sonuçlarini aldin mi Allahşifa versin güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba arkadaşım bugün doktordan sonuçları alacaktin ne oldu sonuç nedir.?inşallah iyisindir..

Cok tesekkur ederim. Doktor tumoru kuculmus gordu. Iyi gordum dedi. Emar ve tomografi sonuclarimiza bakalim ameliyat yapalim hemen dedim

Bak canim gordun mu kafana takma hersys yoluna girecek insallah ameliyatin da basarili gececek ve birsey cikmayacak

Dertlesmeye ihtiyacim varrrr.
Kaç yaşındasınız?Belirtiler nelerdi Nasıl anlaşıldı? Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. Sakin kendinizi strese sokmayın. Bu bir imtihan ve siz sabredip dua edip, tedavilerinizi ihmal etmeyeceksiniz. İnşaallah en kısa sürede kurtulursunuz bu hastalıktan.

Allah bol bol şifa versin, tedavi konusunda tıbbi bi fikrim yok ama bu hastalığın en iyi ilacı da en büyük etkeni de stres önce kafanızdan stresi atın empati yapmaya çalışsam da zor biliyorum ama kanserin de diğerleri gibi bir hastalık olduğunu düşünün motivasyonuınuz yüksek olduğu müddetçe daha mutlu olursunuz eminimki

Cok tesekkur ederim. Doktor tumoru kuculmus gordu. Iyi gordum dedi. Emar ve tomografi sonuclarimiza bakalim ameliyat yapalim hemen dedim
Bu harika bir haber..gördün mü asla umutsuzluğa kapılma. .herşey yoluna girecek iyileşeceksin allahın izniyle..
Moralini yüksek tut sadece

Güzel haberler gelmiş. Çok sevindim canım.
Daha iyi olacaksın tamamen geçecek inşallah sonra "iyileştim" yazacaksın buradan bize. Öpüyorum çok.

Hepinize cok tesekkur ediyorum. Bugun cok rahatladim cok. Allahim sifami vericek insallah

çok gecmıs olsun oglusunuz ıcın guclu olmalısınız lütfen moralınızı bozmayın benımde cok tanıdıgım ınsanlar var böyle olan.ama artık cok sukur hepsı saglıklı.ölücem gıbı hıssedıyorum dıyrsunuz ya öyle degılde ben bu hastalıgı yenıcem en azından sadece oglum ıcın ıyılesıcem dyın moral cok onemlı.herkkes gıbı sızde tedavılerle atlatıcaksınız ınsallah

Arkadaslar emar ve tomigrafi cekildi. Sonuclari bekliyorum. Cok stres altindayim. 1 ay once cekilmisti. Kemoterapi gordum. Dr kemoterapinin ise yaramis dedi. Sonuclar kotu cikmaz diyorum o zaman insallahh.

Sakin olun lütfen.Bakın doktorunuz da işe yaradı demiş. İnternetten hiçbir şey araştırmayın.Onlar en kötü ihtimalleri yazıyorlar.Siz kendi doktorunuzu dinleyin bol bol dua edin.Rabbim şifa versin inşallah.İyileşince burada yazacaksınız boşuna o kadar korkmuşum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…