Rahim ağzı kanseri

DerenDamlaSu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2022
5
1
33
Herkese merhaba geçen gün kanama fazlalığıyla ilgili soru sormuştum rahim ağzı kanseri teşhisi konuldu bunu yaşayan kişiler bununla nasıl mücadele ettiniz tek başına çok zor geliyor çocukla beraber ağrılarım kanamam daha çok piskolojimi bozuyorken bide rahim ağzı kanseri olduğumu öğrendim nasıl başarıcam bilmiyorum

Herkese merhaba geçen gün kanama fazlalığıyla ilgili soru sormuştum rahim ağzı kanseri teşhisi konuldu bunu yaşayan kişiler bununla nasıl mücadele ettiniz tek başına çok zor geliyor çocukla beraber ağrılarım kanamam daha çok piskolojimi bozuyorken bide rahim ağzı kanseri olduğumu öğrendim nasıl başarıcam bilmiy

Herkese merhaba geçen gün kanama fazlalığıyla ilgili soru sormuştum rahim ağzı kanseri teşhisi konuldu bunu yaşayan kişiler bununla nasıl mücadele ettiniz tek başına çok zor geliyor çocukla beraber ağrılarım kanamam daha çok piskolojimi bozuyorken bide rahim ağzı kanseri olduğumu öğrendim nasıl başarıcam bilmiyorum
Merhaba, daha önce cin 3 denilmişti ve leep oldum. Smearim bir yıl önce tertemiz gelmişti. Bu arada hamile kaldım ve bir kızım oldu yaklaşık bir yaşında ve yaklaşık 9 aydır dayanılmaz kasık bel ve bacak ağrılarım vardı. Normal adet kanamam abartı oluyordu ve dün ara kanama fark ettim. Muhtemelen daha önce de olmuştur. Dün jinekoloji onkolojiye gittim acil biyopsi yapıldı ve biyopsi sonuçlarını acil olarak istedi doktor. Ve ilaçlı mr istedi acil olrak. Muhtemelen rahim ağzı kanseriyim. Kaçıncı evredeyim bu hastalık ne durumda bilmiyorum. Lütfen önceki belirtilerinizi, doktor sizden neler istedi nasıl kanser teşhisi konuldu ve tedavi sürecinizi net paylaşın ki bu durumda olan binlerce kadına en azından rehber olsun, içimize bi damla su serpilsin.
İki kızım var biri 5 biri 1 yaşında ve babamı çok ani genç yaşta iki ay önce kaybettim.
Acılarımın tarifi yok

X