Radyofrekans (altın iğne) yaptiranlar

sedef0130

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2015
64
19
42
Herkese merhaba .
Yüzümdeki hafif kırmızı kalan sivilce izleri ve geniş gözenekler için doktor bu yöntemi önerdi .
Yaptıranlar varsa memnun kalan var mı acaba

Hayır kötü olmaz..aksine çok başarılı bir işlem bence..fiyat olarak nekadar istediler?
Normalde 750 tl imiş .tanıdık olduğu için seans başı 500 tl.
Daha önce botoks yaptırdığım bir doktor var onda da seans ücreti 800 tl imiş.siz ne kadara yaptırdınız

Normalde 750 tl imiş .tanıdık olduğu için seans başı 500 tl.
Daha önce botoks yaptırdığım bir doktor var onda da seans ücreti 800 tl imiş.siz ne kadara yaptırdınız
Ben 750 tl ye yaptırdım ama aynı seansta prp de ıygulandı..oğlum 12 yaşında ve o bile farkı gördü..pürüzsüz ve beyazlamış yüzün dedi:))

Merhaba arkadaşlar çok önce yaptiran var mı? Yan etkisi var mı
, kalıcılığı ve fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz? (İstanbul Avrupa yakası icin önerebileceğiniz klinik)

Ben 3 hafta önce yaptırdım . Doktor bi hafta sonra etkisini görürsün demişti .ama bence bir fark yok. Bugün tekrar görüşmeye gidip 2. Seansı yaptırıp yaptirmayacagima karar vericem

Arkadaşlar dermatoloji doktorlarının her dediğine inanmayın! altın iğne ben de yaptırdım umduğum gibi olmadı sonuç.Ancak şunu farkettim şeker tüketimini kestiğimizde daha iyi sonuç alıyoruz.Şeker ve unlu gıdalar kollejenleri olumsuz etkiler.Bana göre bu ikisinin tüketimi kesildikten 1 ay sonra yaptırılmalı bu işlem. Ben yaptırdıktan 1 ay sonra şekersiz ve unsuz hayata başladım ve yüzümde biraz gelişme farkettim Bilseydim işlemden çok önce başlardım.Bir de altın iğne yapacak olan doktor çok bilinçli ve titiz olmalı.iğne çıkar çıkmaz yardımcısı gerekli solüstonu anında sürebilmeli!.Benim yaptırdığım hastanede yardımcı bayanın eli ağırdı biraz doktor da çok uyarı yapmazdı.

Yüzümde trafik kazasından kalma cam kesikleri mevcut yıllardır(10 yıl) bunun için doktor doktor geziyorum daha önce yan etkisi olmamasından ötürü dermapen yaptırmıştım 4 seans azda olsa etki etmişti. Açıkçası bu tedavileri yapan birsürü dr hastane güzellik merkezleri var ama en önemlisi doğru doktoru bulmak ben onu buldum Komplike bir tedavi uyguluyoruz bana önce kimyasal peeling altın iğne mezoterapi yada hylaronic asid tedavisi üstüne casmara maske ek olarakta zeka peelinge başladık doktorum hasta odaklı ve maksimum fayda amaçlı yöneliyor hastasına size tavsiyem önce böyle birini bulmanız. Bugun 4. Seansımdaydım bariz izlerimin fenginde açılma, ufalma ve yüzümdeki o kabarık skarlarda düzleşme var ben bu tedaviyi tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar iki gün önce ben de pollogen Legend uygulaması yaptırdım diğer adı altın iğne olabilir. Yüzüm harita gibi şu an. Lekeler zamanla geçecek dedi bazı yorumları okuyorum da 2. Seanstan sonra aylar geçmesine rağmen hala uygulamanın izlerinin geçmediğini söyleyenler var(

Eeğer doğru cihazla yapıldıysa kalmayacaktır iz

arkadaşlar merhaba dr mehtap vatansever ile yüzümdeki cam kesi izlerim için 6. seansımı düzenledik daha önce de demişim karma bi tadavi uyguluyoruz önce kimyasal peeling yapıldı üstüne altın iğne sonrasında mezoterapi ve casmara maskara ile bitirdik .7 gün içinde ev için vermiş olduğu obagi nu derm ve forlled protokollerimi düzenli olarak kullanmaya başlayacağım 21 gün sonra 7. seansım için buluşacağız öncesi ve sonrasını gösteren resmimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum :) sağlıklı ve yara izlerinizin olmadığınız günler diliyorum..

arkadaşlar salı günü altın iğne yaptım +mezoterapi ama herhangi bi değişiklik yok aksine yüzüm kızarik ve skarlarimun iyice belirdi birbuçuk ay sonra en az 5 yas genclesmis guzellesmis olmaliyim 1 ay sonra dolgu ve botoks ta yaptiracagim istediğim sonucu birbuçuk ay sonra alabilecekmiyim bu islemlerle acaba yaptiranlar faydası oldu mı acaba

ilk on gün kızarıklık mevcut oluyor ama daha sonra azalıyor evdede işlemin yapıldığı yeri destekleyen ürünler kullanmaya devam ederseniz etkisini daha hızlı göreceğinize eminim

ilk on gün kızarıklık mevcut oluyor ama daha sonra azalıyor evdede işlemin yapıldığı yeri destekleyen ürünler kullanmaya devam ederseniz etkisini daha hızlı göreceğinize eminim
bana evde kullanmam için hicbisey vermediler . baştan saviyor gibi iş yapıyor çok pismanim ama artık başlamış sozlesmede imzalamış bulundum inşallah bu faydasini görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…