Radyofrekans (altın iğne) yaptiranlar

Normalde 750 tl imiş .tanıdık olduğu için seans başı 500 tl.
Daha önce botoks yaptırdığım bir doktor var onda da seans ücreti 800 tl imiş.siz ne kadara yaptırdınız
sizin dr unuz kim benimde aklımda böyle bir şey var çatlaklar için popomda ki ve karnımda ki aslında çok rahatsız değilim ama çaresi varsa neden olmasın

Kızlar ben de 2 hafta arayla altıniğneli radyofrekans sonra dermapen yaptırıyorum. İkisinde de 2. seansım bitti ama hiç bir fark göremedim sanki param boşuna gidiyor ben hiç memnun değilim

Ben mart ayında başladım nisanda da 2.seansımı yaptırdım. öncelikle çok çok çok acıyor kimse bu kısmını tam belirtmemiş sanırım dayanması çok zor. bir ayda değişimimi iyice farketmeye başladım fondotensiz dolaşmak mükemmel bi duygu kendimi fondoten bağımlısı sanıyordum yine arada sürüyorum ama keyfi yani. Ben kızarıklıklarım için genişlemeye başlamış gözeneklerim için yaptırdım.Yüzümde bi aydınlanma bi güzellik bi renk eşitliği oldu.işlem sonrası bana cicaplast baume 50faktör verdi sürekli onu sürüyorum cildin onarımı için 2 seansım daha kaldı çin işkencesi:olamaz: sonuç iyi gidiyor şu an için:super:

Merhaba arkadaşlar iki gün önce ben de pollogen Legend uygulaması yaptırdım diğer adı altın iğne olabilir. Yüzüm harita gibi şu an. Lekeler zamanla geçecek dedi bazı yorumları okuyorum da 2. Seanstan sonra aylar geçmesine rağmen hala uygulamanın izlerinin geçmediğini söyleyenler var:KK43:(
lekelerin geçti mi canım?

Ben mart ayında başladım nisanda da 2.seansımı yaptırdım. öncelikle çok çok çok acıyor kimse bu kısmını tam belirtmemiş sanırım dayanması çok zor. bir ayda değişimimi iyice farketmeye başladım fondotensiz dolaşmak mükemmel bi duygu kendimi fondoten bağımlısı sanıyordum yine arada sürüyorum ama keyfi yani. Ben kızarıklıklarım için genişlemeye başlamış gözeneklerim için yaptırdım.Yüzümde bi aydınlanma bi güzellik bi renk eşitliği oldu.işlem sonrası bana cicaplast baume 50faktör verdi sürekli onu sürüyorum cildin onarımı için 2 seansım daha kaldı çin işkencesi:olamaz: sonuç iyi gidiyor şu an için:super:
işlemden sonra evde ekstra bir şey uyguluyor musunuz?

Yüzümde trafik kazasından kalma cam kesikleri mevcut yıllardır(10 yıl) bunun için doktor doktor geziyorum daha önce yan etkisi olmamasından ötürü dermapen yaptırmıştım 4 seans azda olsa etki etmişti. Açıkçası bu tedavileri yapan birsürü dr hastane güzellik merkezleri var ama en önemlisi doğru doktoru bulmak ben onu buldum Komplike bir tedavi uyguluyoruz bana önce kimyasal peeling altın iğne mezoterapi yada hylaronic asid tedavisi üstüne casmara maske ek olarakta zeka peelinge başladık doktorum hasta odaklı ve maksimum fayda amaçlı yöneliyor hastasına size tavsiyem önce böyle birini bulmanız. Bugun 4. Seansımdaydım bariz izlerimin fenginde açılma, ufalma ve yüzümdeki o kabarık skarlarda düzleşme var ben bu tedaviyi tavsiye ederim.

arkadaşlar merhaba dr mehtap vatansever ile yüzümdeki cam kesi izlerim için 6. seansımı düzenledik daha önce de demişim karma bi tadavi uyguluyoruz önce kimyasal peeling yapıldı üstüne altın iğne sonrasında mezoterapi ve casmara maskara ile bitirdik .7 gün içinde ev için vermiş olduğu obagi nu derm ve forlled protokollerimi düzenli olarak kullanmaya başlayacağım 21 gün sonra 7. seansım için buluşacağız öncesi ve sonrasını gösteren resmimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum :) sağlıklı ve yara izlerinizin olmadığınız günler diliyorum..

konyada yim ben gülay özel şahin altin igne + mezoterapi yaptırıyorum sabırlı olmam gerektiğini söylüyor doktor en iyi sonucu 6. ay alacak misim . 3. seansim ve son seansim olacak pazartesi yapacağız inşallah faydası olur . etraftan cildimin parladığını soyleyenler var ama bence aman aman bi degisiklik yok o kadar aci ve paraya şimdilik değmez. 5 ay sonra sonuç ne olur bilemem ama

bende 2.seansımı yaptırdım hiç bir fark yok gibi: ( sende son durum nedir canım?

Kızlar bende bunu yaptırıcam randevu aldım ünlü bi estetik cerrahın kliniğinde 2500 tl fiyat verdi 6 seans için ama yaşın genç olduğu için bu paketi sana 7-8 seans olarak uygularız dedi ben biraz kolajen üretimini arttırmak ve hafif lifting için istiyorum lekeleri açma dışında böyle etkiler gözlemlediniz mi ve göz altına da uygulanıyor mu etkili oluyor mu

Kızlar bence altın iğne başka bir seviye :) yapılırken az acı hissedebiliyorsunuz ama çok değil. Dün yaptırdım cildim kendine geldi resmen. Şakak bölgesinde skar izi vardı oraya da mükemmel geldi.
Merhaba sadece scarlariniz icin mi yaptirdiniz? Yoksa ballerina mi yaptirdiniz? Yani scarlet s diye bir rf cihazinin germe etkusi yapsin diye ignelerin en derine indigi sistemi bu..ben bunu dusunuyorum ama cok kararsiz kaldim..cunku hem cok pahali hemde bir sonuc aliniyormu emin degilim..bilgilendirme yaparsaniz sevinirim..tskler

Kızlar selamlar. Ben cuma günü yaptırdım. Öncelikle derinlemesine bir cilt temizliği yapıldı. bir sürü serum krem uygulandı yaklaşık 3 saati buldu bütün işlem. Çok korkmuştum kızarıklık epey olacak diye ama korktuğum gibi olmadı. Yalnız çok acılı bir işlem, türk filmlerindeki öpüşme sahnelerinde nasıl çimleri yoluyolar bende uzandığım sediri öyle yoldum dsfkdjgkkfjkfjgh :KK53: Gayet memnumum, şimdilik hafif bi soyulma pullanma var. İşlem sonrası hiç acı macı kalmıyor. 2. seansım 19 ekimde. ikinci seans sonrası baya etkili olacağını düşünüyorum. Haberdar edeceğim. sevgiler.

Merhaba. Bugün 6.günüm. Hafif bi soyulma yaşadım sadece. İlk seans için gayet memnunum. Dokununca bebek gibi yumuşacık cildim. Bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim. İkinci seans sonrası eminim çok daha iyi bi sonuc alınacak. Acılı ve ağrılı ama değer.. Düşünmeden yaptırın derin. Mezoterapi, dermapen, dermaroller, karbon peeling herşeyi denedim ancak ilk seansda bu kadar etkili bir şey görmedim. Keşke en başında sadece bu işlemi yapsaydım. İlerleyen zamanlarda yazmaya devam edicem. Sevgiler.

tırnak izlerinde gözeneklerde de etkili olur mu sizce? birde nerde yaptırdunuz ben göz altı morluğu ve scar izleri için düşünüyorum ama aklım çok karıştı mezoterapi, dermapen, dermaroller, altın iğne hangisi daha iyi karar veremedim :KK43:

tırnak izlerinde gözeneklerde de etkili olur mu sizce? birde nerde yaptırdunuz ben göz altı morluğu ve scar izleri için düşünüyorum ama aklım çok karıştı mezoterapi, dermapen, dermaroller, altın iğne hangisi daha iyi karar veremedim :KK43:

dermaroller, dermapen, mezoterapi yaptırdım ancak altın iğne uygulamasından menun kaldıüğım kadar tek seansta bu kadar etki eden bişey yaptırmadım. Bu haftasonu 2.seansım. Bakalım daha iyi olacak umarım. Gözeneklere epey etki ediyor.

dermaroller, dermapen, mezoterapi yaptırdım ancak altın iğne uygulamasından menun kaldıüğım kadar tek seansta bu kadar etki eden bişey yaptırmadım. Bu haftasonu 2.seansım. Bakalım daha iyi olacak umarım. Gözeneklere epey etki ediyor.
nerede ve kaça yaptırmıştınız

benim 17 yaşında kızıma önermiş doktor o da tutturdu yaptırıcam diye cildi sivilceli kızarıklıklar var birazda gözenek. Bunu yaptırınca yani 2-3 seans yapıldı bitti bir daha ilerde ihtiyaç olmuyor mu acaba ?

benim 17 yaşında kızıma önermiş doktor o da tutturdu yaptırıcam diye cildi sivilceli kızarıklıklar var birazda gözenek. Bunu yaptırınca yani 2-3 seans yapıldı bitti bir daha ilerde ihtiyaç olmuyor mu acaba ?

senede 1-2 seans yaptırmak da fayda var. Zaten cilde çok hasar vermiyor bilakis toparlıyor maddi olarak uygunsa yapılmalı diye düşünüyorum ki sordum ben de onalrda aynı şeyi söylediler.

Cildi yenilemek için yapılan bir uygulama altın iğne yani üstteki ölü derinin temizlenmesine yardımcı olur.Dogru işlemle yanında vitamin takviyesi oneririm .Tekrarlama konusunda da bende olmadı ben hem altın iğne hem hem de 2 ayda bir cilt bakımı yaptırdım.Suan yüzümde iz vs hiçbişey kalmadı.Ankaradaysaniz Mehmet Akgunu öneririm o cilt konusunda kesin çözümler buluyor yıllarca uğraşan biri olarak söylüyorum.

X