Rabbiyesir duası .

Hiisaarr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
1.447
1.538
Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır”

“Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!”

Her işe başlamadan önce mutlaka bol bol zikrediniz.Okuyan ve zikreden insanlar faziletini anlata anlata bitiremez.
-İşiniz hayırla sonuçlanır.
-Zor işler zahmetsizce tamamlanır.
-Kapalı yollar açılır, ders çalışanlar kolayca anlar.
-Öğrenmeyi istediğiniz şeyleri kolayca öğrenirsiniz.
-Sınavlara girmeden önce okuyun (Ama çalışmadan beklentiye girmeyin )
-Size zahmetli olan, sıkıntılı olan her iş hafif ve sıkıntısız şekilde hallolur.

Çok şükür eşim ile barıştık , şuan bazı sıkıntılarımız hala devam ediyor .
Dua her kapının anahtarı sizden de dua bekliyorum .
Çocuklarım ve eşim ile huzurlu bir yuva niyeti ile bu duayı bnm için ve kendi muradınız için bolca okuyun kızlar.
Lütfen dualarınızda bizede yer verin .
Allah hepinizden razı olsun.

Gerçekten sevindim eşinle barışmana. İnşallah çok daha mutlu ve huzurlu olursunuz

20 kez Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır” okudum Ya Fettah c.c de okuyacağım Rabbim size hayir kapilari acsin

100 adet okudum eşinle aranın iyi olması için Duhan süresinin ayeti olan Kem terekü min cennatin ve uyun ayetini okuyabilirsin canım . Araştır istersen ne kadar okuman gerektiği konusunda bilgi sahibi olursun canim

100 adet okudum eşinle aranın iyi olması için Duhan süresinin ayeti olan Kem terekü min cennatin ve uyun ayetini okuyabilirsin canım . Araştır istersen ne kadar okuman gerektiği konusunda bilgi sahibi olursun canim
Allah razı olsun canım bakıp hemen onu da okurum .
Allah ne muradın varsa versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…