Rabbimin mucizesi küçük meleğim canımda

ceydat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
247
0
Arkadaşlar merhaba bende 5+3 anne adayıyım anne olan ve bekleyen anneler bebeğinizi ilk ultrasonda nezaman gördünüz

hayirli olsun canim gözün aydin
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah
ben 5haftalikken ilk görmüsdüm bebisimi

Ya bana hafta ya gel keseyi ölçücez ondan sonraki haftada bebeği görcez dedler

tebrik ederim canım Allah hayırlı etsin sağlıcakla alırsın inşallah bebeğini kucağına
usg ile 5. haftada genellikle görülüyor

ya keseyi gördü fakat bebeğimi göremedi buhafta gidince keseyi ölçüekmiş haftayada bebeği görürüz dedi ya inşallah iyidir meleğim dua edin

ya keseyi gördü fakat bebeğimi göremedi buhafta gidince keseyi ölçüekmiş haftayada bebeği görürüz dedi ya inşallah iyidir meleğim dua edin

canım nekadarlık bebeğin ben sanırım 5 haftalık benimde doktora gitmem lazım ama pazartesini bekliom kesin görmek için deli olcam varya ona bişi olcak die aklım gidio mirmirmirmir

Son düzenleyen: Moderatör:
canım dualarımız tüm anne karnındaki bebişler için

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde aklım meleğimde git biranönce benimki 5+4 günlük çok şükür hafif ağrılarımın dışında ne mide bulantısı nede aşermem var bunlar normal mi bilmiyorum rabbim herkesin meleğini korusun bol bol dua et inan bana

Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin ve bebeğini sağlıkla kucaklarsın. Allah bize de nasip etsin inşallah.

ceydatcım hayırlı uğurlu olsun bebişin gözün aydın :lepi:

allah tamamına erdirsin canım benim.

Allah sağlıkla tamamına erdirsin ve kucağına almayı nasip etsin
ben 4 haftalıkken keseyi görmiştüm cnm
6 haftalıkken de kapl atışlarını duymuştuk bebişimizin.

tebrikler canım..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..ammiinn..

.. ne mutlu sana ..rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....babayıda senide tebrik ederim.. hayırlısı olsun inşallah...

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…