Rabbime Şükürler Olsun, KK nın melekleri sizleri seviyorum

canım hayırlı olsun cok sevindim yaaaa.
allah herkese nasip etsin inş.
bende bugün gittim dr a .
6 hafta 2 günlük dedi.ve ikizmiş.

Arkadaşlar ne diyeceğimi bilemiyorum hepinizden Allahım Razı Olsun, dilekleriniz ve dualarınız çok güzel sevincime sevinç kattınız, Mevlam sizleri de en az benim kadar sevindirsin İnşallah,AMİNNNNNNN

tebrik ederim canımmm çok sevindimm
ücüz sanırım :)
darısı bizlere olsun inşalalhh
kacıncı denemede oldu yani ?
buarada transferden sonra yüksek sesle mp3 dinlemek zararlımıdır

Canım benim ilk denemem 2002 yılında oldu ve bir kızım var şimdi 6 yaşında, 2007 yılında 3 deneme daha oldu ama sonuç negatif, bu deneme ile birlikte 5 de 2 olurda bebişlerimize kavuşuruz inşallah, darısı hepinize olsun:teytey::teytey:

canımcım tebrik ederim allah uzun ömürlü ve sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin:hooray:

Amanda amannnn bugündemi hamiş var yaşasınnnnn :sm_cool:, gözün aydın canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

:teytey::teytey:maşallah bu ay çok iyi gidiyoruz kızlar, inşallah devamı gelir güzel haberlerin inşallah

Arkadaşlar ne diyeceğimi bilemiyorum hepinizden Allahım Razı Olsun, dilekleriniz ve dualarınız çok güzel sevincime sevinç kattınız, Mevlam sizleri de en az benim kadar sevindirsin İnşallah,AMİNNNNNNN

tebriklerrrrrrrrrrr yaşasın bir gülen yüz daha allah bebişlerini kucağına almayı doya doya koklamayı nasip etsin

merhaba Ayşenur hayırlı olsun canım kaçıncı gününde değerin 307 çıktı ikiz üçüz bile olabilir senin benim değerim 250 lerde çıkmıştı ikiz oldu, 12.gündü, hadi hayırlısı senin değerin çok güzel maşallah hadi hayırlısı Allah tatmına erdirsin tüm bebiş bekleyenler hepimiz sağlıkla bebişlerimzi kucağımıza alırız inş., allah herkese en kısa zamanda hayırlısıyla bebiş sahibi olmayı nasip eder inş.

canım tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. çok seviniyoruz böyle haberlere darısı başımıza

canım inşALLAH hepimizn başına gelir böyle güzellikler benide ikizlerimin 13 gündeki değerleri 350 idi bence ikiz senin ben kavuşamadım inşALLAH SEN KAVUŞURSUN BEBİŞLERİNE

canım inşALLAH hepimizn başına gelir böyle güzellikler benide ikizlerimin 13 gündeki değerleri 350 idi bence ikiz senin ben kavuşamadım inşALLAH SEN KAVUŞURSUN BEBİŞLERİNE

Allah razı olsun canım, inşallah sende kavuşacaksın bebişlerine çünkü bu sitede birbirine öyle içten güzel dualar eden insanlar varki, bir gün hepsi kavuşacak o çok büyük özlemle beklenenlerea.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…