Rabbime Emanetsin Kuzum Dua Topiği

merve canım ya varisten annemede 2000 verdim kaldı 11000 inş ayetel kürsiyi okuyalım onuda tamamlarız

mervecim canım ben de katılmak isterim dualara ama adetime az kaldı geçince ben sana yazarım... ozaman başlıyayım neler okuyacaksınız

mervecim canım ben de katılmak isterim dualara ama adetime az kaldı geçince ben sana yazarım... ozaman başlıyayım neler okuyacaksınız

Canım ben seninkileri okudum bak haber veremedim kaç gündür netim gitmişti hakkını helal et canım benim
Tabi sende katıl aramıza:KK54:

Canım ben seninkileri okudum bak haber veremedim kaç gündür netim gitmişti hakkını helal et canım benim
Tabi sende katıl aramıza:KK54:

sağol canım allah razı olsun sende helal et hakkını ben duasını topladım zaten okundu saydım seninkileri....

Ya Varis'in listesinide yapayım:KK16:

Havinsu-----------------1700
Hkere-------------------1700
Gamzear----------------1700
Bebegimizolsun----------1700
Boyacı------------------1700
Merve02----------------2500

sağol canım allah razı olsun sende helal et hakkını ben duasını topladım zaten okundu saydım seninkileri....

Duanıda yaptım canım İnşallah bu son denemeniz olur sizde muradınıza erersiniz
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin tez vakitte size emeklerinizi boşa çıkarmasın

Duanıda yaptım canım İnşallah bu son denemeniz olur sizde muradınıza erersiniz
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin tez vakitte size emeklerinizi boşa çıkarmasın
amin canım arkadaşım çook iyisiniz hepiniz...inş dualarımız kabul olur bu sefer

cnm çekerim ama yarın akşama kadar dışarıda olucam çnkü 1de e2 var 7dede doktor randevum var bu akşam okuyup haber veriyim sana olur mu?

Olur canım yeterki salıya kadar kavuşsun havinin transferi salı günü olacak inşallah rabbim kısmet ederse:KK16:

Allah sendende razı olsun canım benim
Rabbim gönlüne göre verir inşallah bu sefer

canım rabbim gönlümdekini muradımı biliyo bu tedavim hep son olsun hayırlısıyla kuzucuklarımı göbüşüme alayım ve dokuz ay beni hiç bırakmasınlar sağlıkla kucağıma alayım tek duam muradım dileğim bu rabbim bu kadarından fazla sınamasın bizleri inş

merve canım ben 60 taneyi okudum eşimle birlikte unutmadan yazayım haberin olsun

Ya Varis'in listesinide yapayım:KK16:

Hkere-------------------1700
Bebegimizolsun----------1700
Boyacı------------------1700
Merve02----------------2500
canım ben ayetel kürsiyi okudum ya variside akşama kadar bitiririm inş.:KK16:

Ya Varis'in listesi

Hkere-------------------1700----------Okudu:KK16: