Aile Planlaması Qlairista bitmeyen regl !

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

SevdaLinka

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
10.529
3.626
1 aylık Microgynon kullanımından sonra bu hapa başladım.Lakin bugun 9.günüm hala reglimin bitmeye niyeti yok,sıkıldım artık 9 gündür bu halde gezmekten...Başka bir yan etki yaşamadım ama bu yetti de arttı..Kaç ayda düzeliyor bu zıkkım ?

2 doktora muayene oldum sebebi hap degisikligiymis. Hiçbir sıkıntım yok çok şükür şimdilik...

2 doktora muayene oldum sebebi hap degisikligiymis. Hiçbir sıkıntım yok çok şükür şimdilik...
Kuzum ben de bu hapi kullanıyorum. Benim sorunum da tam tersi regl olmama. İlk ayin sonunda hic regl olmadim. Doktor bu hapta normal diğerlerinde olursun dedi. Diğer aylarda da normalde 1 hafta olan reglim bu hapla 2-3 güne düştü. Sende de boyle bisey oldu mu? En az yan etkisi olan qlarista olduğu için de hapi birakmak istemiyorum, ama reglimin azalması da bana pek saglikli gelmiyor

Yok canım benim gayet düzenli maşallah ama eskisi gibi kan kırmızı değil,kırmızı kahve karışımı bir şey...
Kadınlık zormuş...

Bana da dr adet disi kanamalari baskilamak icin verdi.2 gun falan oluyormus adet o da rahim duvari kalinlastirmadigi icin atacak sey olmuyir ondan dedi. Atilamama gibi bi durum yokmus.adet olunca basliycam ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…