Putin, "Sırtımızdan bıçaklandık, ciddi sonuçları olacak"

osmanlı devrinde de hep sorundu rusya şimdide sorun.
Rusya birinci dünya savaşından çekildi.Sosyalist düzene geçti.
Ben kömür kullanıyorum :63:

Bence de bir şey olmaz, her şey apaçık ortada.. İhlal var.
Biz Suriye nin içişlerine fazlaca karışarak yeterince ihlal yaptık zaten.
Kardeş Esad neden birdenbire Esed oldu?
Esad aslan demek ,dili varmıyor söylemeye.

VEdeBU VEdeBU
En önemli meselemiz Türkmen kardeşlerimiz sonraki meselede pkk İTLERİNİN , pyd İTLERİNİN ve onlara bel pağlayan İTLERİN kurdukları akdenize sınırı olan ülke hayellerini o kokuşmuş beyinlerini parçalaya parçalaya ellerine vermek:KK66: :)
Dünün mıçı b.klu itleri adam olmuş hayal kuruyor gülüüüünnnn:KK53:
Mucux
Ne kadar çirkin bir uslup bu ne ya

Rusya birinci dünya savaşından çekildi.Sosyalist düzene geçti.

Biz Suriye nin içişlerine fazlaca karışarak yeterince ihlal yaptık zaten.
Kardeş Esad neden birdenbire Esed oldu?
Esad aslan demek ,dili varmıyor söylemeye.

Wrong :rolleyes: Yanlış bilgi üzgünüm .

Tam tersi Esed aslan demek .
Esadın anlamı mutlu bahtiyar , esed aslan .

Şimdi bu durumda dili neye varmıyor Erdoğanın :KK64:Mutlu değil ama o bir aslan , vay vay vay .

Wrong :rolleyes: Yanlış bilgi üzgünüm .

Tam tersi Esed aslan demek .
Esadın anlamı mutlu bahtiyar , esed aslan .

Şimdi bu durumda dili neye varmıyor Erdoğanın :KK64:Mutlu değil ama o bir aslan , vay vay vay .
Esad ülkesinin başında dimdik duran mutlu ve aslan gibi bir liderdir.
Biz ülkemizdeki pkklıları öldürürken nasıl başkasından izin almayacaksak o da bizden izin almayacak.Kapiş

Konumu bakımından rest çekmesi olağan, aynı şey başımıza geldiğinde bizim hükümetimizde benzer söylemlerde bulunuyor, sonuçta ortada sınır ihlali var, biz haklıyız.
He çok çok ne olur, dediğim gibi Rusya'yla olan politikalarımız sekteye uğrayabilir, Rus turistler gelmez, Ruslar Türkiye'de konut alımlarını dondurur ve herzaman döndüğü gibi domateslerimiz geri döner:KK14:

Savaş çıkmaz, en azından şu an için Türkiye'de Rusya'da böyle bir savaşa yeltenmezler.

Gelmesinler müdüürüm Rus hatunlar :KK12::63: her otelde onaların uuzn bacaklarını ve mükemmel fizklerini görmekten sinir geldi 3,5 de çocuk doğurmuşlar birde:)))ben olaya iyi tarafından bakıyorum savaş bencede çıkmaz

Gelmesinler müdüürüm Rus hatunlar :KK12::63: her otelde onaların uuzn bacaklarını ve mükemmel fizklerini görmekten sinir geldi 3,5 de çocuk doğurmuşlar birde:)))ben olaya iyi tarafından bakıyorum savaş bencede çıkmaz
kadınlar çalışkan bir defa.
Soğuk ülke insanı olmanın da avantajı var tabi.
Vücutları diri .
Yurtta Rus Cihanda Rus diye boşuna mı diyor erkekler.

Esad ülkesinin başında dimdik duran mutlu ve aslan gibi bir liderdir.
Biz ülkemizdeki pkklıları öldürürken nasıl başkasından izin almayacaksak o da bizden izin almayacak.Kapiş

Sen şimdi kapişi mapişi bi geç , meseleye gel.
Kelimenin anlamanı yanlış bildiğin halde , Erdoğanın aslan demeye dili varmadığını yazdın ya hani. Önce onda bi anlaşalım...Esed aslan demekmiş ya ; bu durumda Erdoğan senin o politikasını çok beğendiğin lidere mutlu demek yerine aslan demeye başlamış ya hani , heh işte bunun altında ne yatıyor aydınlatır mısın bizi?
Sonuçta senin dili varmıyor tezin çürüdü , derhal yeni bi tez sunup yermeye devam etmelisin :KK14:

Ha bu arada normalde böyle meseleleri pek uzatmam , kişinin bildiği kadardır fikri diyip geçerim ama eşek saatime rast geldi yorumun:KK51:

:KK70::KK70:
Ahhhh ahhhh Çariçe Katerina'dan beri hoşlanmıyorsunuz Rus kadınlardan. Bunlar hep Baltacı Mehmet Paşa'nın suçu diyeceğim ama onlarda dedikodu ve söylentilerin kurbanı oldular, ortada birşey yoktu.
Kadınlar uzun bacaklı ve güzelse bir çekememezlik bir asabiyet:KK70:
Güzel kadınlar ama haklarını vermek lazım, benim bacak boyu onların kol boyuna denk anca:KK70:

Ahhhh ahhhh Çariçe Katerina'dan beri hoşlanmıyorsunuz Rus kadınlardan. Bunlar hep Baltacı Mehmet Paşa'nın suçu diyeceğim ama onlarda dedikodu ve söylentilerin kurbanı oldular, ortada birşey yoktu.
Kadınlar uzun bacaklı ve güzelse bir çekememezlik bir asabiyet:KK70:
Güzel kadınlar ama haklarını vermek lazım, benim bacak boyu onların kol boyuna denk anca:KK70:

ahahahah valla bende obitim müdüürm yeminle uzun bacaklı hatun görünce fesatlığım tutuyor elde değil helede o bacakta selilit yoksaaa:KK70: şimdi benim koca kafa kaldırıp bakınca diyorum aman çocuk doğursun görüürm ben onu şimdi taş okeyde parmkata alyansları yok genelde rusların:)))) bir bakıyorum havuzdan 3 çocuk çıkıyor kadına gidiyor hahahahh kapak bana benimki hemen he hiç doğum yapmamış :KK70:

Sen şimdi kapişi mapişi bi geç , meseleye gel.
Kelimenin anlamanı yanlış bildiğin halde , Erdoğanın aslan demeye dili varmadığını yazdın ya hani. Önce onda bi anlaşalım...Esed aslan demekmiş ya ; bu durumda Erdoğan senin o politikasını çok beğendiğin lidere mutlu demek yerine aslan demeye başlamış ya hani , heh işte bunun altında ne yatıyor aydınlatır mısın bizi?
Sonuçta senin dili varmıyor tezin çürüdü , derhal yeni bi tez sunup yermeye devam etmelisin :KK14:

Ha bu arada normalde böyle meseleleri pek uzatmam , kişinin bildiği kadardır fikri diyip geçerim ama eşek saatime rast geldi yorumun:KK51:
bu konuyu daha detaylı araştıracağım ama beni mat ettiğini zannedip mutlu olacaksanız olun .Gocunmam bundan mutlu olacaksanız.

ahahahah valla bende obitim müdüürm yeminle uzun bacaklı hatun görünce fesatlığım tutuyor elde değil helede o bacakta selilit yoksaaa:KK70: şimdi benim koca kafa kaldırıp bakınca diyorum aman çocuk doğursun görüürm ben onu şimdi taş okeyde parmkata alyansları yok genelde rusların:)))) bir bakıyorum havuzdan 3 çocuk çıkıyor kadına gidiyor hahahahh kapak bana benimki hemen he hiç doğum yapmamış :KK70:
Ruslar ve İngilizler çocuk konusunda seni beni geçer gülüm, eşinle girme böyle iddialaşmalara:KK70:
Bak ben hiiiiç kızıyor muyum uzun bacaklılara, ay kendimi çok seviyorum, obit mobit, bendeki çene 2 metrelikleri bile alt eder:KK70:hem şirinimde, bak konu bir anda nasıl güzelleşti:KK70:

Ne kadar çirkin bir uslup bu ne ya
Terörist bozuntusu şalvarı b.klu pkk itleri ve yardakcılarının layık olduğu dil bu:KK14:
Herkes haddini bikecek, Türkiye de yaşayıp Türk polis ve askerinin canına kasteden itlerin şakşakcılığını yapamaz kimse...
Kürt dağıymış, kürtlerin denize inmesiymiş, kürt kardeşlerimiz zaten 3 yanı denizlerle cevrili bir ülkeye sahip.. Kürt vatandaşların adını kullanarak, Akdeniz kıyılı ülke hayali kuran itlerde avcunu yalar:KK14:

12246968_901509443279538_1808977921829923821_n.jpg

kac kere uyarılmıs
kuleden kac kere sınırı astınız dıye pılotda uyarı almıstır
ıhlallerde kurallara uyulmazsa vurulma dusurulme hakkı var
bu kacıncı yahu cocuk oyuncagımı elını kolunu sallayarak uyarıya ragmen gezıyorsun sınırda

turkıye ıcın kotu olurmus mus
hıc bı halt yıyemezler
ayrıca artık bıktım su surıyeden

Terörist bozuntusu şalvarı b.klu pkk itleri ve yardakcılarının layık olduğu dil bu:KK14:
Herkes haddini bikecek, Türkiye de yaşayıp Türk polis ve askerinin canına kasteden itlerin şakşakcılığını yapamaz kimse...
Kürt dağıymış, kürtlerin denize inmesiymiş, kürt kardeşlerimiz zaten 3 yanı denizlerle cevrili bir ülkeye sahip.. Kürt vatandaşların adını kullanarak, Akdeniz kıyılı ülke hayali kuran itlerde avcunu yalar:KK14:
Seviye bu geçinizi
Sizin amacınız yapıcılık değik kendiniz gibi düşünmeyenleri kızdırıp bundan mutlu olmak psikoloğa görünün

Seviye bu geçinizi
Sizin amacınız yapıcılık değik kendiniz gibi düşünmeyenleri kızdırıp bundan mutlu olmak psikoloğa görünün
Şalvarı b.klu pkk itlerine layık oldukları şekilde hitap etmek sana çok dokunuyor niye acep:KK53::KK53:
Kadınları sex kölesi olarak kullanan, karayılan gibi itlerin paçavrası yapan dağ ayıları terörist bozuntuları, sapık pkk b.kluları Türk polis ve askerinin canına kastedecek pkk yardakcısı pisliklerde Türkiye toprakkarında Kürt kardeşlerimizin adını kullanarak pkk şakşakçılığı yapacak sanıyorsanız rüyadasınız:KK53: Bak yine söylüyorum alınan alınsın gocunan gocunsun şalvarı b.klu dağ ayısı pkk itleri ve yardakçılarının bunlar iyi günleri:KK53:

X