Putin, "Sırtımızdan bıçaklandık, ciddi sonuçları olacak"

aynen halklarına karşı herkes beklenini yapıyor ama biz haklıyız tabii:KK53: uluslararası prosedürler belli sonuçta

Yok onu yapmazlar, zaten yapılmayacağına dair haber geçti diye hatırlıyorum TV'de. Yapmazlar çünkü bizden iyi gelir elde ediyorlar doğalgaz sayesinde.

Hepten değil ama gözdağı için 1 aylık vana kapatma yapsalar mesela:KK17:

Turizm gelirini kaybederiz orası kötü oldu.

Hepten değil ama gözdağı için 1 aylık vana kapatma yapsalar mesela:KK17:

Turizm gelirini kaybederiz orası kötü oldu.
Turizm o kadar etkilenmez gibi geliyor bana, sonuçta tek gelen Ruslar değildi, ki 2016 yazına kadar kim öle kim kala, herşey her an değişebilir, şu an için belki konut satışındaki düşüş etkileyebilir, Türkiye de konut alan yabancılar arasında Ruslarda vardı.
Birde bizim sebzeleri daha çok geri göndermeye başlarlar:-)
Aman miss eskiden doğalgaz mı vardı? Yeni nesil olarak bu kadar korkmayın doğalgaz yoksunluğundan, odun kömürü alıp yakarsınız, bak bizim missss gibi kuzine sobalarımız vardı, hem ısıtıyor hem fırın görevi yapıyor, bir börek atıyorsun offff şahane.
Hele eski tip yaldızlı boyayla boyananlardan bulursanız kaçırmayın:-)

Turizm o kadar etkilenmez gibi geliyor bana, sonuçta tek gelen Ruslar değildi, ki 2016 yazına kadar kim öle kim kala, herşey her an değişebilir, şu an için belki konut satışındaki düşüş etkileyebilir, Türkiye de konut alan yabancılar arasında Ruslarda vardı.
Birde bizim sebzeleri daha çok geri göndermeye başlarlar:-)
Aman miss eskiden doğalgaz mı vardı? Yeni nesil olarak bu kadar korkmayın doğalgaz yoksunluğundan, odun kömürü alıp yakarsınız, bak bizim missss gibi kuzine sobalarımız vardı, hem ısıtıyor hem fırın görevi yapıyor, bir börek atıyorsun offff şahane.
Hele eski tip yaldızlı boyayla boyananlardan bulursanız kaçırmayın:-)

Ben nükleer enerjiyle ısınıyorum lakinnnnn Türkiye'ye dönme planım vardı erteledim galiba:KK12:

İyi kestane olur o sobada:KK49:

Ben nükleer enerjiyle ısınıyorum lakinnnnn Türkiye'ye dönme planım vardı erteledim galiba:KK12:

İyi kestane olur o sobada:KK49:
Aman sende yahuuuuu :-) hem burada değilsin hem doğalgaz için tırsıyorsun:KK70:
Soba candır, hem Rusya'ya o kadar para vereceğimize yerli sobacılarımız kömürcülerimiz kazanır.
Bütün ev ısınsın diyorsanız katı yakıt kaloriferi ne güne duruyor, bak bu çözümle bile milyar dolarlar cebinde kalıyor ülkenin, yaşasın kalkınma formülü buldum:KK70:

Aman sende yahuuuuu :-) hem burada değilsin hem doğalgaz için tırsıyorsun:KK70:
Soba candır, hem Rusya'ya o kadar para vereceğimize yerli sobacılarımız kömürcülerimiz kazanır.
Bütün ev ısınsın diyorsanız katı yakıt kaloriferi ne güne duruyor, bak bu çözümle bile milyar dolarlar cebinde kalıyor ülkenin, yaşasın kalkınma formülü buldum:KK70:

Enerji bakanımız sen ol Mune :p :p

Daha önce de aynı şekilde hava sahamızı ihlal etmişti o zaman uyarı ile geçiştirilmişti şimdi yapılması gereken yapıldı.Ayrıca ışid i yok etmekse amaç ne işi varmış Türkmen dağında? Esad la işbirliği yapıp ışid bahanesi ile Türkmenleri vurursan üstüne bunu Türkiye hava sahasını ihlal ederek yaparsan cevabını alırsın.

Obama açıklama yapmış, Türkiye sınırlarını tanıma hakkına sahiptir, Rusya ve Türkiye arasında gerginliğin tırmanmasına gerek yok, konu siyasi ortamda çözülebilir demiş, NATO'da Türkiye'ye itidal çağrısı yapıp herkesi ihtiyatlı olmaya davet etmiş.
Rusya ve Türkiye temas halindeymiş şu an, doğalgaz sorunu da yaşanmayacak, düzelir düzelir. Endişeye gerek yok.

Sorun kürt dağı kürtler denize açılmasın biz rusya avrupaya amerikaya hatta dünyaya ve hatta bütün evrene savaş açarız heheheyt savulun kara muratta yok
Tek sorun türkmenlermiş yersen

VEdeBU VEdeBU
En önemli meselemiz Türkmen kardeşlerimiz sonraki meselede pkk İTLERİNİN , pyd İTLERİNİN ve onlara bel pağlayan İTLERİN kurdukları akdenize sınırı olan ülke hayellerini o kokuşmuş beyinlerini parçalaya parçalaya ellerine vermek:KK66: :)
Dünün mıçı b.klu itleri adam olmuş hayal kuruyor gülüüüünnnn:KK53:
Mucux

Yunanistan hava sahamızı hergün ihlal ediyor.Onun da füzesini düşürseydiler ya.
hani tırlarda silah yoktu.Şimdi de Türkmen kardeşlerimize gidiyordu diyorlar.İşid yok Türkmen sahasında Rusyanın amacı Türkmenlere saldırmak diyorlar.Madem Isid yok neden Türkmenlere silah yolladınız?Mantıklı bir cevabı olan var mı?Olamaz

Yunanistan hava sahamızı hergün ihlal ediyor.Onun da füzesini düşürseydiler ya.
hani tırlarda silah yoktu.Şimdi de Türkmen kardeşlerimize gidiyordu diyorlar.İşid yok Türkmen sahasında Rusyanın amacı Türkmenlere saldırmak diyorlar.Madem Isid yok neden Türkmenlere silah yolladınız?Mantıklı bir cevabı olan var mı?Olamaz

ışık yok neden rusya ve Esad Türkmenlere saldırıyor. mantıklı cevabın var mı? yok.

osmanlı devrinde de hep sorundu rusya şimdide
Obama açıklama yapmış, Türkiye sınırlarını tanıma hakkına sahiptir, Rusya ve Türkiye arasında gerginliğin tırmanmasına gerek yok, konu siyasi ortamda çözülebilir demiş, NATO'da Türkiye'ye itidal çağrısı yapıp herkesi ihtiyatlı olmaya davet etmiş.
Rusya ve Türkiye temas halindeymiş şu an, doğalgaz sorunu da yaşanmayacak, düzelir düzelir. Endişeye gerek yok.
ben demiştim bir şey olmaz arkamızda Amerika var diye .Bu tip bilgileri 3 yaşındaki bebeler bile bilir de arkadaşlar inanmıyorlar .

X