Göz Makyajı Pürüzsüz kaşlar için ne ile almalıyım?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gul77

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
555
28
kızlar haftada 1 kaşlarımı cımbızla alıyorum ama çoğu zaman içten cıkanlar oluyo ve alamıyorum...çok cırkın bır goruntu oluyo boyle bazen goruyorum kızlarda çok guzel puruzsuz oluyo acaba nasıl yapabılırm baska??ıple denedım cok zor oldu ve ertesı gun kıpkırmızı olduu hatta kanadı bıle:44:

kendin yapmak yerine işi ehline bıraksan canım nasıl olur :KK1: bazı pürüzsüz dediklerinde kaşlarını tamamen alıp dövme yaptırıyorlar yerine ama bazıları

senerlerdır kendım alıyorum ama anlatıgım gıbı oluyor malesef ınan bır defasında gıttım aldırmaya oyle olur belkı dıye ertesı gun kıpkırmızı oldu yandı yanı daha cırkın durdu canım:KK53:o yuzden kendım yapabılcegım bır seyler ıstemsıstım:KK3:yok benım gordugum dovmelı degıl onlar dan hoslanmıyorum yapay duruyo:KK1:

Kaşlar alınmadan önce mutlaka peeling yapılmalı. En iyi peeling de banyo yaparken olur. Uzun süre duşta, buharda kalınca ölü deri yumuşar. Yüz için doğal, sert lif kullanıyorum ben. En ince tüyler bile alınıyor o zaman. Güzellik salonlarında kalem gibi sir ağda aparatı var kaşlar için, onu bulabilirsem almayı düşünüyorum. Kaşların üstünü onunla alıyorlar sadece. İp kullanılmadığı için kırılmıyor da. Cildi sarkıttığını da düşünmüyorum ben, en azından kaşın üst bölgesini.

X