Pürüzsüz bacaklar🙈

seln05

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
69
10
26
Merhaba kızlar yaz için bacaklarımın hem pürüzsüz hemde sıkı olmasını istiyorum at kılı fırça kullanmami önerdi bi arkadaşim birde krem var sizin bi öneriniz var mı?

Merhaba kızlar yaz için bacaklarımın hem pürüzsüz hemde sıkı olmasını istiyorum at kılı fırça kullanmami önerdi bi arkadaşim birde krem var sizin bi öneriniz var mı?
Sıkılık için bacaklarınızı çalıştıracak egzersizler yapabilirsiniz
Pürüzsüz olmasını istiyorum demişsiniz nasıl bir pürüz var tavuk derisi gibi mi gözüküyor

At kılı fırçayı uzun dönem tavsiye etmiyorum, mikro çiziyor bacakları. Peeling yapabilirsin duşta peelingler varya. Bir de ipek kese

merhabalar ilk olarak duşta tüylerinizi almadan önce peeling ve kabak lifli sabun ile ölü derilerinizi atmanız iyi olacaktır duş sonrasında neutrogena sıkılaştırıcı kremi bacakları ve kolları gercekten düzenli kullanımda yumusacik yapıyor ve pürüzleri azaltıyor tavsiye ederiimmm<3

At kili fırçası aldım.
Evet kan dolaşımını arttırıyor bunun dışında pek bir işe yaramıyor.
Birde ölü deriler aralarına giriyor.
Fırçalama yaptığınızda toz gibi havaya savruluyorlar çok rahatsız edici…

Sıkılık cilt yapısı ile ilgili.
Ama banyoda kese yapar isen her zaman pamuk gibi oluyorlar…

Benim bacaklarımı bebek gibi yapan rutinim şöyle
-hafta da iki peeling
-ayda bir iki at kılı fırçası
-15 günde bir ipek kese ve bakım yağı
-her duş sonrası losyon
-kremli duş jelleri yumuşacık yapıyor
-sıkılaşması için düzenli egzersiz ve bol su
ürün tavsiyesi istersen kullandıklarımı yazarım
hem çilek/tavuk hem de batıklarımdan bu rutinle kurtuldum

hamam kesesi ve peeling.. bir de iyi bir nemlendirici. sıkılaştırmak kullanılan üründen çok egzersizle oluyor maalesef ona ben de henüz çare bulamadım

Sıkılık istiyorsan bacak hareketleri ve bolca masaj yap.
Bunun dışında peeling veya kese sonrası iyi nemlendirme sorununu çözer.

gerçekten hayatı bu kadar seviyor musunuz kızlar

Ben tavsiye isterim

Ben tavsiye isterim
Peeling olarak sinoz, dove, valeria massimo, smoothly, dermoten, the ceel, the mimosa care, luis bien, noreana, calliel, eslbeauty, epizen, ablate, candbody, penasia markalarının tüm peeling ürünlerini kullandım

At kılı fırçası olarak ben madetoll markasını kullandım

İpek kese olarak silky glows markasını kullandım ten rengim bile açıldı mucizevi bir kese. Kesinlikle ipek kese de bu markayı alın ve düzenli kullanın

Vücut bakım yağı olarak isana, shaka, procsin, sinoz kullandım çok iyi geldi

Vücut losyonu olarak Nivea, dove, Bepanthol, Eyüp Sabri Tuncer, isana med üre, neutrogena kullandim. Bu markaların kremleri çok çeşitli. Mesela nivea vücut sütü var kullandım tavsiye ederim. Yine Eyüp Sabri Tuncer'in zeytinyağlı losyonları çok iyi.
Bepanthol yine çok çeşit kremi var bir çoğunu kullandım her çeşidi güzel.
Bir de batık çilek bacak için magGlow markasının pembe losyonu %10 üreli çok iyi

Duş jeli olarak nivea ve dove kullandım. Kremli oldukları için yumuşacık yapıyor vücudu

Tavsiyem kabak lifi ve kabak lifli sabun da kullanın çok işe yariyor ayda üç

Benim vücudum batikli çilekli tavuk derili olduğu için çok ürün kullandım bunlar daha yarısı. Ama hepsi bana çok iyi geldi tavsiye ederim. Ürünlerin hepsi trendyol da var. Kremli duş jelleri bazı marketlerde satılıyor. Bepanthol eczanelerde var her ürünü çok güzellestiriyor.

Ürün tavsiyesiiiiii
Peeling olarak sinoz, dove, valeria massimo, smoothly, dermoten, the ceel, the mimosa care, luis bien, noreana, calliel, eslbeauty, epizen, ablate, candbody, penasia markalarının tüm peeling ürünlerini kullandım

At kılı fırçası olarak ben madetoll markasını kullandım

İpek kese olarak silky glows markasını kullandım ten rengim bile açıldı mucizevi bir kese. Kesinlikle ipek kese de bu markayı alın ve düzenli kullanın

Vücut bakım yağı olarak isana, shaka, procsin, sinoz kullandım çok iyi geldi

Vücut losyonu olarak Nivea, dove, Bepanthol, Eyüp Sabri Tuncer, isana med üre, neutrogena kullandim. Bu markaların kremleri çok çeşitli. Mesela nivea vücut sütü var kullandım tavsiye ederim. Yine Eyüp Sabri Tuncer'in zeytinyağlı losyonları çok iyi.
Bepanthol yine çok çeşit kremi var bir çoğunu kullandım her çeşidi güzel.
Bir de batık çilek bacak için magGlow markasının pembe losyonu %10 üreli çok iyi

Duş jeli olarak nivea ve dove kullandım. Kremli oldukları için yumuşacık yapıyor vücudu

Tavsiyem kabak lifi ve kabak lifli sabun da kullanın çok işe yariyor ayda üç

Benim vücudum batikli çilekli tavuk derili olduğu için çok ürün kullandım bunlar daha yarısı. Ama hepsi bana çok iyi geldi tavsiye ederim. Ürünlerin hepsi trendyol da var. Kremli duş jelleri bazı marketlerde satılıyor. Bepanthol eczanelerde var her ürünü çok güzellestiriyor.

Ay ne çok ürün böyle, kafam karıştı uzun uzun yazmışsın teşekkür ederim hafta bazında ne sıklıkta yapıyordun? Ben de bunlar arasından seçip başlayayım. Ne alaka bilmiyorum ama her şey doğumdan sonra oldu

-peeling tüm duş işlemim bittikten sonra en son bacak, kol, ayak, eller, kalça, koltuk altı her yerime hafta da iki peeling yapıyordum, suyla yıkanıp çıkıyordum

-at kılı fırçasını aslında ben hafta da bir duşa girmeden 3 4 saat önce kuru bir şekilde tüm vücuduma uyguluyordum. Sonra ayda bir yapmaya başladım

-ipek keseyi her 15 günde bir duş işlemim bittikten sonra yapıyorum. Kese yapacağım gün lif kullanmıyorum, sadece vücuduma duş jelini sürüyorum ve yıkıyorum ardından keseyi islatiyorum, koltukalti dahil her yerimi keseliyorum, keseye duş jeli dokmuyorum.

-bakım yağını ilk önce hafta da bir yaptım sonra 15 günde bir. Duştan çıktıktan sonra losyon kullanmadan sadece tüm vücudumu yağladım. Ayak, koltuk altı dahil her yer

-kabak lif ya da sabunlu kabak lifi üç hafta da bir yapıyordum. Duşta kabak lifini sıcak suyun içinde bekletip 5 dk yumuşamasını bekliyordum. Duş işlemi bittikten sonra yapılıyor, üzerine sabun falan sürmedim

-losyonları da her duştan çıktıktan sonra koltukaltı dahil her yerime sürerdim. Bir de gece uyumadan önce

Bu rutini bozmamak gerekiyor hatta ben lazer de yapmıştım üzerine iyi geldi. Hatta hafta da bir glikolik asitte pamuğa döküp vücuduna surebilirsin uyumadan önce yapardım.

Zor ve zahmetli geliyor ama öyle değil, eliniz alıştıkça hiç zaman almıyor. Peeling duşta üç dk bir şey mesela.

İnsanlar ay ne yorucu ya falan diyor ama mecbur. Mesela yaz geldi, koltukaltı kararmış batikli, bacaklar selülit çilekli batikli özgüven düşürüyor. Bir yerden sonra mecbur bakım yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…