Bölgesel İncelme pure nature şekillendirici vücut ürünleri hakkında

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

miryanis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
13
0
iyi günler dün bir gazete pure nature tayt hakkında bilgi vermişti benim gibi ne yaptımsa bir türlü basenlerimden kurtulamayanlar için ve selülitler için bir tayt ayrıca bel bölgesi içinde kadın ve erkeklere özel ürünler yapmışlar acaba bu taytları atletleri giyen varmı bilgi verebilirmi :KK28::KK16:

arkadaşlar hala cevap veren olmadı bilen kullanan varsa lütfen bilgi versin görüşleriniz benim için önemli

Merhaba Miryanis,
Bahsettiğin pure nature markasının bel bandını kullandım ben. Bir ay kullandım ve tam 3 cm incelme oldu belimde.
hatta bi arkadasımla beraber aldık kullandık aynı sekilde onu da olctuk bir ayın sonunda 3 cm inceldi :)
belki herkeste aynı olcu olmaz ama biz cok memnun kaldık ve ben cevremdeki herkese öneriyorum...
bi arkadasım da taytını aldı bakalım o da simdi kullanıyor onun da sonucunu bekliyoruz.
ama sakın makinede yıkama alırsan o zaman etkisi gidiyomus elde yıkadım ben hep..hatta sanırım hala etkili yani bir ay kullandım ama hala kokusu duruyor..bu arada guzel kokuyo :) icindeki kremin kokusuymus o gidene kadar da etkili oluyomus tayt veya bel bandı.
bahsettigin gibi atleti vs de varmıs..baska bir sey sormak istersen ben seve seve yardımcı olurum :)

öncellikle çok teşekkür ederim cevap verdiğin için ben basenlerinden kurtulamayan biriyim ne varsa denedim plates yürüyüş v.s. yaptım artık yoruldum gitmiyor inatçı keçi gibi :) ben daha öncede böyle taytlar denedim bir mavi rengi olan vardı bir tanede daha vardı onlarda hiçbir şey görmedim şimdi çekiniyorum eğer o arkadaşınız nasıl kullnamış neler yapmış ve sonuç ne olmuş bana bilgi verirsen sevinirim hep güzel kalman dileğimle ...:KK16:

Merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce 130TL'ye büyük bir heves ve umutla Pure nature uzun zayıflama taytı aldım. Şiir gibi anlatıyorlar ürünü satış yapanlar... Kuralına uygun şekilde(günde en az 8 saat, 28 gün) kullandım ama maalesef vaat edilenler gerçekleşmedi bende:KK43: Kırılan hevesim bir yana boşa giden parama üzülüyorum... Daha da kötüsü, bu kadar sıkı ürünü 1 ay boyunca sürekli kullanmaktan bacaklarımdaki varisler arttı:KK43: Bu konuyla ilgili ürün kullanım kılavuzunda bir uyarı koymamışlar bile, varisleri olanlar dikkat etsin...

arkadaşlar hala cevap veren olmadı bilen kullanan varsa lütfen bilgi versin görüşleriniz benim için önemli

Merhaba, geçenlerde uzun zamandır görüşmediğim lise arkadaşımla karşılaştım. Oda 1 sene önce doğum yaptı. Hamilelik sürecince normalden biraz fazla kilo aldığını, kilolu zor günler geçirdiğini söyledi. Sizlerde bilirsiniz ki o kiloları almak çok kolay ve vermek ise ölümdür. Arkadaşım Zeynepte bundan bahsetti. Doğumdan sonra kilo vermek için çok uğraştığını ama çok çok zorlandığından bahsetti. Daha sonra internette kilo vermenin yollarını ararken karşısına çıkan bir ürün bunu şaşırtmış ve hemen sipariş vermiş. Ürün şöyle bir şeymiş Pure Nature akıllı kıyafet. Şurdan biraz araştırdım sizde bakın isterseniz. İsmi Pure Nature. Yani bu ürünü giyiyorsun ve 28 günde 1 beden inceliyorsun. Kendisi 5 aydır kullanıyormuş ve inanılmaz memnun. Hatta bende kendisini görür görmez şaşakaldım. İnanılmaz fit görünüyordu. Banada tavsiye etti bende hemen sipariş verdim. sanırım bugün gelecek ve kullanmaya başlayacağım. arkadaşımı böyle görünce gerçekten çok umutlandım ondan işe yarayan ürün bende neden işe yaramasın ki.

X