Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudramı fondotenmi

rockergirlml

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
57
1
benim yüzümde kapatmayı gerektirecek birşey yok
ben yüzüme aydınlık versin, hafif kapatsın, cildime zarar vermesin istiyorum.
Pudramı kullanıyorsunuz fondotenmi? Neden.Kullanıyorsanız adını fiyatını ve gerekçesini yazın.
Yorumlarınızı bekliyorumm!!!

maybelline affinitone fondoten kullanıyorum canım benimde cildimde pek kapatacak birşey yok ama kullanınınca yüzümün rengi heryerde aynı oluyo ve pürüzsüz, doğal duruyo. tavsiye ederim 17 tlye aldım daha yeni pek pahalı bi ürün olmadığı için bi beklentim yoktu ama harika çıktı tavsiye ederim

maybelline affinitone fondoten kullanıyorum canım benimde cildimde pek kapatacak birşey yok ama kullanınınca yüzümün rengi heryerde aynı oluyo ve pürüzsüz, doğal duruyo. tavsiye ederim 17 tlye aldım daha yeni pek pahalı bi ürün olmadığı için bi beklentim yoktu ama harika çıktı tavsiye ederim
Kime sorsam bu fondoteni tavsiye ediyo arkadaşlar bu kadar memnunsunuz :KK70: bende alıcam artık.
Ama maybelline'nin köpük fondoteninde kaldı aklım çünkü o gözenek tıkamıyomuş? :KK43:

köpük fondotenini de çok duydum ama denemedim eğer alırda memmun kalırsan demek isterim bende. ama affinitone günlük kullanım için ideal hafif o yüzden tercih ettim

hergün kullanmıyorum ama haftada en az 3 gün kullanıyorum sivilce ya da yağlanma problemi falan da olmadı canım

hergün kullanmıyorum ama haftada en az 3 gün kullanıyorum sivilce ya da yağlanma problemi falan da olmadı canım
Tamam canım çok teşekkürler :) gece yatmadan önce hangi temizleyici kullanıyorsun kolay çıkıyorumu:) ben kükürt sabunu ve gül suyu kullanıyorum yeterli olurmu yoksa ayrıyetten temizleyici mi alıyım zor çıkıyorsa :)

Tamam canım çok teşekkürler :) gece yatmadan önce hangi temizleyici kullanıyorsun kolay çıkıyorumu:) ben kükürt sabunu ve gül suyu kullanıyorum yeterli olurmu yoksa ayrıyetten temizleyici mi alıyım zor çıkıyorsa :)

dediğim gibi hafif ve kolay çıkıyo her zaman kullandığın temizleyicileri kullanabilirsin:)

Cildin de fazla bir lşey yoksa pudra kullan. Eğer doğal makyaj istiyorsan maxfactorun second skini 2 yıldır kullanıyorum muhteşem resim çekiyorum harika duruyor yüzüm :KK70:

Canım pudra çok kötü gösterir cildi..En pahalısını bile kullandım ama sevemedim cildim pürüzsüz olduğu halde .. :nazar:
Stick fondoten uzerıne maybeline köpük allık suruyorum ...harıka gorunuyorr ..herkes soruyor ne kadar dogal gorunuyor dıye..

Canım pudra çok kötü gösterir cildi..En pahalısını bile kullandım ama sevemedim cildim pürüzsüz olduğu halde .. :nazar:
Stick fondoten uzerıne maybeline köpük allık suruyorum ...harıka gorunuyorr ..herkes soruyor ne kadar dogal gorunuyor dıye..

cnm stick fondoteni hangi marka önerirsn?

pudrayı direk cildine sürdüğün zaman tabiki kötü gösterir ilk önce nemlendirici sürdüğün zaman kaymak gibi oluyor cildi insanın bilemiyorum en azından benimki öyle oluyor... benimde cildimde hiç bir problem yok sadece sürmediğim zaman kendimi makyaja hazır hissetmiyorum AVON ANEW SKILAŞTIRILMIŞ PUDRA SOFT BEİGE RENGİNİ KULLANIYORUM HATTA BU AY DA KOYUSUNU ALICAM ÇÜNKÜ YAPISINDAN VE DOKUSUNDAN ÇOK MEMNUNUM 1 TANE SİVİLCE YAPMADI YÜZÜMDE (ÖZEL GÜNLERİMDE ÇIKAN 1-2 TANE HARİÇ) İNDİRİMDEYKEN 28.00TL YE ALDIM.. AYRICA FIRÇASIYLA SÜRÜYORUM SÜNGERLE SÜRMÜYORUM.. ÇOKTA MEMNUNUM TAVSİYE EDERİM.. EĞER TAMAMEN DOĞALLIK İSTİYORSAN MASKE GİBİ BİR GÖRÜNÜM İSTEMİYORSAN KESİNLİKLE ANEW PUDRA DİYORUM, AÇIK TENLİYSEN SOFT BEİGE ESMERSEN NUDE BEİGE .... AYRICA AVON İDEAL SHADEİN PUDRASIDA ÇOK GÜZELMİŞ DENEMEDİM HENÜZ AMA ONUDA ALIP DENİCEM KULLANDIĞIM ZAMAN YORUM YAPARIM EĞER MEMNUN KALIRSAM..

X