Makyaj Ürünleri Pudra

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Gloomheareas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2010
7
0
Kızlar merhaba ! Makyaj konusunda pek bilgili değilim açıkcası yani göz makyajı ve ruj kullanıyorum sadece. Ancak şöyle bir durumum var, Cildime çok çok önem veriyorum nemlendiriciler peelingler hergün iki kere yıkar hatta her gece mutlaka yastık kılıfımı değiştiririm ( kesinlikle öneriyorum cunku yüzünüzdeki yaglar bu yastıkta 8 saat boyunca muhattap oluyor :) ! ) Onun yanında kivi maskesi yada kara üzüm çekirdeğide kullanıyorum. ANCAK !! yüzümde küçükken sktıgım bazı sivilcelerin izleri var bide çillerim falan var beni rahatsız eden, pudra kullanmak istiyorum ancak cildime zarar verir mi sivilce yapar mı gibi korkularım var. Ne yapsam bilmiyorum. Sizce en iyi pudra markası nedir ? Bana birşeyler önerebilir misiniz ? :) Çok tesekkür ederim

canım benim cildim kuru ve nemlendiriyorum sürekli ve 8 -9 yıldır pudra kullanıorum, tek tük çıkarsa o da sivilce çıkıo ama bu pudradan mı kaynaklıdır bilemiyorum. cildin çok yağlı deilse sorun olmaz bence zaten temizliğine ve bakımına önem veriomuşsun istiosan kullan bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…