Pudra, Fondöten, Kapatıcılar pudra ve fondoten arasındaki fark nedir?

kabusss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2010
30
0
kızlar benim cildim sorunlu bir cilt değil çok şükür. ama elimin altında bir de pudra ya da fondoten bulunsun dıorum hani özle günler için falan. ama arasındakı fark ne ? hangisini almalıyım :) maybeline almayı düşünüorum bu arada maskara alırken 2. ürüne yuzde elli indirimi var da :) lüğtfen yardımlarınız beklıorum:)

fondöten kapatıcı özelliğine sahip bi ürün pudra ise sabitleme amaçlı o fondöteni yani ikisi birlikte kullanılıyor ama dersen ki pata krem kullanıcam onda tek ürün yeterli oluyor

fondöten kapatıcı özelliğine sahip bi ürün pudra ise sabitleme amaçlı o fondöteni yani ikisi birlikte kullanılıyor ama dersen ki pata krem kullanıcam onda tek ürün yeterli oluyor

hımmm o zaman fondoten mi almak daha mantıklı? sabitleme derken ? pudra pürüzsüz bi görünüm saglar mı? pürüzsüz ve güzel görünsün istıorum cildim ?

pürüzsüz görünüm istiyosan ciltteki sorunları kapatmak için fondöten kullanıcaksın ama diyosan sadece renk bütünleşsin diyosan pudra kullanıcaksın benim tavsiyem iyi bi fondöten alıp loose powder(transparan pudra) alıp üerine uygulaman göz altlarınada onun içinde yapman gereken göz altı kapatıcı alıp uygulamak olucak şöyle;
önce göz altlarına concealerı(göz altı kapatıcısı)uygulayıp
tüm yüzüne fondöteni yayıp
onun üzerine loose powder geçip fondöteni cilde sabitlemek olucak
bunları yapmadan öncede cildini iyi bi temizleryiciyle temizleyip ardından makyaj altı bazıyla nemlendirmeyi unutma
umarım işine yarar anlattıklarım ...

Son düzenleme:

anladım canım cok teşekkür ederim :)

anladım canım, çok teşekkür ederim

teşekkürler çok gzl açıklmşsn :)

kızlar fondötenn altına muhakkak bepanten sürün faydasını göreceksnz zarrları en aza indi,riyo eczacı arkadaşım dedi:)

ben genel olarak sadece pudra kullanıyorum yüzde..
fondötenden korkuyorum biraz açıkcası :) sık kullanmamaya özen gösteriyorum..

cnm kullandığın ürünleri de yazarmısın çünkü iyi ve ekonomik fondöten bulmak çokkk zor ???

Bunu yazmak için girdim bende.Artı olarak pudra,makyajın akmamasını ve parlak görünmesini sağlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…