Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Psikolojim Bozulcak Artık Yeter Yaaa Normal Gögüslü Olmak İstiyorummm!!:((((

bende 12 gündür soya sütü içiyorum birde dün keten tohumu aldım bugün yemeği düşünüyorum ama korkuyorum tatları hiç güzel olmuyor öyle şeylerin ama büyümeleri için herşeyi yaparım iki yada üç yemek kaşığı yicem bugün inşallah işe yararlar

inşh canım.. Benim gögslerimin üstü düz ya üstünde biraz şişlik olsa normal olcak..
Soya sütünün etkisi varmı peki??
2 aya kadar büyütmem lazm denize gidicemm://

inşh canım.. Benim gögslerimin üstü düz ya üstünde biraz şişlik olsa normal olcak..
Soya sütünün etkisi varmı peki??
2 aya kadar büyütmem lazm denize gidicemm://

ölçülerin kaç peki canım ? soya sütünün etkisi var mı bilmiyorum ama bugün 13.gün dün gece böyle sızlamalar vardı nedn bilmiyorum ama bende inşallah büyücektir onun için sancılanıyorudr dedim bakalım bekliyorum hala şuan sızlama falan yok

Ölçülerimi bilmiyorum canım. İnşh büyür ya. Benm yaşım küçük etkisi daha fazla olur diye umut ediyorum üstleri biraz şişse benim sıkıntım kalmıcak yani o da yeter bana:=)

Ölçülerimi bilmiyorum canım. İnşh büyür ya. Benm yaşım küçük etkisi daha fazla olur diye umut ediyorum üstleri biraz şişse benim sıkıntım kalmıcak yani o da yeter bana:=)

nasıl üstleri şişse altlarda göğüs varda tek üsttemi dolgunluk yok yani canım ? bizde hiç yok işte :)

nasıl üstleri şişse altlarda göğüs varda tek üsttemi dolgunluk yok yani canım ? bizde hiç yok işte :)

evet tatlım altlar iyi yani hiç olmamasına göre ben şükrediyorum. Üstlerde biraz dolsa dert edinmicem çnkü üstlr dolarsa destekli taktığmda taşcak:))

evet tatlım altlar iyi yani hiç olmamasına göre ben şükrediyorum. Üstlerde biraz dolsa dert edinmicem çnkü üstlr dolarsa destekli taktığmda taşcak:))

baksana iyiymiş o zaman seninki hem daha 16 yaşındasın bende seninde hiç yok sanıyordum bence takma o zaman sen bu kadar :) baksana bize 20li yaşlardayız hiç yok

baksana iyiymiş o zaman seninki hem daha 16 yaşındasın bende seninde hiç yok sanıyordum bence takma o zaman sen bu kadar :) baksana bize 20li yaşlardayız hiç yok

Canım öyle deme annemin de böyleymiş sonra hiç büyümemiş sabit kalmş ve şuan 40 yşnda 3 çocuk annesi olmasna rağmen gögss yok kadında
bnde onun gibi olmak istemiyorum pazartesi kadın doğuma gidicem bi aksilik çıkmzsa bkalm bişilr önerirmi.

Bu arada snn memleket neresi cnm ben Denizlide oturuyorm.)

antalya canım. anladım git doktora ama ben gitmiştim kadın doğumcuya göğüslerim küçük büyüsün istiyorum dedin silikon taktır başka çaresi yok bunun dedi :'(

antalya canım. anladım git doktora ama ben gitmiştim kadın doğumcuya göğüslerim küçük büyüsün istiyorum dedin silikon taktır başka çaresi yok bunun dedi :'(

Bilmiyorum canım belki yaşım küçük bişi söyleyebilir daha önce gitiğimde doğm kontrol hapı verdi 3 ay sonra gel dedi ben gitmemiştim şmdi gidicem bakalm ne dick..
İnşh hap krem fln verir de en azından 75 beden olur..

bizede haber ver mutlaka canım bende merak ediyorum ne dicek.banada doğum kontrol hapı verdi iki aydır kullanıyorum adetin düzene girdimi sen bıraktınmı doğum kontrol hapını?

bizede haber ver mutlaka canım bende merak ediyorum ne dicek.banada doğum kontrol hapı verdi iki aydır kullanıyorum adetin düzene girdimi sen bıraktınmı doğum kontrol hapını?

Canım ben bundan bi 7-8 ay önce gittm bana doğum kontrol hapı verdi ama benm yumurtalğmda kist varmş onu da önler dedi. 3 Kutu kullan hap btince tkrar gel dedi. Adetimde herhangi bi düzensizlik yok. Ben 2 kutu kullandım 3.yü kullanmadım çnkü midemi bulandırıyordu gün içerisinde ten rengim bile koyulaşıyordu çok rahattsz ediciydi yani. Sonra da gitmedim. Ama şmdi baktım gördmki gögslerim büyümüyor onun için gideceğim pazartesi günü.. :)) Bi aksilik çıkmaz da gidersem size yazarım tatlım tabiki..

tamam canım merakla bekliyorum doktorun diceklerini

arkadaslar bende ayni problemler var goguslerim cok kucuktu evlendim yine buyumediler cocugum oldu hamile iyken bir az buyuduler dogum yaptiktan sonra emzirme donemi o kadar buyuduler ki cok guzeldiler kendimi hic boyle gormemistim cok iyidi derken sutten kesdikten sonra eskisindende daha kucuk esim bile cok kucuk diyo

Ben bu şekilde evlenmek istemiyorum

benımkılerde cok kucuk dumduz bende buyusunler ıstıyorum ama sen dha buyume surecını bıtırmemişsinki 16 yasındaasın! bence seninkiler daha büyüyebilir kaç kiilosun boyun kaç ?

canım bunun gerçekkten yaşla bi alakası yok benim küçük kuzenim 15 yasında falan doktora gitmiş daha büyümez onlar demiş ah ah bende göğüs konusundan sıkıntılıyım daa

canım bunun gerçekkten yaşla bi alakası yok benim küçük kuzenim 15 yasında falan doktora gitmiş daha büyümez onlar demiş ah ah bende göğüs konusundan sıkıntılıyım daa

Hangi doktormuş o bizimkilerede bi baksa bide çare bulsa ya bunları bir şekilde büyütmemiz lazım kızlar !!!

canım seni o kadar iyi anlıyorumki bende 15-16 yaşındayken aynısını yaşadım.benimde çok küçüktü hatta hala çok küçük.aslında başta pek takmıyodum sonra kız hatta birkaç erkek arkadaşımın benim göğüslerim hakkında çok küçük çocuk gibi diye konuştuğunu duydum.o günü hiç unutmam.çok ağladım.günlerce evden cıkmadım annem hatta babam bile olayı duydu.pende psikolojik sorun oldu.kendime güvenim tatamen gitti.kendimi hiç güzel bulmuyodum.ne giysem ne alsam hiç yakışmıyodu .annem doktora götürdü beni doktor yalancıktan bikaç elledi sonra dediki anneme siz bu kızın aklına niye böyle şeyler sokuyosunuz daha yaşı küçük 20 yaşına kadar büyüme devam ediyo.ama kesinlikle yalan. büyüdümü o 15-16 yaşlarında büyüyo okadar.moralini hiç bozma bak ne dicem ben diyodumki ben asla evlenmicem zaten kimseye kendimi bu kılıkta gösterip madara edemem.erkeklerden nefret ettim anlıcağın.herkes benimle dalga geçicek gibi geliyodu.neyse şimdi evliyim tabi severek evlendim.eşimle sevgiliyken benim bu yaşadığım tranvayı biliyodu.tabi sevgili olduktan uzun bi süre sonra anlattım bu durumu allahım simdi düşünüyorumda sanki bu benim bi kusurummuş gibi bak ben böyleyim beni böyle kabul et der gibi anlatmıştım.ne büyük aptallık. neyse bence sen hiç üzülme cok değişik denemelerde bulunupta hormonel dengenide bozma.zamanı gelince slikon taktırır halledersin bu meseleyi vallaha.benim cevremde birsürü yaptıran kişi var.sen yaptırdınmı diye sorarsan hayır.çünkü eşim izin vermiyo.ben silikon yaptırmak istiyorum dediğimde estetik ameliyatı vidyosu izlemiş.senim bi göğüs uğruna böyle bi amiliyata girmeni asla istemiyorum dedi.her fırsatta beni cok sevdiğini çok güzel bulduğunu söyler sağolsun.şimdi tek sorunum kıyafet giydiğimde bana bazı şeylerin yakışmaması.ama napalım kocamı ikna edemedim idare ediyorum bende.bide düşün ne çirkin insanlar var kendiklerine acayip güvenleri var.ben onların yanında fıstık gibiyim masallah :) şimdi dikkat ediyorum zayıf kalmaya özen gösteriyorum şişmanlayınca kalca büyüyo ozaman orantısız oluyo vucudum.takma kafana insan herşeyin en güzelini ister ama olmuyosada üzülme herşey beyinde bitiyo.

Canım maşallah ne kadar şanslısın inşallah benimde beni öyle seven bir kocam olur :) bazı erkekler sırf bu göğüs yüzünden sevgili yada eş olarak seçmiyor bile senin eşin maşallah adammış azgın erkekler gibi değilmiş çok güzel çok imrendim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…