Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Psikolojim Bozulcak Artık Yeter Yaaa Normal Gögüslü Olmak İstiyorummm!!:((((

soğuk su ve masaj çok öneriliyor. peki kaç beden büyüyor? mesela 75 den 85 e almam icin kac ay yapmam lazım? bir de kesin sonuc alır mıyım?

Tek başına o kadar etkisi olur mu bilmiyorum.Benim 1 ay gibi bi sürede birkaç santim falan büyüdü,sonra bıraktım.Devam etsem daha büyür müydü bilmiyorum ama en azından eski haline dönmedi bırakınca.

Tek başına o kadar etkisi olur mu bilmiyorum.Benim 1 ay gibi bi sürede birkaç santim falan büyüdü,sonra bıraktım.Devam etsem daha büyür müydü bilmiyorum ama en azından eski haline dönmedi bırakınca.

Soğuk su masajını nasıl yapcm cnm:)

kızlar göğüs küçültme bölümüne hayyal arkadaşımız bunları yazmış çilek yağından da bahsetmiş acaba yanlış şeyler mi kullanıyoruz büyüteyim derken? yoksa benmi yanlış anladım

HayyaL

Yardım Azmimin sonu nolur acaba?

Ben ciddi kafaya taktım bu sorunumu...
Şu anda fındık yağı ve greyfurt yağı aldım. Başladım kullanmaya 2 sini de... (2 gün bitti) Yakında da çilek yağını alıp bakımlara onu da ekleyeceğim.
Yeni başladım yağlara ama sanırım masajın etkisiyle de içten çok çok hafif bir yanma hissi var derimin altından, dua ediyorum bu yanma hissinin yağlarımın yandığı için olduğundan.
Göğsümü ölçtüm 93 CM en şişkin yerinden. 1 haftadan fazladır göğüs hareketleri yapıyorum.
1,5 aydan beri de göğsüme soğuk su tutuyorum banyoda. Banyoda kalıp sabunla masaja başladım.
Ayrıca 4 gündür streçle göğsümü sarıp koşup spor yapıyorum
hihoyyyt
Lütfen daha önce bunları yapanlar da deneyimlerini sonuçlarını yazsınlar...
kaydirigubbakcemile5
Paylaşımda bulunup dertlerden kurtulalım
:teytey:

türkmengelini de şunu yazmış
benimkiler tam 4 beden büyüdü. çünkü kullandığım salak ilaç jinekomasti yaptı...(ris......)etken maddeli antidepresanı 4 ay kullandım, 16 kilo ve 100 bedeb göğüs olarak döndü...şimdi de kilo versem bile o kadar büyükler ki nine gibi duruyorlar...asla verdiğim kilo belli olmuyor..
bu ilaç ne acaba

Son düzenleme:
keşke benimde 4beden büyüse neymiş o ilaçç ???

şimdi baktım da jinekomasti olarak bahsettiği şey erkekte ilaç kullanımından meme büyümesiymiş. ilaç adı vermemiş sanırım o kişi ama 4 bedeni duyunca çok cazip geliyor kulağa cidden..

şimdi baktım da jinekomasti olarak bahsettiği şey erkekte ilaç kullanımından meme büyümesiymiş. ilaç adı vermemiş sanırım o kişi ama 4 bedeni duyunca çok cazip geliyor kulağa cidden..

evet ya 4beden mükemmel zaten benim 4beden büyüse anca normale döner

evet ya 4beden mükemmel zaten benim 4beden büyüse anca normale döner

Kızlar bildiğimiz ve işe yarayan ne varsa paylaşalım.. Herkes bşka sorunlarla uğraşrken biz bununla uğraşıyoruz çok üzücü
Bu arada soğuk su masajını nasıl yapıyoruz duştan çıkmadan önce soğuk su mu tutucam ve ne kadar süre tutucamm( hiç soğuğa dayanamam ama çarem yk artk).

yani aslında yeni bir başlık açsak sadece sonuç alanlar yazsa neyi ne kadar ve ne şekilde kullandılar kaç cm büyütebildiler yazsalar sanırım aralardan tek tek aramak açısından daha pratik olacaktır hem elimizde derlenip toparlanmış bilgiler olur...

ben sık sık giriyorum foruma canım çok istiyorum büyümelerini ve paylaşıyorum gün gün henüz gelişme yok.bugün keten tohumu aldım onada başlıcam bakalım inşallah büyücekler ya inanıyorum çok araştırdım çünkü büyüyebilirmiş.sen neler yapıyorsun? soğuk suyu duşta yap duştan çıkarken yap buz gibi olsun su eğil öne doğru tek göğüslerine birkaç saniye tut çık canım han eğil dedim çünkü soğuk su tek göğüslerine gelsin diye üşüme diye :)

evet canım bencede mantıkllı ama eskiden mesela intromtruck 15cm büyütmüş ve crnnn 10 cm büyütmüş onun dışında bu kadar büyüten yok forumda hep bir iki kişi.büyütenlerde forumu terketmişler zaten gerek kalmayınca uğramıyorlar :) nasıl yapsakki ay keşke sonuç alsak bizlerde öyle 10ar 15er cm ...

Tmm cnm deniyeceğim.. İnşh bi faydasını görürüz ya büyür büyümezmi 30 yaşnı geçenler büyütüyolar bizde ameliyatsz büytcez inşhh. En büyük destegmz birbirimiziz:)

ayyy canım ya aynı bende 23 yaşındayım benda tahta gibiyim. bazen eşimin yanına dekolte giyinip gideyim diyorum hevesleniyorum ama ortada hiçbişi yok vazgeçiyorum.benda ilkokul sonlarında ortaokulun başlarında çıkmaya başladı göğüslerim ve hep kambur durdum görünmesin göze batmasın diye.sonrada uçları belli oluyo diye utanıp südyene başladım ama abartısız o haliyle kaldı.şimdi sanki büyüme çağında gibiler.bende çok kızıyorum kendime keşke göğsümü gere gere dolaşsaydım utanmasaydım diye.

ayni seyi ben de yaptim biraz annemler yuzunden oldu buyuyecek diye korktum utandim sanirim kendim baskiladim gelisimlerini.bi de resmen sikan sutyenler kullaniyodum kan dolasimini da etkiledim sanirim.

of ya deli olcam aynı şeyi bende yaptım da iyi halt ettim (yalnış anlamayın kendime kızıyorum) . şimdide büyüsünler diye uğraşıp duruyorum .sapık gibi bayanların dekoltesine ve göğüslerine bakarken yakalıyorum kendimi. ay çok acı yaa.

kızlar her duyduğumu yazıyorum ama şu cinsel ürün satan siteler varya göğüs büyütücü pompa satılıyormuş baktım doğru gerçekten ama ne şekil kullanılır sonuç verir mi bi fikrim yok ne dersiniz??

evett :) sen neler yapıyorsun şimdi?

Boşalttım canım..
Ben her akşam yatmadan önce tibetin 5 egzersznı yapıyorum 3.hfta bitti ama herhangi bi değişim yok yine de devam edicem. Onun maden suyu iç günlük düzenli olark yazmışlar ama ona pek inanamıyorum yinede ne olur ne olmz diye 3 gündür maden suyu içiyorum..
Sen neler yapıyorsun canım?

canım sen büyütmek için yapıyormusun bişeyler? hepimizin derdi aynı ve hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz inşallah büyütürüz

canım ben pompa aldım ama öyle biryerden almadım bu sırta bardak çekme gibi pompa aletleri satılıyordu ondan aldım ama doğru düzgün kullanamadım yazın kullancam birde benim göğüsü sarmıyor tamamen bu benim aldığım pompalar baya küçük çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…