proxyfemin kullananlar

Arzuuu34

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
739
763
37
Merhaba herkese,
Gebelik istiyorum. Doktorum İMPRYL önerdi ama içerik bakımından daha zengin proxyfemin varmış. Kullanan var mı ve faydasını gördünüz mü? Biliyorsunuz gebe kalmada takviye almamız önemli oldukça önemli. Değerli görüşlerinizi bekliyorum. Sevgiler.

Ben kullandım 2 ay iyi bir takviye ama bazı doktorlara göre takviyeler boş.dopuştan yumurta kalitesi neyse o diyorlar bencede öyle elimde fazla kaldı kutunun yarısı kaldı tüp bebeğe geçiyoruz ilgileniyorsanız uyg fyta bırakırım

Merhaba
Çok teşekkür ederim iki kutu aldık. Önceden konuşmuş olsaydık sizden alırdım.

Merhaba ben de aldım ama rengi bir garip sanki kahverengiye dönüyor ve tadı da sadece şekerli su gibi sizinki de mi öyle acaba
Krem rengi gibi… tadı çok hafif şekerli gibi. Son kullanma tarihine baktınız mı? Bir de ürünü internetten aldıysanız sahteleri varmış yorumlarını okumanızı tavsiye ederim.
Bu arada bebek için düşünüyorsanız eşinizinde sizinle kullanması ve E vitamini alması iyi olurmuş. Doktorum önerdi

Evet koyu krem gibi.bebek için kullanıyorum eşim de proxeedplus kullanıyor aynı zamanda d vitamini ve inofolic combi hp de kullanıyorum ben fakat bunların içinde E vitamini yok sanırım.

Evet koyu krem gibi.bebek için kullanıyorum eşim de proxeedplus kullanıyor aynı zamanda d vitamini ve inofolic combi hp de kullanıyorum ben fakat bunların içinde E vitamini yok sanırım.
E vitamini erkeklerin sperm hız ve kalitesi için çok önemliymiş. Araştırın… takviye almak çok önemli. Bir de internette araştırdım avocado da tüketmenizi öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…