Proxyfemin Kullananlar Buraya

Merhaba hayat macunu kullanacağım etkisini görürüm belki demiştiniz ben de internette çok denk geldim acaba etkisini görebildiniz mi umarım görebilmişsinizdir
Malesef kullandim ama sonucum negatif. Rahmimi temizledigini hissediyorum şükür kist vs oluşmuyor ama hamile kalamadim :KK43: zaten doktorum prixyfeminle birlikte hayit kullanmani onermem doz asimi olabilir dedi. Vitamin iceriginde de hayit ekstrati varmis

Malesef kullandim ama sonucum negatif. Rahmimi temizledigini hissediyorum şükür kist vs oluşmuyor ama hamile kalamadim :KK43: zaten doktorum prixyfeminle birlikte hayit kullanmani onermem doz asimi olabilir dedi. Vitamin iceriginde de hayit ekstrati varmis
Kontrole gittin mi Kistler tamamen gitmiş mi Ne kadar süre kullandın acaba Kontrole gittiysen doktor ne söyledi bayağı. Sordum kusura bakma ama çok merak ediyorum ben de de var çok istiyorum eşimde çok istiyor umarım senin de olur benim de olur bir an önce Allah hepimize nasip etsin

Merhabalar kızlar.Bir pcoslu olarak doktorum bana proxy femin adlı takviye edici verdi.Ama araştırmalarım sonucu pek bir şey bulamadım.Bu ilacı kullanan ve kullanıpta faydasını gören var mı?
Merhaba bende de polikistikover varDoktorum da bana bu ilacı verdi henüz daha kullanmadım yeni kullanıcam Acaba o etkisini görebildiniz mi ve sizde adet düzensizliği var mı

İnşallah inşallah.Biz de iki yıldır istiyoruz? aynen ben de öyle ya.Şu an 1 hafta gecmis durumda adetim ama yapmıyorum.Polikistik over var ben de hep geç oluyorum zaten ondan da ümit bağlamak istemiyorum zaten.Ama bu ilacı da kullandım olurum diye düşünmüştüm
Merhaba ilacı kullandığınız etkisini görebildiniz mi umarım görebilmişsinizdir Sizin kistler ileri derecede miydi yoksa normal miydi yani Yumurtalarınızın her taraf kaplı mı yoksa daha az mıydı ve etkisini gördünüz mü ne kadar süre kullandığınız lütfen cevap verir misiniz çok merak ediyorum umarım etkisini görmüşsünüzdür Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın 🙏

Kontrole gittin mi Kistler tamamen gitmiş mi Ne kadar süre kullandın acaba Kontrole gittiysen doktor ne söyledi bayağı. Sordum kusura bakma ama çok merak ediyorum ben de de var çok istiyorum eşimde çok istiyor umarım senin de olur benim de olur bir an önce Allah hepimize nasip etsin
2 ay kullandım devam ediyorum halen daha. Ben de kist vs onceden de pek oluşmuyordu şükür. Bunu kullanınca adetim biraz daha düzenli oldu herhalde catlatmaya yardimci oldu bilemedim. Insallah Allah nasip etsin hepimize. Sende cikolata kisti mi var?

Merhaba bende de polikistikover varDoktorum da bana bu ilacı verdi henüz daha kullanmadım yeni kullanıcam Acaba o etkisini görebildiniz mi ve sizde adet düzensizliği var mı
Doktorum pcoya iyi geldigini söyledi merak etme inanarak kullan. Bir tane baskin yumurta büyütmeye yardimci oluyor, rahmi hazırlıyor. Allah izin verirse olur insallahh🤲

2 ay kullandım devam ediyorum halen daha. Ben de kist vs onceden de pek oluşmuyordu şükür. Bunu kullanınca adetim biraz daha düzenli oldu herhalde catlatmaya yardimci oldu bilemedim. Insallah Allah nasip etsin hepimize. Sende cikolata kisti mi var?
Hayır bende polikistikover var Seninki çikolata kistleri mi ben de yeni başladım inanarak kullanıyorum bakalım inşallah olur teşekkür ederim

Merhaba canım ilacı kullandın mı etkisini görebildin mi
Açıkcası ben bu ilacı bir ay kullandım sadece ama kullanmasa mıydım acaba diye düşündüm.Normalde de polikistik overdan dolayı adetlerim gecikir benim çok.Bu ilacı belki düzene sokar diye kullandım doktorumda çok iyi bir takviye edici dedi.Ama kullandığım ay adetim 15 gün geçti ve sonrasında leke leke gelmeye başladı.Test yaptım gebelik yoktu.C life macun var belki biliyorsunuzdur ona başladım geçen ay inşallah vesile olur.

Hayır bende polikistikover var Seninki çikolata kistleri mi ben de yeni başladım inanarak kullanıyorum bakalım inşallah olur teşekkür ederim
Yok canim, benim cikolata kisti degil. Bendeki problem yumurtlama tembelligi. Pcom yok ama benziyor pcoya çünkü folikullerim cok kaliteli olmuyor tam gelisemiyorlar. Rica ederim ne demek her zaman sorabilirsin bildigim kadariyla cevaplarim. Mutlu haberini bekliyorum

Merhaba canım ben baya bi araştırma yaptım çakşır otu diye bir şey duydum bikaç defa tüp bebek deneyip tutmadığı halde çakşır otu içip hamile kalan bir çok kişi duydum sana da tavsiye etmek istedim dene bence aktarlarda var ben de aldım denedim bitkisel şey sonuçta ne zararı olacak ki bakalım inşallah faydası olur 💜

Merhabalar.Haklısınız zaten artık vücuduma hormon yükletmek istemiyorum.Caksir otu suyunu nasıl icmek gerekiyor
Ben aktardan çakşır kökü aldırdım adetiniz biter bitmez başlayın bi tane kökü kaynattım demledim o suyu bikaç gün içebiliyorsunuz ama gün geçtikçe daha da acılaşıyor sanki taze taze demlemek daha iyi daha sonra her sabah uyandığımda bi bardak içtim Kimileri yarım bardak çakşır kökü suyu yarım bardak suyu karıştırıp için diyor ama ben su bardağının yarısından fazlasını çakşır kökü birazına ise su koydum tadı biraz kötü ama işte sonucuna değecek inşallah bir de her sabah uyandığınizda kuru incir veya bi kaşık bal ile çörek otunu karıştırıp yutun bin derde devaymış derdimize deva olur inşallah 🙏

Ben aktardan çakşır kökü aldırdım adetiniz biter bitmez başlayın bi tane kökü kaynattım demledim o suyu bikaç gün içebiliyorsunuz ama gün geçtikçe daha da acılaşıyor sanki taze taze demlemek daha iyi daha sonra her sabah uyandığımda bi bardak içtim Kimileri yarım bardak çakşır kökü suyu yarım bardak suyu karıştırıp için diyor ama ben su bardağının yarısından fazlasını çakşır kökü birazına ise su koydum tadı biraz kötü ama işte sonucuna değecek inşallah bir de her sabah uyandığınizda kuru incir veya bi kaşık bal ile çörek otunu karıştırıp yutun bin derde devaymış derdimize deva olur inşallah 🙏
Çok teşekkür ederim.Ben de macun kullanıyorum işte bakalım.Biraz bu macunu deneyeyim sonra bunu denerim insallah.Bir arkadaşıma bu macun vesile oldu insallah bizlere de olur.

Merhaba canım.Ben iki aydır clife macunu kullandım ve iki aydır adetlerim düzenli geliyo bu üçüncü ayım yani son ayım hala bekliyorum.Üç aydan sonra bir ay ara veriliyor.Bi dahaki ay doktora gidecegim bakalım.

X