Proxyfemin Kullananlar Buraya

Nasip artık ben pek bişey hissetmedigim için pek öyle umudum var diyemiyorum....rabbim umutlarımızı yesertsin inşallah sağlıklı hayırlı evlatlarımız olur tüm isteyenlerin de tabi

Nasip artık ben pek bişey hissetmedigim için pek öyle umudum var diyemiyorum....rabbim umutlarımızı yesertsin inşallah sağlıklı hayırlı evlatlarımız olur tüm isteyenlerin de tabi
Aynen ben de öyle.Hatta akıntım falan da kesildi.Amin inşallah Rabbim isteyen herkese evlat sevgisini tattırsın içinde de bizlere.

Ya benim de 6 gün geçti ama hala olmadım henüz bir belirtim de yok
Himm anladim canım ya benim ilk ay böyle adet olmama yakın 1 hafta öncesi göğüslerim baya sismişti.uclari flaan cok acıyordu. Akıntım baya bi vardi bende dedim ya hamile kaldım ya da hasta olucam.sonra bu etkiler yavaş yavaş azalmaya başladı. Ama hala hasta olmamıştım. Test yaptım negatifti. Sonra kan tahlili vermeye gidecektim gitmeden o gece hasta oldum.oyle yani canım

Anladım canım.Ben de dediğin gibi hiçbir belirti yok ya.Test yapmakta istemiyorum artık.Hakkımızda hayırlısı inşallah ya.

Kızlar merhaba.Proxyfemin kullanıpta adeti geciken var mı? Cevap verirseniz sevinirim
Merhaba canım. Benim gecen ay gecikti ama genelde gecikiyordu bir iki gün. Ilk ay kullandim bebek olmadi. Bu ay kullaniyorum tok karna içiyorum, yumurtlama zamanı sol tarafımda sanci hissettim iki gün ara ara. En son gecen yil klomen kullandigimda böyle olmuştu galiba bu vitamin etkili. Allah hepimize nasip etsin insallah tez vakitte. Son olarak su ve yürüyüşü aksatmamak lazım.

Bi umut oldu sağ olasin dr oyle dediyse vardir bir bildiği insallah biz de hamile kaliriz. Siz ne kadar zamandir istiyorsunuz? Biz iki yildir istiyoruz artik test bile yapmiyorum hep negatif gordum

Bi umut oldu sağ olasin dr oyle dediyse vardir bir bildiği insallah biz de hamile kaliriz. Siz ne kadar zamandir istiyorsunuz? Biz iki yildir istiyoruz artik test bile yapmiyorum hep negatif gordum
İnşallah inşallah.Biz de iki yıldır istiyoruz? aynen ben de öyle ya.Şu an 1 hafta gecmis durumda adetim ama yapmıyorum.Polikistik over var ben de hep geç oluyorum zaten ondan da ümit bağlamak istemiyorum zaten.Ama bu ilacı da kullandım olurum diye düşünmüştüm

Insallah hamilesinizdir. Allahim tez vakitte hayırlı saglikli evlatlar versin hepimize

Yok kuzum ya değilim maalesef.Hatta adetim çok gecikti sonrasında leke leke gelmeye başladı kesildi kan verdim gebelik yok.Adet söktürücü aldım onu içtim.Clife macun var bilmiyorum duydun mu.Bi de onu denemek istiyorum

Hayırlısı olsun vücudun hazırlanmış gebeliğe. Adet az gelince öyle derler. Ben c life kullandim polibim vardi onu eritti ameliyattan kurtuldum şükür ama hamile kalamadim. Nihalin bahcesi var instada ordan hayıt macunu siparis ettim sadece hayit ve bal var icinde. Bir de onu deneyecegim canim bu ay. Rabbim kucaklarimizi doldursun insallah

Yaa ilk defa duydum canım.İnşallah hayırlısı olsun ya.Ben de başlayacaktım clife ama adet olamadım tam onun için de başlayamadım.Vesilemiz olur inşallah

Merhaba ben beş aylık evliyim çocuk düşünüyorum ve ben de doktora gittim kontrol için polikistikover olduğumu söyledi bana da aynı ilacı verdi ama ben düzenli bir şekilde adet oluyorum ve çok aşırı derecede kist bulunmuyor yumurtalarımda çocuğun olur dedi bu ilacı kullan dedi siz kullandınız mı sizde durum Nedir acaba çok merak ediyorum da etkisini gördünüz mü görmüşsünüzdür umarım lütfen bana geri dönüş sağlar mısınız

Merhaba hayat macunu kullanacağım etkisini görürüm belki demiştiniz ben de internette çok denk geldim acaba etkisini görebildiniz mi umarım görebilmişsinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…