Erkek İnfertilitesi Proxeed plus ve E vitamini kullanıp sonuç alan varmı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Favorite94

Kim ne ederse kendine eder 💫
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2017
106
42
30
Kızlar merhaba. 1 senedir çocuk istiyoruz ve olmayınca haziran ayında doktora gittik eşime sol tek taraflı varikosel tanısı kondu ve ameliyat dendi. 10 ağustos’ ta ameliyat oldu. 1 ay sonra kendimiz doktorumuza ek takviye istediğimizi söyledik ve proxeed plus verdi. Günde2 adet. 1 ay propolis bal arısütü ve polen karışımı kullandık. Bu ayda karışımı bırakıp sadece proxeed plus ve E vitamini kullanıyor. Günde 1 avuç ceviz yiyor ve keçiboynuzu kaynatıyoruz akşamları. Bu şekilde bi yol izleyipde gebe olduğunu öğrenen varmı. Yanlış bişey yapmaktanda korkuyorum.

Operasyon sonrası 6 ay beklemek gerekiyor. Bu süreçte takviyelere devam edin. 3 ay sonra ilk testi yapıp farka bakarsınız. Acele etmeyin 6 ay bekleyin.

Operasyon sonrası 6 ay beklemek gerekiyor. Bu süreçte takviyelere devam edin. 3 ay sonra ilk testi yapıp farka bakarsınız. Acele etmeyin 6 ay bekleyin.
Kasımın 10unda tahlil vericez fakat ben sonucu çok merak ediyorum eşim çok heyecanlı acaba düzeldimi düzelcekmi diye. Oyüzden benimle aynı kaderi paylaşıpta güzel sonuç alanların nasıl bi yol izlediklerini merak ediyorum

Sayınız hareketiniz çok düşük değilse inşallah toparlamaya başlar. Akdeniz diyetine uygun beslenin. Takviyelere devam edin. Geçmiş olsun

Proxeed ve keçi boynuzu pekmezi kullandı eşim yükselme olmuştu

Merhabalar, biz de 1 aydır proxeed ve evicap kullanıyoruz. İnşallah güzel haberleri alırız birlikte ve en yakın zamanda

Ocakta gideceğiz muhtemelen. Siz ne zaman test vermeyi düşünüyorsunuz?
Biz bu ay verdik testi. Doktor düzelme var bu şekilde normal gebelik oluşabilir ama hızlandırmak istersenz tüp bebeğede uygun sonuçlar dedi. Bi 3 ay daha bekleyip ona göre yol çizicez.

Ayyy nasil sevindim hayirli olsun. Ileri hareket düşüklüğüne bakiyordum güzel haberiniz mutlu etti. Saglikla kucaginiza alin insallah
Çok sağol canım benim amiiiin. Asla pes etme bu konuda benimde yardımcı olabilceğim birşey olursa sonuna kadar burdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…