Protezsiz meme dikleştirme karın germe oldum

Merhaba çok güzel olmuşsunuz hiç takıntı yapmayın. İzler de zamanla geçiyor neredeyse yok gibi oluyor bildiğim kadarıyla. Hâlâ dik duramıyor musunuz acaba? Bir de ağrılarınız devam ediyor mu?
Teşekkür ederim 😊 Çok şükür ağrım sızım yok kalmadı dik durabiliyorum ancak hala dümdüz yaşamıyorum sadece yan pozisyon da daha rahatım karnımı begenmedim hiç eğilince asagı sarkıyor resmen ve dışa cıkık duruyor karnımı içeri cekmediğimde

IMG_20240812_220603.jpg
IMG_20240812_220536.jpg
IMG_20240812_220451.jpg
IMG_20240812_220510.jpg

karnı revizyon yapmaları lazım :KK43: üzülerek yaptıran biri olarak öyle tahmin ediyorum. çok kilo almadıkça ilk aylarda hep düz gergin oluyor normalde.. inş. bir çözüm bulunur ya of illa yorucaklar bizi

karnı revizyon yapmaları lazım :KK43: üzülerek yaptıran biri olarak öyle tahmin ediyorum. çok kilo almadıkça ilk aylarda hep düz gergin oluyor normalde.. inş. bir çözüm bulunur ya of illa yorucaklar bizi
Malesef hatasını kabul etmiyor bekliyorum suan 6 ay bitiminde büyük kavga cıkaracağım sanırım kendi kaybedecek

Bugun tam bir ay doldu güncellemek istedim
Karnımdaki bandaj enfeksyon olup dikiş atan bölge onu. Dısında anca dikişlerimin bi kısmı düştü kabukları dökülüyor iz kremine baslamadım doktorla konusup ona göre baslarım sanırım çünkü bi göğüsümün altındada küçük bi enfeksyon vardı kapandı şükür Ağrı acı şuan yok yan yatabiliyorum kısa süreli rahat kalkıyorum dik durabiliyorum
Şuan sadece dikişlerin oldugu yerlerin iç kısmında batma oluyor arada sızı şeklinde bi ağrı gelip gidio saniyelik
Eki Görüntüle 3451024 Eki Görüntüle 3451025
Cok geçmiş olsun çokta güzel görünüyor paylasimlariniz için tşk ederim bu hafta karın germe amaliyati olacağım nasip olursa sayenizde merak etiyim herseyi anlatiginiz için tşk ederim tekrar geçmiş olsun inşallah istediyiniz gibi olur bence gayet iyi görünüyor

X